Намаления 2015

  • 139 579
  • 845
  •   1
Отговори
# 795
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 584
Момичета къде продават хубави елхи, в джъмбо 150 см. е 30 лв, но нещо не хваща око..
Разгледай www.kolednielhi.com  Имат различни модели и височини. Аз си взех от тях, но не онлайн, а след като ги видях в магазина им.

Последна редакция: сб, 12 дек 2015, 23:05 от Скубиду

# 796
  • Мнения: X
Имам следния въпрос.Дали магазините,в които продават чантите O Bag правят намаление?
Предварително благодаря!

Не, точно това ме отказа да си купя тяхна чанта. Въпросът е принципен. Всички известни брандове правят намаления, имат аутлети, само те не.

# 797
  • София
  • Мнения: 11 716
Благодаря!

# 798
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 584
Малко информация от мол България от днес: В Дебенамс - 25 % на повечето неща /без козметика и парфюми/, в Десигюал - 30 % на пухени якета, палта, някои модели дънки и блузи, в Теранова - до 50 % на доста от артикулите, в Есприт - 20 % за регистрирани потребители /каквото и да значи това Thinking/, в Геокс и Бата имаше надписи -50 % и -70 %, но не съм влизала и не знам реално, какви са намаленията.

# 799
  • Мнения: 1 401
В humanic са пуснали намаленията.

# 800
  • Мнения: 1 325
И аз се включвам с въпрос: Найк пускат ли някога големи намаления или няма как да се надявам?  Grinning

# 801
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
Да са ви попадали намаления на часовници?

# 802
  • Мнения: 678
Някой има ли нова информация за HM?

# 803
  • София
  • Мнения: 11 716
Някой има ли информация кога започват намаленията в Зара и Бенетон?

# 804
  • Мнения: 1 401
Някой има ли нова информация за HM?
В момента има само коледно намаление на някакви 5 неща и аксесоари. Това беше вчера.

@nevituuu  има някакво намаление реално 20, 30 %, ако не си си харесала определен модел ти препоръчвам sportdirect.

# 805
  • Мнения: 798
Някой има ли информация кога започват намаленията в Зара и Бенетон?
След Коледа, т.е. от 25 или от 26.12.

# 806
  • Berlin
  • Мнения: 11 267
Заковете го някъде това, че до тогава ще се пита през час. Mr. Green

# 807
  • Мнения: 2 836
За Техномаркет и Технополис, ако съдим по брошурите - Техномаркет уж имат някакви малки намаления до 03.01 сякаш пишеше като дата на брошурата, а Технополис до 26.12 - т.е. те може би ще пуснат някое намаление  Sunglasses

# 808
  • София
  • Мнения: 478
Заковете го някъде това, че до тогава ще се пита през час. Mr. Green

Няма шанс...  Laughing

# 809
  • София
  • Мнения: 11 716
Заковете го някъде това, че до тогава ще се пита през час. Mr. Green

Няма шанс...  Laughing

Малко заядливо ми звучи,но хайде...
За сметка на това малко реално инфо,днес в Бенетон има -30% на всичко за притежателите на Fidelity Card.

Общи условия

Активация на акаунт