Хайде на театър 3

  • 177 429
  • 753
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 454
buldoka1, Donna Paulsen, благодаря за отговорите!

# 661
  • Мнения: 2 819
Здравейте!

Не мога да намеря мнения за "Тирамису". Хареса ли ви? За 15-годишен младеж става ли или нещо друго ще препоръчате?

Днес гледахме "Спанак с картофи". На младежа му хареса, смяхме се. Е, не е нещо супер запомнящо се.
Живи и здрави март сме на "Ножица-трепач", та тогава ще дадем отзиви.

Благодаря предварително  Hug

# 662
  • Мнения: 2 789
15 годишния младеж няма как да не хареса Тирамису. Дори само заради това, че Лилия и 5 девойки остават по бельо в един момент.

# 663
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 010
Според мен "Тирамису" не е за младеж, а за девойка, но все пак...Женска постановка е. Може и да му хареса. Аз я гледах с удоволствие.

Последна редакция: пн, 26 фев 2018, 22:34 от milmich

# 664
  • Мнения: X
Любител на театъра съм, но просто това купуване на билети 2 месеца по-рано направо ме убива и често ме отказва, което от друга страна е хубаво защото явно се цени българският театър и има голямо търсене.

# 665
  • Мнения: 1 756
Става все по-комерсиален и от кол и въже ходят вече. Стана като моладжийските кина. На последните две постановки - непрестанно цигари и пистолет, с който гърмят и публиката яко смях от първите 10 секунди до края. Не ми се ходи на театър, стига ми за тоя сезон. „Помощ, не мога да плувам„ е последното хаотично нещо, на което присъствах и което започна с половин час и отгоре закъснение, защото единият от четиримата актьори закъснял и ни държаха на входа. Уважение, кво да правиш, догодина повече или пък не?!?

# 666
  • Мнения: 2 789
Какво друго очакваш от постановка озаглавена "Помощ, не мога да плувам"? Това е халтура, има и по-сериозни заглавия.

# 667
  • Мнения: 2 819
Здравейте отново! Моят 15 - годишен младеж си е взел билети за "Сеансът". Според мен хич не е за него, но.... Дано не съм права....

http://www.salzaismyah.bg/bg/theatre/kamerna-scena/seansut

# 668
  • Мнения: 2 789
Не е за никого този сеанс. Пари хвърлени на вятъра.

# 669
  • Мнения: 282
Докато хората продължават да ходят в посредствените театри на посредствени предствления, те ще продължават да съществуват и да се гледат. Театърът е като книгите - както има шедьоври, така и безсмислени книги. Всеки сам решава за кое да отдели времето си.

Последна редакция: чт, 01 мар 2018, 23:17 от buldoka1

# 670
  • Мнения: 1 756
Халтура или жултура, аз искам да се посмея на качествен хумор. Егати депресарщината в бг киното и театъра. Само драмите ли стават? Ми аз пък не ща да се натоварвам излишно. Айде препоръчай тогава една свръх елитарна комедийна постановка, моля. Мерси!

# 671
  • Мнения: 2 789
Проблемът е в това, че възприемате театъра на равна нога с "Комиците" и глуповатите филми в мола. Ако искате да не се натоварвате излишно гледайте продукциите на Марвел. Театъра по дефиниция се занимава с неща различни от кръчмарски хумор.

# 672
  • София
  • Мнения: 1 205
Две стари, но все още играещи се представления: "Вечеря за тъпаци" в Сатирата и "Недоразбраната цивилизация" в Зад канала.
Аз се смях доста на "Богът на касапницата", не зная дали жанрово влиза в определението комедия.
Мои приятели препоръчаха "Нашата голяма френска сватба", набелязала съм си я.

# 673
  • Мнения: 9 137
И "Спанак с картофи" е разтоварваща комедия.

# 674
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 145
Проблемът е в това, че възприемате театъра на равна нога с "Комиците" и глуповатите филми в мола. Ако искате да не се натоварвате излишно гледайте продукциите на Марвел. Театъра по дефиниция се занимава с неща различни от кръчмарски хумор.

не е задължително хуморът да е кръчмарски.
"Много шум за нищо" в армията не може да се нарече кръчмарски хумор, нито пък "Чудаците".

постановките може да са разтоварващи и без да са вулгарни или изпростели.
Ходим с детето и за мен е важно да няма простотии, като тези в "Бог рок".

Общи условия

Активация на акаунт