Програмата "Личен асистент" - 3

  • 155 580
  • 652
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 11
За кой месец нямате в Подуяне при нас нямаме за септември,октомври и ноември вече и май няма да има за празниците..

# 91
  • София
  • Мнения: 327
За ноември,  но не са ги бавили досега толкова..ужас

# 92
  • Мнения: 11
При вас поне имате за задните месеци ,пък и за ноември има време до края на месеца .Как така вие инате пари а при нас няма ужас просто..

# 93
  • Мнения: 11
Здравейте,всички ли си взеха заплатите вече?При нас още няма нищо,но звънях на 029350550 и ми казаха,че са започнали плащания и преди празниците трябва да ни ги изплатят,но дали е вярно..

# 94
  • Мнения: 10
Здравейте. Вие от кой град сте? Мисля, че повечето от нас вече чакат само ноемврийските заплати. Предполагам и на Вас ще бъдат изплатени скоро (пък и щом така са Ви казали, да се надяваме, че е вярно). Пожелавам Ви успех!

# 95
  • Мнения: 11
Ами от Сопот съм и нямаме от септември насам:(.Дано преди празниците ни пуснат всички ,че да празнуваме и ние като хората:)

# 96
  • Мнения: 10
Дано! Аз съм от Карлово, май всичко зависи от общината. : )

# 97
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Дали ще имаме заплати за празниците?

# 98
  • Мнения: 776
Дано.Раде, ако не ти представлява трудност моля те ,ако получиш съобщение с добра новина да ми пишеш.

# 99
  • София
  • Мнения: 327
Момичета,  днес ми проведоха две заплати,  УАУ Simple Smile) за ноември и декември. 

# 100
  • Мнения: 18
Радвам се за вас, но как така и за декември като те чак януари следва да бъдат платени, нали взимаме месец назад?

# 101
  • Мнения: 776
По принцип всички задължения от тази година трябва да се изчистят до края на годината. Затова и декемврийските заплати  трябва да се преведат този месец. Но дали ще е така никой не знае.

# 102
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Значи надежда има и за нас.

# 103
  • Мнения: 18
Ехаа при нас няма за септември, октомври, ноември като прибавим и декември мн богати ще станем, но едва ли ще е скоро...

# 104
  • София
  • Мнения: 327
Радвам се за вас, но как така и за декември като те чак януари следва да бъдат платени, нали взимаме месец назад?
На мен в договора ми пише до 25то число на месеца се изплащат. Първите месеци така ни ги плащаха, миналия ни ги забавиха за първи път със десетина дни..този месец вместо до 25то число ги пуснаха сега

Общи условия

Активация на акаунт