Влогъри - рецепти

  • 5 484
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 186
Момичета имате ли любими влогъри ( хора с видео блог ) за любими рецепти. Аз мога да ви препоръчам AGLEU , така се казва каналът на Зори, има няколко рецепти. Страшно приятна е за гледане, а рецептите, които предлага са лесни.
Споделете и вие, някои влогър или влогърка Simple Smile)
Мерси предварително

# 1
  • Мнения: 2 045
Само чужди се сещам да ти кажа, като доста са "облечени" с хумор. Иначе сухи канали за рецепти колкото искаш.
Jim Chapman има рубрика - Baking With Jim (в основния канал), във влоговете и влог канала си често готви и показва рецепти в ежедневието, често от книгата на Madeleine Shaw, която също има канал.
Rosanna Pansino се сещам + ще пуска книга. MyHarto също
Това се сещам на първо четене

Последна редакция: чт, 10 сеп 2015, 22:57 от Holly Pink

# 2
  • Мнения: 186
Само чужди се сещам да ти кажа, като доста са "облечени" с хумор. Иначе сухи канали за рецепти колкото искаш.
Jim Chapman има рубрика - Baking With Jim (в основния канал), във влоговете и влог канала си често готви и показва рецепти в ежедневието, често от книгата на Madeleine Shaw, която също има канал.
Rosanna Pansino се сещам + ще пуска книга. MyHarto също
Това се сещам на първо четене


Благодаря Simple Smile а някой да предложи български? Simple Smile)) newsm78 Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 15 435
Видеорецепти в ютуб  милиони. Пишеш какво търсиш, например пилешко или стек, или барбекю ... и излизат хиляди рецепти.Разбирам ги, дори и без да знам езици.А думичката "влогър" не знам защо, но ми звучи противно.

# 4
# 5
  • Мнения: 186
Благодаря

# 6
  • Мнения: 1 301
Виждам , че темата е стара , но пък е интересна и все по- актуална.
Затова ще ви покажа и моите любими влогъри с рецепти.





Peace

# 7
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Ето ви един влогър който популяризира Българските манджи с американски продукти Simple Smile за тези които нямат български те възможности под ръка.
https://m.youtube.com/watch?v=yaFKSMEOzEw

Общи условия

Активация на акаунт