Звездни компромати - 259 част

  • 87 868
  • 730
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 833
Току-що чух нещо ужасно, надявам се да не е истина
Скрит текст:
Едно от дечицата на Ива Софянска е починало, не разбрах малкото или голямото.
Скрит текст:
Не е на Ива, а на сестра й, при раждането е загубила бебето  Cry

Сестра й не роди ли преди месец някъде? На 20.07 е родила, сега видях.

Да, и аз бях сигурна, че роди...дано е лъжа  Praynig
Живеем в едшн и същи район и в една и съща градинка си разхождаме децата- живи и здрави и са

# 466
  • До морето
  • Мнения: 8 222
Току-що чух нещо ужасно, надявам се да не е истина
Скрит текст:
Едно от дечицата на Ива Софянска е починало, не разбрах малкото или голямото.
Скрит текст:
Не е на Ива, а на сестра й, при раждането е загубила бебето  Cry

Сестра й не роди ли преди месец някъде? На 20.07 е родила, сега видях.

Да, и аз бях сигурна, че роди...дано е лъжа  Praynig
Живеем в едшн и същи район и в една и съща градинка си разхождаме децата- живи и здрави и са


Да са живи и здрави дечицата! Отвратително е да се пускат такива слухове, особено за малки бебенца!

# 467
  • София
  • Мнения: 1 088
Ах Flutter, Том... Heart Eyes

На мен ми се видя съвсем нормално всичко, запази спокойствие, не се ядоса, не се разсмя тъпо, не се впечетли. Когато не искам да отговарям на някакъв въпрос, аз реагирам точно по този начин. Peace
Дали ако е гей, ще стане по-малко въздействащ Thinking

# 468
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
ЧРД на Том!

Дали ако е гей, ще стане по-малко въздействащ Thinking
За гейовете- надали Mr. Green

# 469
  • София
  • Мнения: 1 088
ЧРД на Том!

Дали ако е гей, ще стане по-малко въздействащ Thinking
За гейовете- надали Mr. Green
И Дева!Мръсник! Heart Eyes
хич не ме вълнуват гейовете, за себе си се чудя Laughing

# 470
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не знам за теб, на мен мъж с богат опит ми е по-скоро секси Crazy.

Джоузеф Гордън-Левит Heart Eyes

# 471
  • Пловдив
  • Мнения: 46 970
Някой попита за Мария Петрова. Ето я от вчера, заедно с Илиана Раева:
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xla1/v/t1.0-9/11960 … c&oe=5666F2D9
Тя висока била...а на коя ли чантичката оставена така небрежно Whistling

# 472
  • Мнения: 5 435
Някой попита за Мария Петрова. Ето я от вчера, заедно с Илиана Раева:
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xla1/v/t1.0-9/11960 … c&oe=5666F2D9
Тя висока била...а на коя ли чантичката оставена така небрежно Whistling

На Раевата вероятно.  Mr. Green

Галена и синът и на първия учебен ден https://www.facebook.com/GalenaMusic/photos/a.184981857764.12647 … ype=1&theater  Heart Eyes

# 473
  • Мнения: 7 043
Да са живи и здрави всички ученици, да се учат добре, а на майките им силна нервна система и спокойствие пожелавам!   bouquet

Блузата на Галена много ми хареса.

И още една снимка на първолака, ма той голям сладур - https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/12004 … 1&oe=5671CAD4

# 474
  • Мнения: 1 363
Страшно сладурче е  Heart Eyes

# 475
  • На ръба..
  • Мнения: 2 189
И първолачето на Алисия - Валерко..
Скрит текст:

Само не питайте кой от 4-мата е Grinning

# 476
  • Мнения: 898
Първолаче ли?
Трябва да е втори клас newsm78

# 477
  • На ръба..
  • Мнения: 2 189
Ами не съм много сигурна, но мисля че е първи клас..дано не ви подведа

# 478
  • Мнения: 924
Lily-Rose Depp for Chanel
Скрит текст:

# 479
  • Мнения: 1 297
Ами не съм много сигурна, но мисля че е първи клас..дано не ви подведа
Как първи клас,онази Николетината драма със старите обувки не беше ли от първият му учебен ден.

Общи условия

Активация на акаунт