Хайде на театър 3

  • 177 453
  • 753
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 286
Sea, ти ме изненада - чух толкова суперлативи за Пияните, точех се да ходя да го гледам.

Изненадах се, че Калигула няма номинации - след този шум, който се вдигна, очаквах да има. От друга страна се радвам заради Танцът Делхи
Постановка на Диана Добрева никога няма да има номинация, затова не се учудвайте, въпреки че е най-силното представление този сезон.

Защо? Стана ми интересно
Да го кажем неразбителство със Съюза на артистите. Затова нито една нейна постановка не е номинирана до сега. Въпреки всички качества, с които се отличава от останалите. Но както и останалите награди, и тези са пълен фалш и никой не се интересува от тях.

Диана Добрева взе Аскеер 2017 за режисура за Вълци.

Много искам да гледам тази постановка, Трънски разкази по които е направена са ми любими, но тя е на Пловдивския театър и само веднъж съм засичала да се играе в София.
Говорим за Икарите - те се организират от  Съюза на артистите.

# 631
  • София
  • Мнения: 1 205
Аз пък много харесах "Пияните" и "Танцът Делхи".Сигурно съм сноб...Laughing
Всъщност не ме интересува кой как ще ме определя, имам нужда от подобен театър и не съм много съгласна с мнението на Димитър Стайков за Иван Вирипаев.
С едно обаче съм съгласна, нека да има добри постановки и от двата типа театър, пък зрителят да избира.
http://www.ploshtadslaveikov.com/teatar-sreshtu-ne-teatar-v-narodniya/
Исках да купя билети за "Лисичета", но няма представления през февруари и март.

# 632
  • София
  • Мнения: 207
Гледай "Пияните" - сигурен съм, че ще ти хареса ! Simple Smile

Sea, ти ме изненада - чух толкова суперлативи за Пияните, точех се да ходя да го гледам.

Изненадах се, че Калигула няма номинации - след този шум, който се вдигна, очаквах да има. От друга страна се радвам заради Танцът Делхи

# 633
  • София
  • Мнения: 23 053
Аз не задължавам никого с моето мнение.  Simple Smile Определено има добри коментари за постановката, просто за мен беше пълен ужас.  Mr. Green

# 634
  • Мнения: X
Предполагам, че ще я гледам Пияните - най-малкото от чисто любопитство.

Anqelique, на мен Танцът Делхи много ми хареса и не мисля, че това ме прави сноб. Много различна от всичко, което съм гледала досега, хареса ми историята, техническата част, актьорите бяха много на ниво. Не очаквах само такава постановка да бъде показана в Народния, по-скоро в някой експериментален театър(за което браво на Народния театър де).
Тия дни гледах отново за билети за нея и места нямаше - което ме радва доста, не очаквах, че ще се хареса много. И за номинациите се радвам.

# 635
  • София
  • Мнения: 1 205
Това за снобите беше опит за шега. Авторът на статията от "Площад Славейков" казва, че Вирипаев " пише текстове, които екзалтират снобите на изток и на запад".
Разочарованите от пиесите на Вирипаев пък би трябвало да проучат какво представлява той  като творец и ако нямат афинитет към подобен вид театър, да не се подлагат на изпитания.
Не помня дали е коментирано в темата, но смело препоръчвам на всички "Чамкория" в 199. Никога не съм си представяла, че този огромен като обем и много любим мой роман може да бъде представен в моноспектакъл. Захари Бахаров е неотразим, гледайте го !

# 636
  • Мнения: 2 790
някой питаше за Лисичета. Играят я редовно, но на сайта на театъра липсва. Теодора ми го каза та вероятно е вярно като информация.

# 637
  • Мнения: 1 846
Здравейте и поздравления за чудесната тема, на която попаднах съвсем случайно:)

Може ли да ми препоръчате театър за 10-годишни юнаци, които никога досега не са ходили на театър за "големи"? Може би някоя комедия, но не е задължително:) Просто си мисля, че ако е комедия повече ще ги запаля по театрите:)

Предварително благодаря на отзовалите се!

# 638
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 182
https://zadkanala.bg/spektakli/tom-soyer

Simple Smile

# 639
# 640
  • София
  • Мнения: 1 205
Здравейте и поздравления за чудесната тема, на която попаднах съвсем случайно:)

Може ли да ми препоръчате театър за 10-годишни юнаци, които никога досега не са ходили на театър за "големи"? Може би някоя комедия, но не е задължително:) Просто си мисля, че ако е комедия повече ще ги запаля по театрите:)

Предварително благодаря на отзовалите се!
"Скачай" в театър София.

# 641
  • Мнения: 1 846
Благодаря и на Анжелик Simple Smile

Да кажа, че и аз гледах Танцът Делхи и доста ме натовари... Противоречиво е мнението ми за тази постановка.

# 642
  • Мнения: 2 790
Препоръчвам ви "Канкун" в МГТ. Добре издържано упражнение по стил. И сръчно написан текст.

# 643
  • София
  • Мнения: 207
Едно от най-интересните представления, на които съм бил !
Галсеран е впечатляващ творец !

Препоръчвам ви "Канкун" в МГТ. Добре издържано упражнение по стил. И сръчно написан текст.

# 644
  • София
  • Мнения: 5 203
Здравейте!
Търсех къде да напиша отзив за чалга-театъра "Жена ми се казва Борис".
Неадекватна публика, просташки, силен смях. Смеят се на безмозъчен, празен сюжет, на най-слабите актьори, които съм гледала, накуп събрани.
Режисьор Владлен Александров. Провел е кастинг за бездарие и между всички бездарници попаднали и двама можещи - Угринов и Рядков.
Мислех да търся телефона на режисьора и да му кажа какво ми е причинил - отвращение и срам.
Но реших публично да го напиша, пък дано стигне до него.
Псевдо актьорите крачат и кряскат, кряскат и крачат. Те не играят. Запомнящи са изпълненията на съпруга и съпругата, а после и любовницата - тези сигурно са с по някой много къс курс актьорско  майсторство - молех се да видя смисъл защо продължавам да седя в салона.
Билетите са по 20 лв., салонът е пълен. Чалгата продава.
А защо бях там? Случайно! Голяма грешка!

Ще давам и положителни отзиви за спектакли, но това ми беше спешно. Моля за извинение, че вие го прочетохте!

Последна редакция: нд, 18 фев 2018, 08:17 от ЗаСлон

Общи условия

Активация на акаунт