Звездни компромати - 259 част

  • 87 862
  • 730
  •   1
Отговори
# 375
# 376
  • Мнения: 1 363
'Начииииииииии', Герито страшно ми напомня на Иги Азалия и във външност, и в задница.

# 377
  • На топло
  • Мнения: 4 305
Башар колко деца има?

# 378
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 508
Малко картинки от червените килими и партитата в Торонто.

Хелън Мирън
Алисия Викандер
Елизабет Олсън
Дакота Джонсън
Наоми Уотс
Сюзън Сарандън
Люк Евънс и заедно с Том Хидълстън

Последна редакция: нд, 13 сеп 2015, 13:27 от мячик

# 379
  • Пловдив
  • Мнения: 1 788
'Начииииииииии', Герито страшно ми напомня на Иги Азалия и във външност, и в задница.
Прилича, да. А и по стил музика. Но Иги е много по-свежа, и даже много я харесвах преди да си направи пластичната операция тази година. Макар че е на 25 години, има по-младежо излъчване от Гери-Никол. Герито я гледах снощи, симпатична е, но от сега е някак подпухнала, бих и дала 27, но не и 17.

# 380
  • Мнения: 34 799
Две момичета.

# 381
  • На топло
  • Мнения: 4 305
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152527417043610&se … ype=1&theater
А това не е ли трета дъщеря? Или е стара снимка

# 382
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 084
Вкус, може и да е, но възпитанието ти куца, душко!
Споменаването на думата "леш", в изречение, свързано с дете е грозно и не говори добре за теб. Винаги можеш да се ограничиш с "Не ми харесва" и да приключиш, но явно си се почувствала длъжна да добавиш...

Извинявам се. Много лично го приемате. Кичури, много неща. Действително вече много сме му свикнали на всичко това около децата. Но, връщам се да махна "леш".

Скрит текст:
Ти виж това в болда и помисли над своето възпитание също.

А, щом се обиждаш на "душко", извинявай. Не съм го казала с лошо, че да се замислям над възпитанието си.

# 383
  • Мнения: 7 041

Моята любимка Наоми Уотс е облечена кошмарно.

# 384
  • София
  • Мнения: 2 755
И въпреки това е все така красива  Heart Eyes Много я харесвам, но наистина това зелено нещо не го разбирам  Stop

# 385
  • София
  • Мнения: 1 088
Наоми наистина с някакво сатенено недоразумение Crazy
Обаче на Сарандън гащеризона е Heart Eyes

Кит Харингтън сега ще се завръща ли в GoT newsm78

# 386
  • Мнения: 1 363
Наоми наистина с някакво сатенено недоразумение Crazy
Обаче на Сарандън гащеризона е Heart Eyes

Кит Харингтън сега ще се завръща ли в GoT newsm78
Скрит текст:
Ще, ще. И голяма битка ще има вероятно.

# 387
  • Мнения: 5 890
Жената на Владо Арабаджиев Ралица Тошкова  си е оправила брутално грозните ятагани страхотия...

# 388
  • До морето
  • Мнения: 8 215
Жената на Владо Арабаджиев Ралица Тошкова  си е оправила брутално грозните ятагани страхотия...



ятагани или гайтани  Laughing

# 389
  • Мнения: 2 487
Какъв е фейсбука на  Ралица?
Тя днес е рожденичка,  мисля  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт