Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 9

  • 146 149
  • 865
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 208
Аз съм доволна от лидлската био паста за почистване. Почистих кожените ивици на маратонки, дограмата, вратите за нула време и страхотен резултат. Много е икономична.
може ли снимка...., как се ползва.

# 91
  • Русе
  • Мнения: 7 092
Аз съм доволна от лидлската био паста за почистване. Почистих кожените ивици на маратонки, дограмата, вратите за нула време и страхотен резултат. Много е икономична.
може ли снимка...., как се ползва.
Тя не е от постоянния асортимент. Пускат я само в Акция "Блясък". Все пак, може още да има останали бройки. Скоро беше почистваща седмица
Скрит текст:

# 92
  • София
  • Мнения: 360
Здравейте! Купих си сервиз за хранене за който пише, че става за миялна машина, но да се ползва мек/щадящ препарат за измиване. Бихте ли ми препоръчали такъв, моля!

# 93
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 771
По-щадящи са геловете. Все пак като купуваш, гледай да няма абразивни частици. Ползвала съм Финиш и Сомат /двукомпонентния/. Не съм 100% сигурна, но мисля, че Финиша има такива частици, а Сомат - няма.

# 94
  • София
  • Мнения: 360
Да, сега ползвам Финиш и видимо има такива частици, а е голяма кутия 85 табл., това 4-5 месеца поне!

# 95
  • Мнения: 2 208
Благодаря за пастата Hug. Финиш праха има такива частици моите чинии от с шарка вече са почти без, ама какво толкова Laughing

# 96
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 771
Да, сега ползвам Финиш и видимо има такива частици, а е голяма кутия 85 табл., това 4-5 месеца поне!
Имам предвид гелове на Сомат и Финиш, а не таблетките. И в гела на Финиш има някакви гранулки, но мисля, че в гела на Сомат /двукомпонентния/, няма такива частици.
Геловете са най-щадяши.

# 97
  • София
  • Мнения: 360
Благодаря Бобулина, ще потърся такъв гел, пък таблетките ще си ползвам за други неща. bouquet

# 98
  • Мнения: 196
Момичета, моля ви да ми препоръчате качествен препарат за почистване на гранитогрес. Преди 3-4 месеца го поставиха. След него боядисваха. Почистени са остатъците от боя, но стои залевосан на места. От месец сме се нанесли и съм го почиствала многократно с пароводен екстрактор, с оцет, с Мистър Мускул и с един Кауфландски препарат. Не става и това е.

# 99
  • София
  • Мнения: 360
Девойки, да споделя: обиколих, огледах гелове за съдомиялни. Изборът-ограничен, никъде нищо не пише, т.е. на всички едни и същи общи приказки бля-бля. Ако бях завършила химия може би щях и да разбера нещо от съдържанието, но не съм. Взех един на Финиш класик 600мл., че е по-малък на първо време. За таблетките ясно-2-3-5-8-N-компонентни, но геловете които намерих няма обозначение колко компонентни са, но всички са №1 по препоръки! Mr. Green
Та да помоля някой, който се чуди какво да прави в това дъждовно време, да вземе да пусне една снимка тоя - Двукомпонентния Сомат, моля!

ама и аз си нямах работа с тоя рисуван сервиз! hahaha

# 100
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 534
Това А1 не върши никаква работа. Купих го по препоръки от  темата, ползвах го за леко замърсено дъно на фурна и нямаше инкакъв ефект. На ДМ спрея за фурни върши някаква работа, но пак не е "пръскаш и забърсваш". Ако знаете за такъв - моля, кажете!

Ей това ползвам аз. Малко повече бърсане иска, но не търкане, а просто забърсване.

# 101
  • София
  • Мнения: 12 006
+100 за фортето, доволна съм и от хейтман гел, иначе за по-леко замърсена фурна става и лидълския W5.

# 102
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 771
Ети ти го:http://markita.net/gel-za-sadomiyalna-mashina-600ml-somat-anti-grijs.html
Като отвориш капачката ще видиш, защо го наричам така, има два отвора, през които изтичат две различни съставки.

# 103
  • София
  • Мнения: 360
Благодаря ти, Бобулина! bouquet
Сега виждам, че няма как да го разпозная просто защото никъде го нямаше.

# 104
  • Мнения: X
+100 за фортето, доволна съм и от хейтман гел, иначе за по-леко замърсена фурна става и лидълския W5.
И аз съм супер доволна от спрея W5 за фурни . Даже аспиратора почисти мъжа ми с него.

Общи условия

Активация на акаунт