Намаления 2015

  • 139 599
  • 845
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 1 110
Тук ново намаление на парфюми, но не погледнах цените как са.
http://www.ivis.bg/

# 781
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
-30% New YORKER само с показване на получен майл от тях
намалението е на ризи и блузи Peace

# 782
  • Мнения: 272
Момичета къде продават хубави елхи, в джъмбо 150 см. е 30 лв, но нещо не хваща око..

# 783
# 784
  • Мнения: 48 031
В Reserved има намаление на някои неща, до -50% пише , взех детско бельо на добра цена, имаше хубави  неща...
H and M са наизкарали детско по едни щендери, май подготвят намаление, етикетите са задраскани, но няма червени  етикети за намалени цени( никак не харесвам политиката им на намаление- ако няма безценния червен етикет, стоката не е намалена  Tired )
Всичко това в Дъ Мол

# 785
  • Мнения: 2 836
Здравейте,
някой знае ли дали тази година покрай Коледните празници ще има намаления в Техномаркет  newsm78

# 786
  • София
  • Мнения: 3 041
Здравейте,
някой знае ли дали тази година покрай Коледните празници ще има намаления в Техномаркет  newsm78
И аз де интересувам от Техномаркет и Технополис.Ако някой разбере са свирка.

# 787
  • София
  • Мнения: 6 184
На 16.12 с карта Гети пак ще има 20% в Комсед.

# 788
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Има излязъл коледен каталог на Техномаркет

# 789
# 790
  • Мнения: 260
Да споделя поредното си разочарование от Комсед - първо се набутах в ужасно задръстване на мола, за което не можах да повярвам предвид, че все пак е събота, но няма значение - отидох за няколко неща, които малки си избра преди две-три седмици от там и писа второ писмо на дядо Коледа и ги гледам на същата до стотинката цена в червен етикет /били намалени и не била валидна отстъпката от 20%/. Обясних възпитано на някаква жена, че това не е вярно и съм напълно убедена за цената им, след като видя че не може да ме опровергае вдигна рамене и каза така ни нареждат - това е политиката на магазина! Измърморих още куп неща, вкл. и че са за КЗП и си тръгнах - тотално приключих с този магазин!

# 791
  • София
  • Мнения: 11 778
На 16.12 с карта Гети пак ще има 20% в Комсед.

Това сигурно ли е?В сайта им нищо не откривам.

# 792
  • София
  • Мнения: 6 184
На 16.12 с карта Гети пак ще има 20% в Комсед.

Това сигурно ли е?В сайта им нищо не откривам.

Имам мейл от Гети:

Малчуганите ще очакват да получат най-добрите подаръци под елхата тази Коледа! Специално за всички getti картодържатели - 20% намаление на всички продукти извън коледния каталог в КомсеД!

Запази датата: 16 декември (сряда)! Ден за подаръци!

През деня ще спечелиш 1% Monetti от
стойността на покупката си.

# 793
  • София
  • Мнения: 11 778
Много ти благодаря! Peace
Сега си погледнах пощата,понеже имам гети карта и през деня трих някакви писма.И какво да видя не едно,а две писма!!! за въпросното намаление на 16.12.Но аз директно съм ги изтрила,мислейки си,че са за днешното намаление в Комсед в МОЛ Парадайс.

# 794
  • Мнения: 527
Направих поръчка от E mag,вчера на рождения им ден и си купих продукт за 45 лева и каква беше изненадата ми ,като влязох няколко часа по-късно да видя,че същия продукт е пуснат за 39 лева, а аз трябва да платя 45 лева.Това редно ли е така да им играят цените нагоре надолу в рамките на 1 ден,имат ли право на това #Cussing out #2gunfire
Естествено,вече са написали,че е свършил продукта,но аз направих снимки и се чудя дали да сезирам КЗП и дали въобще да приема поръчката, направо съм  #Cussing out


А пък да знаете моята изненада вчера каква беше  Mr. Green Поръчвам от тъпаците (E mag) стол намален на 38,99 лв. След половин час си влизам в поръчката да разгледам стола по-обстойно и какво да видя   Shocked - той фактуриран на цената без намалението и според тях дължа 64,99  #2gunfire Обаждам им се по телефона и служителката ми казва "Много интересно как е станало това! Ще разгледаме случая и ще ви се обадим" И така все още разглеждат очевадното и никой не се е обадил. Естествено имам снимка, ама не знам дали ми се занимава с другите глупаци от КЗП. Един единствен път съм се обръщала към тях. Разрешение на проблема си не получих, но затова пък ми изпратиха уникално официално писмо, пълно с невероятни правописни и пунктуационни грешки. Не стига, че съществува някой неграмотник, работещ там, който да го напише, но за съжаление беше подписано и от директора им (тогава някакъв мъж) без проблем. Явно и на него му се е видяло приемливо  ooooh!

Най-накрая някой да оцени по достойнство КЗП, даже и правописа им. Те са просто едни головодници!

Общи условия

Активация на акаунт