Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 9

  • 145 882
  • 865
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 602
При мен този препарат А1 за фурна не съм ползвала. Често я почиствам с програмата за почистване и не ползвам силно агресивни препарати за нея.
С него почистих насъбрали се загари по крайчетата на тепсии, също и един сушилник за съдове който как ли не се опитвах да почистя, а резултата е "като нов".

# 76
  • София
  • Мнения: 1 390
Точно за фурни пише че е - и такава е снимката на етиката. Все едно, ще търся друг. 

# 77
  • Мнения: 1 780
Това А1 не върши никаква работа. Купих го по препоръки от  темата, ползвах го за леко замърсено дъно на фурна и нямаше инкакъв ефект. На ДМ спрея за фурни върши някаква работа, но пак не е "пръскаш и забърсваш". Ако знаете за такъв - моля, кажете!

Препарата на А1 за загорели мазнини използвам основно за почистване на горните части на печката, без значение какво е покритието. За загоряло във фурните освен препарат ще трябва да се понапънеш малко и да го изтъркаш. Аз напръсквам препарата и оставям около десетина минути и после с тази шпатула
Скрит текст:
изстръгвам наслояването от остъклената част на фурната.

# 78
  • София
  • Мнения: 1 390
Не знам кои точно горни части на печката имаш впредвид - моята е фурна за вграждане, а не свободно стояща печка и  е с каталитични панели на стените  -  почиства се само дъното. А плота ми е индукционен и за него си имам специален препарат.

# 79
  • Мнения: 2 826
А някой може ли да ми каже как да итрия мазното по копчетата на бялата ми печка. С обезмаслител А1 не става newsm78
Моите  ги свалям. В топла вода с веро стават като нови.
Ще опитам по този начин, че и аз от търкане поизтрих цифрите  Hug

# 80
  • Мнения: 13 602
А някой може ли да ми каже как да итрия мазното по копчетата на бялата ми печка. С обезмаслител А1 не става newsm78
Моите  ги свалям. В топла вода с веро стават като нови.
Ще опитам по този начин, че и аз от търкане поизтрих цифрите  Hug
Няма начин да не стане,стига да си ги свалиш от печката.

# 81
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 732
Хубав препарат за фурни е този в Лидл и в момента го има,защото е седмица с почистващи препарати. Напръскваш, изчакваш 1 час и бършеш.

# 82
  • Мнения: 24
Здравейте момичета,  исках да попитам за препарат за почистване на гланциран МДФ. Моята кухня е гланцирана и срещам големи трудности при почистването й особено около дръжките на вратичките. С оцет не става- пада й гланцът.  Търсих отговор на въпроса и в другите теми, но не го намерих.

# 83
  • Мнения: 2 301
Здравейте момичета,  исках да попитам за препарат за почистване на гланциран МДФ. Моята кухня е гланцирана и срещам големи трудности при почистването й особено около дръжките на вратичките. С оцет не става- пада й гланцът.  Търсих отговор на въпроса и в другите теми, но не го намерих.
Имам холна секция гланц. Почиствам я с олио на медикс и микрофибър, но после минавам с чиста кърпа, за да полирам по - добре.
За кухнята майстора ми каза да почиствам вратичките с корселин, те са МДФ, но не гланц, така че сигурно няма да е удачно, но имам гръб (на кухнята) който е такъв гланциран, огледален и за него ме предупреди само с препарат за стъкла и най - финия микрофибър, за да не го надраскам.

# 84
  • Мнения: 24
Благодаря Ви Ivelina_Antonova. И на мен ми казаха с препарат за прозорци или с Пронто за дърво, но за съжаление където има петна от пръсти -  не се почиства и аз започвам едно зверско триене с кърпата от мек микро фибър, но  общо взето почистването ми става доста трудно и бавно.

# 85
  • София
  • Мнения: 11 739
Да си дам мнението за препарат за фурна и аз. Ползвам ето този и съм много доволна, но фурната не ми е много замърсена, аз си я поддържам редовно.
Скрит текст:
На затоплена фурна пръскам  и след 20 мин избърсвам с гъбичка. На тази фирма са ми повечето препарати, добри са според мен.
Пиролизата я пускам изключително рядко, тя не е много полезна за самата фурна ме предупредиха от фирмата производител.  Най-вече около Коледа, когато пада печене сериозно и има наслагвания от мазнини, тогава си разрешавам да пусна 500 градуса, май бяха...

# 86
  • Мнения: 11 437
Приятно съм изненадана от препаратите на Лидъл W5. Купих си за кухня и баня  Peace

# 87
  • Мнения: 13 602
Приятно съм изненадана от препаратите на Лидъл W5. Купих си за кухня и баня  Peace
Кой е препарата за баня?

# 88
  • Мнения: 1 356
Приятно съм изненадана от препаратите на Лидъл W5. Купих си за кухня и баня  Peace
Кой е препарата за баня?
При нас от вчера Лидълските почистващи продукти са на промоция. Видях че и някакви нови ще има. От кои други сте доволни или да прескоча до Лидълската тема?

# 89
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз съм доволна от лидлската био паста за почистване. Почистих кожените ивици на маратонки, дограмата, вратите за нула време и страхотен резултат. Много е икономична.

Общи условия

Активация на акаунт