Качествени гащички,слипове-къде?

  • 1 447
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 125
zorii , мерси за инфото  bouquet, но едва ли ще се занеса до склада...все пак ако купувам, ще са 3-4 чифта Peace

# 16
  • Мнения: 416
Споменаха ми за магазин Премама или Премаман(не ми го казаха точно) на метро станция Сердика.Имало комплекти от потник и слип 8 бр. надписани за всеки ден.Някой знае ли нещо по въпроса?

# 17
  • Мнения: 4 668
Знаеш ли , миналата седмица пазарувах за малкия в магазн HAPPY LAND , точно до завод Витоша , на бул. Черни връх и ми направи впечатление , че  продават гащички на Дисни , много сладки бяха . Ние сме малки за такива , но от любопитство ги разгледах . В пакет са по 3 броя и сега имат намаление - пакета е 7 лв. Мисля , че си заслужават !  Hug

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В HIT има страхотни слипчета. Много интересна е материата им. По 2.99лв. са. Всъчщност са средно му слип и боксер. Тарикатска работа.

А на Венера комплекти има по всички м-ни за бельо.

# 19
  • София
  • Мнения: 797
  Аз вчера взех комплекти тениска с боксер и потник със слип на ф-ма "Комес", материята е хубава, има и цветове и размери, продават и по отделно само слипове и боксерки. Има ги в магазините на "Бокал", както и в самия м-н "Комес" (намира се срещу м-н"Щтъркел" ,но малко по-надолу към "Рамстор"), може и на други места да ги има. Слиповете бяха на 2.10лв., а комплектите 6.30 (тениската с боксерките) и 5.30лв. (потник със слип). 

# 20
В магазин Майкъл  на бул.Арсеналски има голямо разнообразие от бельо. Има гащички и слипове пд 5 и 7 броя, както и с най различни картинки- Спадърмен,Мики Маус и други

# 21
  • Мнения: 416
Да дам отчет.Днес напазарувахме всичко newsm10.Спрях се на комплекти на Венера и слипове и потничета на Дисни(обаче нямаше комплекти та трябваше сама да си ги комплектовам).Намерих и представителния магазин на Вис Виталис и разбира се взех и от тях-просто не устоях на цените-4лв. за комплект от потник и слип.Още веднъж благодаря за инфото мами! smile3525

# 22
  • Мнения: 498
В магазин Майкъл  на бул.Арсеналски има голямо разнообразие от бельо. Има гащички и слипове пд 5 и 7 броя, както и с най различни картинки- Спадърмен,Мики Маус и други
това е най-безумно скъпия магазин- мъжа ми купи едни чорапки за 18 лв Shocked оттам и не са нищо особено, българските от 2 лв не са по-лоши, мисля че не си струва!

Общи условия

Активация на акаунт