Звездни компромати - 259 част

  • 87 862
  • 730
  •   1
Отговори
# 435
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Ти четеш ли? Писала съм, че е колаж и споделям нелепата й снимка  Crazy

# 436
  • До морето
  • Мнения: 8 215
Ти четеш ли? Писала съм, че е колаж и споделям нелепата й снимка  Crazy


Това към мен ли е?

# 437
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Не, към Vikute , която ме насочва към друга тема

# 438
  • Мнения: 19 248
Току-що чух нещо ужасно, надявам се да не е истина
Скрит текст:
Едно от дечицата на Ива Софянска е починало, не разбрах малкото или голямото.
Скрит текст:
Не е на Ива, а на сестра й, при раждането е загубила бебето  Cry

Сестра й не роди ли преди месец някъде? На 20.07 е родила, сега видях.

Да, и аз бях сигурна, че роди...дано е лъжа  Praynig

# 439
  • София
  • Мнения: 1 088
Не, към Vikute , която ме насочва към друга тема

Насочвам всички, които постват за Преслави и т.н. "ВИП"-ове Peace
Не знам защо реши, че се отнася за теб Tired

Ако ще насочваш към някой - има бутон"Вмъкни Цитат",така става, магията да се появи постинга, за който твоят коментар се отнася.

# 440
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 508
И от мен малко картинки от Торонто.
Миша Бъртън тук много ми хареса. Дано да се връща във форма вече.
Джулиан Муур и Елън Пейдж на червения килим за новия им филм.
Роклята на Кристен Стюърт в гръб
Хелън Мирън и Сюзън Сарандън

# 441
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 656
Да, дано Миша Бартън да се втали, беше прекрасна в сериала Ориндж Каунти Peace
Джулиан Мур трябва да се облича само в подобни дрехи по церемонии, много е хубава сега Heart Eyes И нито веднъж не ми хареса с разните плюшени рокли Crazy
Хелън Мирън и С.Сарандън не ми допадат с облеклото си..

# 442
  • Варна
  • Мнения: 12 270
Роклята на Кристен Стюърт в гръб
Етикет на обувките ли виждам  newsm78

# 443
  • Мнения: 19 248
Роклята на Кристен Стюърт в гръб
Етикет на обувките ли виждам  newsm78

Боже, какво набито око имаш  Crazy

А снощи, само на мен ли ми се стори, но обувките на плеймейтката Светлана във Вип Брадър и бяха поне пръст големи  newsm78 Видя се като се строи пред бара. Това някаква нова мода ли е?

# 444
  • Мнения: 11 743
Марая на Мария - 1..  2..
Преслава и Азис - 1..  2..

# 445
  • Мнения: 6 076
Не знам дали е показвано...
Луси Лиу с момченце

Тя има ли други деца?

# 446
  • Мнения: 2 487
Марая ще стане хубава госпожица като порасне,   Heart Eyes

# 447
  • Мнения: 1 363
Азис и Фики започват много да си приличат, очаквам да станат близнаци в скоро време Tired

# 448
  • София
  • Мнения: 6 063
От снощния финал на US Open - нашествие на селебритита - Ди Каприо, Ейдриън Броуди, Хю Джакмън, Бекъм, Ана Уинтур, Джулиана Маргулис, Брадли Купър, Шон Конъри (много остарял изглежда на снимката)

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3233309/Leonardo-Di … Adrien-Brody.html

# 449
  • Мнения: 3 677
Аууу, Ана У. до Дейвид Б. Дали най- после ще склони да даде една корица на женичката му?

Общи условия

Активация на акаунт