Велико Търново - 3

  • 15 508
  • 306
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 927
кво става с идеята за среща? Аз съм за. Би ми било приятно да се запозная с нови хора в Търново

# 256
  • Мнения: 1 000
Здравейте мили майчета,
Организираме протест за увеличение на МАЙЧИНСТВОТО и ДЕТСКИТЕ НАДБАВКИ
Присъединете се към нас в опита ни да променим живота на децата
Повече информация за градовете,протеста и исканията тук:
http://www.visx-develop.info/first_july/protest.html
http://www.visx-develop.info/first_july/
Ако не можете да присъствате лично, а искате да ни подкрепите, може да качите ваша снимка/ако сте бременна/ или снимка на детето си на линка горе.

Ако искате да изкажете мнение :
Нова тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=108840.0
Предпоследна тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=106880.0

Анкета : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=108859.0

Ако искате да поразходите децата си по жълтите павета в София
Надали ще имате друга такава възможност
Заповядайте на 01.07.2006г. в 10:00 на Фонтана на Президентството
Да се запознаем и да се поразходим заедно

# 257
  • Мнения: 203
Майчета, някой продава ли стол за кола?

# 258
  • Мнения: 326
Здравейте!
Писах преди време, че ще се местим да живеем в Търново и търся най-доброто училище за дъщерята. Имаше мами, които ми дадоха насоки. В крайна сметка избрах "Бачо Киро". Вече е записана за следващата учебна година там (ще бъде 2 клас). Има ли сред вас някой, който може да каже коя е предпочитаната госпожа там?

# 259
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Какво стана Дидке,взе ли изпита? Joy Joy Joy
  smile3523 при създадената атмосфера на взаимопомощ  Hug как да не го вземеш!За срещата в Търново съм винаги ЗА даже и през седмицата надвечер ,след 17ч можем да се съберем и видим,само да има предложение Crossing ArmsА ти като излизаш тук на разходка можеш да ми призвъниш да се видим,ако искаш!На всички желая  хубави почивни дни и по-често влизане в темичката Hug

# 260
  • Мнения: 258
Здравейте,майчета от Велико Търново и региона.Сега откривам темичката и искам да се присъедия към вас.Имам син на 7 и очаквам второто си дете през ноември.Живея във В.Търново,а работя в Горна Оряховица,така че ако организирате среща,в който и да е от двата града ще дойда.Радвам се,че ви открих!

# 261
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Здравейте,майчета от Велико Търново и региона.Сега откривам темичката и искам да се присъедия към вас.Имам син на 7 и очаквам второто си дете през ноември.Живея във В.Търново,а работя в Горна Оряховица,така че ако организирате среща,в който и да е от двата града ще дойда.Радвам се,че ви открих!
Добре дошла. Hug

# 262
  • Мнения: 1 986
  Здравейте и от мен Wink Добре,че беше raliar, за да ме светне Grinning за този подфорум! Искате ли да си направим нещо като отчет/за бъдещите мами/кога им е термина,кое поред дете чакат,и къде смятат да раждат?!? Започвам със себе си-очаквам първата си рожба/след 5 годишни опити Cry/, термина ми/с/д доктора Wink/ е на 24.11 и мисля да раждам в Г.Оряховица.Вие сте наред Wink
  Предварително се извинявам,ако вече е имало подобна тема Embarassed

# 263
  • tardis
  • Мнения: 329
Момичета, да сте чули нещо за обгазяване тази вечер във ВТ? Тук (в старата част, към х-л Янтра и пътя за Самоводене) от половин час мирише ужасно, надявам се да е нещо банално, като повредена канализация, ама... Rolling Eyes
Ако не беше малката, как да е, но сега съм паника голяма...

# 264
  • Мнения: 211
 Нищо не съм чувала за обгазяване,обаче снощи и тази вечер навън ни мирише на конски...../вие се сещате:)/.Мръсен канал ли има повреден,не знам.
Аз съм на Триъгълника-над спортната зала кой знае до х-л Янтра на какво мирише!

# 265
  • Мнения: 51
И аз съм на триъгълника и всяка вечер като се връщаме с бебо от парка мирише ужасно. На мен ми се струва обаче че мирише на пилчарник, може би някъде наблизо има и вятъра носи миризма от там, не знам но наистина е отвратително!

# 266
  • Мнения: 1 153
Аз не съм усетила никакви миризми,аз съм на Пишмана,тъй и тъй сме започнали да си казваме от къде сме защо не направим едно обобщение Grinning

# 267
  • tardis
  • Мнения: 329
Ами дано да е канализация само, в жегите е напълно възможно Twisted Evil...
От Гражданска защита нещо не реагираха (по-скоро ги нямаше, за да направят замервания, чудно защо няма дежурни пдобна институция newsm78; сега вече - след дъжд качулка, иди че разбери какво е било...), на хората наоколо не им пукаше много. Аз също не бих обърнала особено внимание, но мъжът ми си има опит със старозагорските обгазявания и той беше май единственият обезпокоен, че зарази и мен Grinning.
Така и не се разбра...
За Триъгълника - имам приятелка там, която каза, че при тях всичко е нормално.

# 268
Здравейте всички, аз лично не съм усетила миризмата, живея на Пишмана и работя в близост до квартала!
 Какво решихте за срещата, ако искате другата седмица след 17.00 часа мога да се включа. Тъкмо го дават да се захлажда малко, че то в тези жеги не се издържа! Много е приятно в бившия Лино бар, срещу Пиано бара, нали се сещата, има едни големи жълти шапрони и е тераса! А изгледа от там е страхотен! Само кажете на кого,  кога му е удобно!
Хайде да се орагнизираме, че време не остана! Laughing

# 269
  • Мнения: 927
Здравейте, майчета!
За среща съм ЗА, когато и да е.  smile3525

Общи условия

Активация на акаунт