Хайде на театър 3

  • 177 320
  • 753
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: X
Днес бях на “Богът на касапницата” в Народния. Потресаващо добро представление - интересна история, страхотни режисура и игра на четиримата актьори! Определено ми оправи вкуса в устата след “Жена ми се казва Борис”. Препоръчвам го горещо.

# 646
  • София
  • Мнения: 207
Богът е добро представление, въпреки че истерията за билети около него е малко по-голяма от необходимото ! Wink

Днес бях на “Богът на касапницата” в Народния. Потресаващо добро представление - интересна история, страхотни режисура и игра на четиримата актьори! Определено ми оправи вкуса в устата след “Жена ми се казва Борис”. Препоръчвам го горещо.

# 647
  • София
  • Мнения: 1 020
Богът е добро представление, въпреки че истерията за билети около него е малко по-голяма от необходимото ! Wink

Днес бях на “Богът на касапницата” в Народния. Потресаващо добро представление - интересна история, страхотни режисура и игра на четиримата актьори! Определено ми оправи вкуса в устата след “Жена ми се казва Борис”. Препоръчвам го горещо.
Защо истерия? На два пъти взимам от сайта на театъра и то без проблем.

# 648
  • Мнения: X
На мен лично ми беше много по-трудно да намеря билети за “Жена ми се казва Борис”(за да купя билети, подведена от реклама, дебнех всеки ден сайта и ги взех часове след пускането им, иначе нямаше шанс просто) отколкото за “Богът на касапницата”(където нямах никакъв проблем, просто се купуват по-рано). А разликата между двете представления е огромна.

И за да не е офтопик - преди малко излязох от “С любовта шега не бива”. Хареса ми, само дето не бях прочела нищо предварително и очаквах комедия, а то си е драма Joy Беше ми странно, че актьори на по 35-40 години играят 18 годишни персонажи, но може би много се вглеждам Simple Smile

Последна редакция: пн, 19 фев 2018, 23:20 от Анонимен

# 649
  • Мнения: 3 818
Аз също нямах драма с купуването на билети за Богът на касапницата.

Дона, били сме на една и съща постановка снощи Grinning
„С любовта шега не бива” за мен беше неочаквана постановка, в началото ми тръгна тегаво, по принцип не харесвам много класическите постановки с подчертаната театрална игра и в крайна сметка се оказах неподготвена, че ще ми хареса толкова. Великолепна игра на актьорите и ми въздейства много като цяло.

# 650
  • Мнения: X
Случайно тази вечер да си била на “Козата или коя е Силвия”? Grinning
Та за Козата - историята ми хареса, провокативна и за някои сигурно шокираща, но и много смешна Simple Smile Допадна ми, че въпреки всякакви “джендър” спорове, дискусии и т.н., които са актуални в момента,  залата беше пълна и публиката очевидно се забавлява Simple Smile
Отидох да я гледам заради Билалов и не останах разочарована, страхотен е. Останалите трима също Simple Smile

# 651
  • Мнения: X
Надявам се BigCityNights да влезе и да даде малко вътрешна информация, ако знае - имаш ли представа какво се случва с “Арт” и “Дакота” - дали изобщо ще ги играят отново? Питам, защото от една година гледам всеки месец сайта на Сатирата и ги няма в програмата, но пък Спанак с картофи продължават да я играят?
Виждам и че във Фейсбук страниците на актьорите има въпроси за тези две постановки, но те, за съжаление, не отговарят.

# 652
  • София
  • Мнения: 1 020
Искам да предложа 2 билета за Операцията утре от 19.00 часа в театър Сълза и смях. Аз съм в центъра до ЦУМ, мога и утре да ги предам. Не зная кога ще имам време да влезна тук, оставям телефон 0898459772

# 653
  • Мнения: 2 780
Не знам защо не се играят, не съм се интересувал.

# 654
  • Мнения: 3 818
Вчера гледах „Крадецът на праскови”. Много въздействаща постановка, много ми хареса, мъжката част от актьорите бяяха великолепни. Мариус Донкин беше толкова убедителен в ролята си на деспотичен съпруг, че ме стряскаше периодично Grinning Вергов ме изненада, много добро превъплъщение, все едно гледах друг човек.
Единственото слабо звено беше Аня Пенчева, която ми развали удоволствието. Не знам дали е слаба актриса по принцип или тази роля не е подходяща за нея, но в нито един момент не можах да забравя, че играе. Иначе е красива жена.

# 655
  • Мнения: 2 069
Радвам се на положителното мнение, защото имам билет за 10 март. На мен учудващо Аня Пенчева ми хареса в "Аз плащам".

# 656
  • София
  • Мнения: 454
Гледах Квартет за двама във Възраждане, много приятна постановка и Ана Каренина в Театър София - хареса ми, добра игра на Йоанна Темелкова.

Колебая се за Калигула и Богът на касапницата в Народния, много противоречиви мнения и за двете. Там съм си набелязала още Духът на поета и Чудаци. Някакви отзиви?

# 657
  • Мнения: 3 818
Радвам се на положителното мнение, защото имам билет за 10 март. На мен учудващо Аня Пенчева ми хареса в "Аз плащам".
Аз затова направих уговорката, че я тази роля не ми хареса. Не съм я гледала в други и не мога да си изградя цялостно мнение. Но тук ми беше неубедителна. Не можах да й повярвам нито, че беше влюбена, нито че страдаше:)
И въпреки това постановката беше прекрасна. А и камерната зала я харесвам много, преживяването в нея е много интимно:)

# 658
  • Мнения: 281
Колебая се за Калигула и Богът на касапницата в Народния, много противоречиви мнения и за двете. Там съм си набелязала още Духът на поета и Чудаци. Някакви отзиви?
Аз ти препоръчвам "Калигула" - много силна постановка, а актьорите са феноменални! Иначе "Духът на поета" също е много приятна. Препоръчвам я.

# 659
  • Мнения: X
Fairy, благодаря за отзива, Крадецът ми е в плановете, въпреки Аня Пенчева ( по принцип не я хареесвам).

bibia,  писала съм преди 1-2 страници, но -  Богът на касапницата я препоръчвам с две ръце - интересна история и много добра актьорска игра.

Общи условия

Активация на акаунт