Хайде на театър 3

  • 177 540
  • 753
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 23 096
София. Simple Smile

# 616
  • Мнения: 101
“Разделям двойки по домовете” го гледах миналата седмица, изключително разтоварваща постановка, хареса ми.

Гледай я, има забавни моменти, публиката много се смя Blush
Аз в Младежкия ходя за пръв път, за по-натам си харесах “Летище” и “Разделям двойки по домовете”

# 617
  • София
  • Мнения: 207
Гледах "Палачи" тази вечер. Интересна и оригинална постановка ! Страхотна игра на Мартин Гяуров и Диян Донков! Не можах да усетя зловещата атмосфера на "Пухеният" и "Ръкомахане в Спокан". По-скоро попада в спектъра на черните комедии, които разбира се те оставят дълго след това да размишляваш кой всъщност е убиеца ?

# 618
  • Мнения: 2 790
Мартин Гяуров е ужасяващо слаб в тази роля, къде видяхте страхотна актьорска игра?

# 619
  • София
  • Мнения: 23 096
Bigcitynights,  aз искам да те питам гледал ли си " Пияните", видях, че има номинация за Икар, а за мен ще остане като единственото представление, на което едвам издържах да не си тръгна. Та ми е интересно ти какво би казал за него?

# 620
  • Мнения: X
Sea, ти ме изненада - чух толкова суперлативи за Пияните, точех се да ходя да го гледам.

Изненадах се, че Калигула няма номинации - след този шум, който се вдигна, очаквах да има. От друга страна се радвам заради Танцът Делхи

Последна редакция: пт, 09 фев 2018, 10:00 от Анонимен

# 621
  • София
  • Мнения: 207
Където съм я видял, съм я видял ! Нямам намерение да споря и да правя дисекция на играта, на когото и да било. Изразявам мнение кой от образите ми е въздействал най-силно ... И това е образът на Мартин Гяуров, който за мен игра превъзходно !

Мартин Гяуров е ужасяващо слаб в тази роля, къде видяхте страхотна актьорска игра?

# 622
  • София
  • Мнения: 23 096
Какво да ти кажа и аз бях отишла да го гледам заради част от коментарите.  Ако имаше антракт щях да си изляза... Хората около нас масово ставаха и си тръгваха. Не се занимавам с кино и театър,  любител съм, но това представление беше най- неприятното, да не кажа слабото, което съм гледала...100 пъти съжалих, че отидох.

# 623
  • Мнения: 287
Sea, ти ме изненада - чух толкова суперлативи за Пияните, точех се да ходя да го гледам.

Изненадах се, че Калигула няма номинации - след този шум, който се вдигна, очаквах да има. От друга страна се радвам заради Танцът Делхи
Постановка на Диана Добрева никога няма да има номинация, затова не се учудвайте, въпреки че е най-силното представление този сезон.

# 624
  • Мнения: X
Sea, ти ме изненада - чух толкова суперлативи за Пияните, точех се да ходя да го гледам.

Изненадах се, че Калигула няма номинации - след този шум, който се вдигна, очаквах да има. От друга страна се радвам заради Танцът Делхи
Постановка на Диана Добрева никога няма да има номинация, затова не се учудвайте, въпреки че е най-силното представление този сезон.

Защо? Стана ми интересно

# 625
  • Мнения: 287
Sea, ти ме изненада - чух толкова суперлативи за Пияните, точех се да ходя да го гледам.

Изненадах се, че Калигула няма номинации - след този шум, който се вдигна, очаквах да има. От друга страна се радвам заради Танцът Делхи
Постановка на Диана Добрева никога няма да има номинация, затова не се учудвайте, въпреки че е най-силното представление този сезон.

Защо? Стана ми интересно
Да го кажем неразбителство със Съюза на артистите. Затова нито една нейна постановка не е номинирана до сега. Въпреки всички качества, с които се отличава от останалите. Но както и останалите награди, и тези са пълен фалш и никой не се интересува от тях.

# 626
  • Мнения: X
Ясно, мерси. Абе някои сякаш се интересуват - гледала съм интервюта с актьори - радват се, като имат номинация или награда, на други откровено им е кофти, че някое добро представление няма номинация. В крайна сметка по-важното е салоните да са пълни, а не да има някоя награда, но явно се надяват.

По темата - днес бях на “Жена ми се казва Борис”. Незнам дали на мен ми има нещо, обаче - първо купихме билетите 2 месеца предварително и то с голямо дебнене едвам се вредихме. Второ - публиката не спря да се смее. Е, аз умрях от скука. Дори не мога да го определя като средно ниво - хуморът беше откровено глупав, на моменти просташки, историята също не ми хареса. Единственото хубаво беше играта на Угрински и Шайбата.
Незнам на какво отгоре са тия суперлативи и наплив към постановката.

# 627
  • Мнения: 4 627
Donna Paulsen същата работа, голяма тъпотия... но и голяма реклама. Все пак имаше хора на които им беше смешно, да се чуди човек на какво.
Друга световна тъпотия и безкрайно дълга е "Редки тъпанари", направо отказах два души с нея, които не бяха ходили от години на театър, та ходи им обяснявай, че по принцип не е така...

# 628
  • Мнения: 2 790
"Редки тъпанари" е за хора, които разбират от театър, не е за всеки.

Някой питаше за Пияните - от младите има какво да се желае, липсата на опит си личи.

# 629
  • София
  • Мнения: 454
Sea, ти ме изненада - чух толкова суперлативи за Пияните, точех се да ходя да го гледам.

Изненадах се, че Калигула няма номинации - след този шум, който се вдигна, очаквах да има. От друга страна се радвам заради Танцът Делхи
Постановка на Диана Добрева никога няма да има номинация, затова не се учудвайте, въпреки че е най-силното представление този сезон.

Защо? Стана ми интересно
Да го кажем неразбителство със Съюза на артистите. Затова нито една нейна постановка не е номинирана до сега. Въпреки всички качества, с които се отличава от останалите. Но както и останалите награди, и тези са пълен фалш и никой не се интересува от тях.

Диана Добрева взе Аскеер 2017 за режисура за Вълци.

Много искам да гледам тази постановка, Трънски разкази по които е направена са ми любими, но тя е на Пловдивския театър и само веднъж съм засичала да се играе в София.

Общи условия

Активация на акаунт