Дали да подстрижа гола глава момиченцето си?

  • 4 029
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 498
Пълни глупости са според мен....не го прави.......

# 16
# 17
  • Мнения: 237
Ако искаш да е с такава прическа я подстрижи, но ако го правиш само, заради гъстотата на косата и бързината на растежа- недей, защото не влияе по никакъв начин, това е една от поредните градски легенди  Simple Smile
newsm10...или по-скоро "селски легенди".Генът е важен!!!

# 18
  • Мнения: 350
И моята е била много рядка, но след постригване на 1год. е станала много гъста - направо и фризьорките ми завиждат. И брат ми бе рус и къдрав, с много мека коса - след стригане ми се зиправи леко и стана много здрава.
А дали е от ген или стригане - не знам,

# 19
  • Мнения: 3 069
Няма никаква полза от това!

# 20
  • Мнения: 5 299
Ако беше бебенце, по можеше, но детето е голямо. Аз лично не бих пробвала изобщо тозивариант. И аз искам косата на Викториа да е по-дълга и гъста, ама няма начин Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 44 122
Аз не бих. Няма страшно ще си му порасне косата на детето, просто на някои им ръсте бавно, не е трагедия. Simple Smile и при възръстните е така, има хора на които месеци им трябват, за да им пораснат сантим косите...

# 22
  • Мнения: 3 537
Недей,ще си му порасне косата на детето Peace

# 23
  • Мнения: 313
Гола глава и отрязани мигли (има такова детенце на площадката) е поредната градска легенда от селски тип.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 823
Мен не ме притеснява това,че и расте  по-бавно косата,а че и е по-редичка.Моята коса понеже е по-слаба,ми се искаше,ако можех това при нея да го променя.На майка ми също е била по-слаба косата,но след като е направила това,което вече обясних по-горе и и се е променила.Затова и се бях решила на такава постъпка.Но явно тов а е излишно и само ще ме яд ,ако го направя и нищо не се промени.Благодаря на всички писали,а и An Mary добре е онагледила,та нещата ми се изясниха Laughing

# 25
  • Мнения: 844
Аз също не вярвам в това, но пък според мен е и строго индивидуално. Щерката е подстригвах ли подстригвах, файда никаква, но пък сега имаме мъж и мисля лятоска да го офъкаме. Дано поне при него има ефект newsm78

# 26
  • Мнения: 2 271
Гена си е ген!Няма да и се сгъсти косата от бръсненето!А само ще и бъде по-твърда в началото.Недей да загрозяваш детенцето си!

# 27
  • София
  • Мнения: 39 771
Мен не ме притеснява това,че и расте  по-бавно косата,а че и е по-редичка.
Аз пуснах линкове със снимки на Дияна в различните периоди... доста бавно й расте косата. Без да я бръсна обаче вече не е бебешка коса. Яд ме е, че не остана руса и къдрава, но ...

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Аз я подстригах с най-големия номер на машинката,но ние сме мънички.Верно че в момента расте много гъста,но мисля че си е ген от татито.

# 29
Ами ас не мисля че това ще помогне , яуа че според мене не я подстригвай

Последна редакция: нд, 26 мар 2006, 19:00 от Аурелия

Общи условия

Активация на акаунт