Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 9

  • 145 658
  • 865
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 45
Здравейте,имам проблем с едно пространство зад батерита на мивката.Незнам защо производителите са решили да е с наклон към стената и там винаги има вода  #2gunfire Почиствам редовно 3-4 дни мивката с белия препарат на дм за санитария,фрош или един турски por coz.Не мога да почистя това наслояване което се е получило  ooooh! .Пробвах с доместос,прахообразните за фаянс и не става.Многооооо ми бърка в очите  #Cussing out давайте идеи за някаква "тежка артилерия"

Антикалк гел на Voxx. Оставяш за 30мин. да се накисне и забърсваш. Няма и мириз.

Последна редакция: нд, 05 фев 2017, 10:14 от memona

# 721
  • Мнения: 1 780
Обаче аз вчера като пазарувах, реших да пробвам препарата на А1 против котлен камък в синя опаковка.
Скрит текст:

Помирисах го в магазина и ми допадна, че миризмата не беше натрапчива /това ми хареса и полирапида/. Дори на мен ми се струва доста приятна.
Пресипах препарата в шише с пулверизатор, напръсках банята, минах с четка и изчаках 10-15мин.
После изплакнах с душа и банята светна.
Много ми хареса този препарат  Heart Eyes

++++  Peace за посочения препарат. Аз го купувам от кварталния магазин, защото винаги е на 1,50лв,  докато в Кауфланд дори когато е на промоция е по-скъп.

# 722
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Аз не съм доволна от А1.
Въобще... от как Метро спряха да внасят Цилит дуо не мога да си намеря препарат, който успешно да чисти варовити отлагания. Sad Сега от Германия си купих един препарат, който сестра ми похвали, но и към него съм с резерви, тъй като там, където живеят водата е мека.

# 723
  • Мнения: 1 950
почиствам варовика на достъпни места с с магическа гъба , блесва идеално и без търкане ,после направо сливам полирам с домакинска хартия. Знам че съдържа белина , но не ми е увредила нищо по емайла .
Дами искам да попитам не знам дали е обсъждано добри ли са тези мопове с центрофуга

Последна редакция: вт, 14 фев 2017, 09:43 от AuroraBB

# 724
  • Мнения: 21 275
Моля да ми препоръчате препарат за сухо пране за дамаски и матрак  Hug

# 725
  • Мнения: 13 549
Моля да ми препоръчате препарат за сухо пране за дамаски и матрак  Hug
От тази пяна съм много доволна
https://www.google.bg/search?q=%D0%BF%D1%8F%D0%BD%D0%B0+%D0%B7%D … rc=7EnWvxKE-GLREM:

# 726
  • Мнения: 21 275
Моля да ми препоръчате препарат за сухо пране за дамаски и матрак  Hug
От тази пяна съм много доволна
https://www.google.bg/search?q=%D0%BF%D1%8F%D0%BD%D0%B0+%D0%B7%D … rc=7EnWvxKE-GLREM:
Много благодаря  Hug

# 727
  • Мнения: 471
почиствам варовика на достъпни места с с магическа гъба , блесва идеално и без търкане ,после направо сливам полирам с домакинска хартия. Знам че съдържа белина , но не ми е увредила нищо по емайла .
Дами искам да попитам не знам дали е обсъждано добри ли са тези мопове с центрофуга


Аз имам такъв моп от няколко месеца. Много съм доволна. Не пипам нищо с ръце, хубаво се изцежда и чисти добре.

# 728
  • София
  • Мнения: 1 832
Къде има такава кофа?

# 729
  • Мнения: 253
Здравейте,имам проблем с едно пространство зад батерита на мивката.Незнам защо производителите са решили да е с наклон към стената и там винаги има вода  #2gunfire Почиствам редовно 3-4 дни мивката с белия препарат на дм за санитария,фрош или един турски por coz.Не мога да почистя това наслояване което се е получило  ooooh! .Пробвах с доместос,прахообразните за фаянс и не става.Многооооо ми бърка в очите  #Cussing out давайте идеи за някаква "тежка артилерия"
След алергична реакция към някои почистващи препарата започнах да използвам продуктите на Амуей. За почистване на батерии от варовик при мен най-добър ефект имаше ето този продукт : https://m.amway.bg/product/109864,l-o-c-preparat-za-pochistvane- … aletnata-chiniya#

# 730
  • Мнения: 21 275
Момичета , намерих спрея за сухо пране на Сано и го взех ,исках да попитам дали има проблем ако го използвам довечера с миризмата му - да не се изпаряват някакви частици и детето е наоколо ?

# 731
  • Мнения: 13 549
Момичета , намерих спрея за сухо пране на Сано и го взех ,исках да попитам дали има проблем ако го използвам довечера с миризмата му - да не се изпаряват някакви частици и детето е наоколо ?
Прочети упътването на флакона.
Миризмата му и много лека и приятна.
Почиствах холна гарнитура и го направих преди обяд, до вечерта беше суха, но беше  топло времето.

# 732
  • Мнения: 21 275
Момичета , намерих спрея за сухо пране на Сано и го взех ,исках да попитам дали има проблем ако го използвам довечера с миризмата му - да не се изпаряват някакви частици и детето е наоколо ?
Прочети упътването на флакона.
Миризмата му и много лека и приятна.
Почиствах холна гарнитура и го направих преди обяд, до вечерта беше суха, но беше  топло времето.
Благодаря ти много  Hug

# 733
  • Мнения: 13 549
Успех, дано да останеш доволна. Пиши за резултата.

# 734
  • Мнения: 19 488
Аз понеже имам на Сано не пяната , мокрия спрей за почистване потвърждавам че добър. Но пяната ме интересува откъде си взимате и как работи - като напръскате след това как се чисти - с прахосмукачка или на ръка?

Общи условия

Активация на акаунт