ЯНУАРСКА РАЗДУМКА - поредна :)

  • 55 376
  • 563
  •   1
Отговори
# 480
  • Русе
  • Мнения: 1 781
И аз така. Мони много хубаво го е написала.  Hug
Днес имахме Отворени врати на работа. Гери не ни остави намира и тръгнахме преди края. Мъж ми ме боядиса и в момента си чакам да ми изтече времето. Взех си 5.31 на Лореал Мажирел. Ще ставам кафява.
Снощи бяхме на концерт от народните танци на Кари. Добре се справи. Пак не останахме до края.  ooooh!
От няколко дни правя опити да приспивам Гергана в кошарата, а не в стола за хранене както до сега. Много рев, сополи, пот ( по три пъти я преобличам), но за сега заспива гушната в мен. Само да не и създам друга зависимост..Психиатърката каза ,ч е рано да каже каквото и да е от една среща. Според нея има страшно много енергия и секунда не е в покой. Записа ни при колегата си психолог и при логопед, съответно на 21.06 и 23.06, след морето. Поне последните дни като заспи в 12ч и спи до 8 сутринта без да се буди. Пу-пу, дано да продължи така.
Честито на бъдещите ученици за приема, ние чакаме класиране за ясла.

# 481
  • София
  • Мнения: 2 613
Привет и от мен,
Да, Йоето е класирана, дето си искахме, утре ще я записваме. Сега само да й пожелая да е здрава, успех и късмет в новото начинание, пък  на себе си пожелавам, че и за мен ще си е период на адаптация.
Успех пожелавам и на другите първокласничета- на Марти, на Ивко Hug.
Аз да се оплача малко- в петък си бях купила кафе от магазина и балансирайки, не видях една неравност и паднах на коляно, но понеже бях с високи обувки, много лошо си изкривих крака и ми се поду глезена Tired. Държах го в лед и го мазах с арника, и когато не съм в покой, го връзвам с ластичен бинт. Вече не ме боли толкова, но явно си трябва повече време, за да спадне отока напълно. И пак добре, че не се потроших по-сериозно, че с тези наши улици, човек може много сериозно да пострада.
А пък сутринта, както си пиехме кафе /уточнявам, че наистина беше тогава/ и ни се счупи спалнята и със Станиславчо се озовахме на земята, насред матрак и подматрачни рамки Mr. Green. Поддала е една плоскост, дето се свърза с болтовете за самата спалня, тя е нова по принцип, ама явно имало да става. А в сряда, Стани е уредил и дограмата да сменят, та пак съм на вълна ремонтни дейности. В спалнята, все едно е паднала бомба.
Ели, честити християнчета bouquet.
Люби, браво на Гери, че спи по цяла нощ.
И за да не е съвсем депресарски поста ми - вчера си купихме сандали с Йоето. Аз по принцип си нося 39 номер, ама вчера той ми беше голям, от модела, който си бях харесала, и ми стана 38.

# 482
  • София
  • Мнения: 3 249
Ели, хайде честити ти християнчета Hug
Отписах Хриси от едното училище, записах го в другото, запознах се с новата класна. Поревах си на списъците на приетите първокласници и те така Confused

# 483
  • София
  • Мнения: 1 115
Добро Утро!
Нещо ми е мързеливо,ам ав 5 часа сигурно е нормално.И това лудо време.Топло,студено.
Ели честити християнчета
Люби ти как си с двете деца в къщи?
Тобева ти как си?
Рали дано бързо минава крака.
За моренце мислите ли вече!
Ние живот и здраве от 8 август заминаваме на Албена естествено.
Тази година ставам на 30 и р.д ми се пада на морето.После мисля да направя някакеа сбирка ,ама ще видим

# 484
  • София
  • Мнения: 2 613

Хайде и една почерпка, че официално записахме Йоето в първи клас. На 15.06. другата седмица ще я водя на скрининг за готовност за първи клас, каквото и да значи това Thinking. Само се притеснявам, че е от 9ч. сутринта, а после ако не я приемат в градината, няма кой да я гледа, аз абсурн да си взема отпуск този ден. Дано като предупредя, че ще закъснее, да я вземат, с един час закъснение.
Днес си подадох документите и за нова лична карта, че ми изтичаше старата. Сутринта се събудих с огромна пъпка и тъй като не ползвам коректори и такива неща и на снимката си личи, хайде няма нищо Whistling.
Кракът ми иначе е по-добре.
Мони, за море още нищо не сме измислили. Стани вика пак в Гърция, ама не предприемаме нищо, а времето си тече. Иначе съм отпуска от 8 до 21 август.

# 485
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Тобева дебелее...
Днес излязоха списъците- приет е- даже говорих  с директорката за мила и добра госпожа.
Ще ходим и ние на море за 3-4 дни пак на Сл Бряг мм ми търсел хотел с асансьор  щото ще ми е трудно  hahaha
Следобед отивам при чичо доктор да пише болничен и да види бебе как е.

# 486
  • Русе
  • Мнения: 1 781

Люби ти как си с двете деца в къщи? Ми как да съм - кукам.  #Silly Карина много я мързи. Не е прочела една книга още, а има 10 в списъка.

Тази година ставам на 30 и р.д ми се пада на морето. - Аууу, че си млада!  Blush

На море заминаваме след 6 дни.  Mr. Green От сега изтръпвам като си представя колко има да пътуваме.
Майка ми в момента е в Албена. Ми полага и се да си почине и тя, жената.
Тобева, хай честито и на Ивко! Дано му е хубаво там! А бебе да го погалиш от нас!  Heart Eyes
Рали, ние такъв скрининг не сме правили. Пиши после какво представлява, ако искаш.
Дони, успех и на Хриси в новото училище!
Елена, честити християнчета! Моите и двете ги кръстихме около годинка, годинка и нещо и се покъсаха да реват. В реда на нещата си е. То им е стрес.

# 487
  • Мнения: 857
Мартин е записан вече, в училището до нас. Доволна, доволна колко да съм доволна, уж го водят добро, но като знам как винаги може да излезе нещо неприятно. Поне говорих с директорката да бъдат в един клас с едно познато момченце, с чиято майка сме приятелки. Е разбира се не забравих да спомена поне 3 пъти, че съм била на стаж в същото това училище хахаха  Mr. Green.
Тобева най-добре да искаш първи етаж - хем няма да чакаш асансьори и да се блъскаш с всякакви ...  Sick.
За море не знам хахахаха.
Дони, опитваш и където стане, какво ще се тревожиш, няма да правят операция я, парите са по сметките - изобщо бели кахъри  Hug
Ралчееее, големи преживелици при вас.
Хайде да продължавам с конспекта, че на всичкото отгоре никак не ми спори.

# 488
  • София
  • Мнения: 1 115
Дони Hug
Разбирам те много добре.
Люби къде на море?
До моята отпуска има точно 2 месеца.
Люби млада съм аз Simple Smile
Повечето ми позначи се ужасяваха от числото 30.На мене не ми пречи грам.
Моника е започнала да чете Хитър Петър.Изобщо не я виждам да прочете всички книги.Айде лек ден от мене

# 489
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Far far away - Царево Simple Smile По-южно от Приморско не съм ходила. УжасТ.
Карито и тя чете уж Хитър Петър при баба ми, а у нас Патиланско царство и до сега нито едната не е завършила. Вчера я водих да я подстрижат малко. На стъпала, да е по-леко за лятото.
Нищо му няма на 30-то. Чудесна възраст е.

# 490
  • София
  • Мнения: 2 613
Привет, девойки мили  Hug,
Вчера се ядосах на себе си, защото преди няколко месеца съм си свършила работата аз и съм направила така, както сме се разбрали с една преподавателка, а сега ми държи тон, все едно аз съм виновна и аз чак се разтреперих от нерви. Това ситуацията накратко. После ме хвана яд на мен си, че съм такава кокошка, дето не може да слага всеки на мястото му и все преживявам нещата, независимо дали съм аз отговорна пряко, или не. Ама наистина съм патица в това отношение Tired. Не знам, ако опитвам съзнателно, дали това мога да го променя.
Люби, видях я Кари, честита да й е прическата Hug. Мислиш ли, че 30-те нищо им няма като възраст. Аз на 34, вече се чувствам остаряваща. И като тонус, и като енергия, знам ли и аз...Може би, по-скоро, ми е мъчно, че времето се изнизва и не можеш да го спреш.
На Царево от години не съм ходила на море...дано си изкарате приятно.
Мони, а вие къде на море? Трябва да се видим да пием кафе в този Орешак...
Тоби, товето дебелеене не се зачита, по такъв повод Heart Eyes Да погалиш ритко от мен Hug.
Ели, честито за училището. Дано на Марти да му харесва. А на теб успех с конспекта.
Ние от вчера си имаме нова дограма, ама не е измазано и няма щори, и сутринта се събудих в 5.30ч. от светлото, точно като кокошките Mr. Green. Поне тази е пет камерна и уплътнява по-добре и е по-безшумно. Направи ми впечатление, че трамвая и влака, които преди се чуваха, тази сутрин, не ги чух.

# 491
  • София
  • Мнения: 2 613
Пак ли само аз си останах да си пиша...ми, така да е.
Днес мина срещата на Йоето с госпожата. Дето, като я записвах и казаха, че това е скрийнинга за први клас. В крайна сметка, това се оказа среща с госпожата, която й показа няколко фигури да ги разпознае, попита я няколко букви кои са, накара я да прочете няколко думички.
На мен ми хареса самата госпожа, тим миньон, Йоето с нейните почти 140 см е почти колкото нея, много мила, усмихната и вежлива Grinning. Йоето изобщо не се притесни, даже й подари рисунка. Накрая даже я прегърна и каза, че ще се видим на 15.09. Имат си и занималня от 16.09., което мен ме устройва идеално. Първокласниците са в отделен коридор, с един трети клас, което също ми хареса, че няма да се бута с по-големите ученици. Засега съм по-спокойна Heart Eyes.
Йоето от другата седмица я караме на Орешака. Да си изкача последните два месеца на свобода и да мързелува, че после няма.
Трябва да мислим за море, ама още нищо не сме измислили.
Вие как сте?

# 492
  • София
  • Мнения: 1 115
Добро утро!Хич не ми се пише тези дни.Няма и какво.Толко съм изморена.Даже не излизаме на вън вечер,което за нас е странно.
В неделя бях на работа,в събота пак и ще ми се съберат 7 дни.
Рали на тебе мина ли ти?И ти май след повишението само се ядосваш.
И аз така...
Довечера съм на парти от курса.
Люби гледам си пече дупето.

# 493
  • София
  • Мнения: 2 613
Добро утро,
Два дни Стани беше командировка и дойде сестра ми на гости, че и нейния човек пък в Америка. Много добре ни дойде на всички, с нея се видяхме, поговорихме си, пихме по чаша, две вино, а Йоето винаги като идва леля й изпада в екстаз, защото тя й носи подаръци и я глези Mr. Green Heart Eyes.
Днес Йоето и е последен ден в градината, и съвпадна с една екскурзия, която имат до една конна база, да отидат и да видят как се яздят конете и да ги хранят. Много е щастлива.
Мони, какво да ти кажа...имам и ядове, но то май няма как без такива моменти. Като цяло обаче, сега се чувствам по-добре, защото ми е по-интересно, имам повече контакти, а и повече динамика, с тези ходения, дето ми се налагат. То си има и плюс понякога, защото ето вчера, като си свърших работата там, казах на шефката, че директно се прибирам вкъщи, защото докато дойда до офиса и то ще стане пет часа и за половин часа няма смисъл да идвам до офиса и тя се съгласи. И така отидох да взема Йоето в пет следобед.
Моника сега къде е? На Орешака ли е или ходи на занималня?
Люби, имаха късмет и се оправи времето, даже тези дни ги дават много горещи. Размина им се моржуването Mr. Green
Тоби, как си? Пази се, че в тези горещи дни, дето идват, трябва да внимаваш...
Дони, открихте ли и вие летния сезон?

# 494
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Ето ме !
И аз се сетих че Люби направо уцели време.
Вчера изпратих сестра ми на екскурзия за 7 дни,мама е на село и ние с Ивко си правим компания.
Не знам изобщо как ще я карам в жегата-цялата съм отекла от сутринта.Отделно от това съм със странен обрив около носа и устата.
Утре сме на РД на една кукла която става на 2 години.И ще е много горещо ,ще е след 5 но  е на двора в къща и се надявам да е поносимо.
Чакам вече с нетърпение ММ да си дойде -остава месец.
Ще си търся удобни сандали за морето да мога да се движа ,че ако сега се спра ще стане страшно накрая.
Заглеждам се в ученически раници,хвърлих око на едни сръбски,но има време.
9 е а мойто още спи-ще го вдигам да поизлезем наблизо докато не е станало много горещо.И се чудя какво да готвя за двама newsm78

Общи условия

Активация на акаунт