Намаления 2015

  • 139 558
  • 845
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 853
Благодаря за новата тема   bouquet
Някой да е виждал намалени спортни екипи за бягане или за разходка в парка?

# 16
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
  bouquet Имам въпрос: къде има клинчета за 5 годишно момиче, но по тесни в крачетата, че на нас всичко което е добре на дължина ни е адски широко? Благодаря!

# 17
# 18
  • Мнения: 1 401
Аз напазарувах от Н&М в Ринг Мол за кръщенето - от лятото имах 2 ваучера по 10лв. намаление, също взех дрехи от промоцията 3за2 и така от 70 лв дадох 40лв. Много съм доволна  Grinning взех бял клин, 2 броя бели блузи с дълъг ръкав, бяла тениска със супермен, светлосив суичър, комплект от 3 броя дебели чорапи. В нашия град една бяла ризка струва 25лв  Tired
В мъжкия отдел видях ризи с дълъг ръкав за 19.99,водят ги "лесни за гладене" Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 390
В Joy Optics видях намалени. Но не помня с колко.


Получих имейл за финална разпросдажба от 30 до 60%

# 20
  • Мнения: 746
записвам се да следя Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 6 954
Благодаря за темата, райдър   bouquet

  bouquet Имам въпрос: къде има клинчета за 5 годишно момиче, но по тесни в крачетата, че на нас всичко което е добре на дължина ни е адски широко? Благодаря!

В Сalzedonia са по-теснички, в Парадайс ги има, но не знам дали вече са заредили нова колекция, доскоро имаше предимно бански.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 365
В Joy Optics видях намалени. Но не помня с колко.


Получих имейл за финална разпросдажба от 30 до 60%
Peace

# 23
  • Мнения: 744
Запис   bouquet

# 24
  • Мнения: 2 596
От кога е тази кампания на H&M върни стари дрехи вземи отстъпка? Миналата седмица бях, но не видях такова нещо. Или го има само в определени магазини?

# 25
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Не, че имаме някакви свястни магазини в нашия град, но да следя.
Благодаря   bouquet
В ХиМ още преди 2 седмици нямаше почти нищо намалено, само 3 за 2, ама не ми харесаха какво има. Чорапи май само взех 7 чифта за 10 лв мисля.
 

# 26
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
New Yoker намаленията продължават, но и там е много обрано......

# 27
  • Мнения: 1 167
Запис и аз да ви следя.

Днес гледах в сайта на  H&M намаления на детски дрехи.
Който пазарува онлайн във Vmzona има в събота и неделя намаления.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 833
От кога е тази кампания на H&M върни стари дрехи вземи отстъпка? Миналата седмица бях, но не видях такова нещо. Или го има само в определени магазини?

Поне от 2 години. Има си я. Даже и сега на сайта им има, само че се казва „Да затворим цикъла на производство“.

Аз пък си харесах за сина ми от промоцията блузка + панталон за 17,90 лв - сив панталон, който ще му върши работа за училище и малко "насила" една блуза.

# 29
  • Мнения: 4 208
Не, че имаме някакви свястни магазини в нашия град, но да следя.
Благодаря   bouquet
В ХиМ още преди 2 седмици нямаше почти нищо намалено, само 3 за 2, ама не ми харесаха какво има. Чорапи май само взех 7 чифта за 10 лв мисля.
 


В Русе има ли H&M  newsm78?

Общи условия

Активация на акаунт