за дебелите жени...

  • 59 562
  • 507
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 3 923
А, и да са спортуващи далеч не е задължително.

# 421
  • Мнения: 46 653
... но след раждането всички надебеляваме ...

Тц, не всички, на мен бремеността ми повлия в обратната посока, през бременността качих малко, въпреки, че не съм и помисляла за ограничаване, а сега съм много по-слаба от когато забременях. Но при мен явно след раждането хормоните ми, объркани от хормоналните хапчета преди това, си тръгнаха по местата Tired

# 422
  • Мнения: 3 268
Добре,момичета,разбрахме!Слабите и дебелита са такива по наследство,стига сте се деркали.Вярно е това с наследството на гени,няма как да не е така.Но има начин да изглеждаме добре или поне прилично,като спазваме поне мааалко някакъв хранителен режим.Имам си приятелка,сладка пухкавелка.От 20 години сме приятелки с нея и винаги си е била пухкавка,има си го и гена,майка й е такава.Интересът към нея от страна на мъжете обаче винаги е бил голям,даже много голям.Наскоро обаче тя ме пита със усмивка"Еее,кажи ми най после ти що не пълнееш никога,а аз гледай ме,пак качих 5 кг."
"Просто не ям хляб,Дани"-казах й аз.
"Така ли?А как тогава ядеш лютите чушлета?"
Умряхме от смях после и двете.Ето такава е тя,просто не се лишава от някои удоволствия,но пък не й пука.На мен обаче би ми пукало,и ако можех да отслабна 5 кг.,нямаше да ям пустите люти чушлета.

# 423
  • Мнения: 4 176
Ми, аз ям люти чушлета без хляб.
Даже люто спомага за отслабване.

# 424
  • Мнения: 3 268
Ми, аз ям люти чушлета без хляб.
Даже люто спомага за отслабване.
А моята приятелка ги хапва с няколко филийки. Grinning

# 425
  • Мнения: 3 447
една жена ,ако е ниска ,не и личи толкова слабостта, ама ако е висока като мен ,175 и 53 кила,
хората се притесняваха като ме гледаха
Ето пак колко е относително всичко и не може да се съди само от едни мерки. Аз съм 173, 56 кг и категорично не съм слаба, минавам по-скоро за едра, даже закръглена. Била съм и 48, и пак не съм изглеждала слаба. Въпрос на конструкция, на кости, на разпределение на мазнините. Така че не могат да се правят обобщения за някого, когото не си виждал, само въз основа на мерките му.
И нещо друго пропускате - че между "слаби" и "дебели" има категория "нормално сложени". Което за моя ръст и конструкция варира между 50 и 70 кг. Че даже и до 80.

# 426
  • Мнения: 1 335
една жена ,ако е ниска ,не и личи толкова слабостта, ама ако е висока като мен ,175 и 53 кила,
хората се притесняваха като ме гледаха
Ето пак колко е относително всичко и не може да се съди само от едни мерки. Аз съм 173, 56 кг и категорично не съм слаба, минавам по-скоро за едра, даже закръглена. Била съм и 48, и пак не съм изглеждала слаба. Въпрос на конструкция, на кости, на разпределение на мазнините. Така че не могат да се правят обобщения за някого, когото не си виждал, само въз основа на мерките му.
И нещо друго пропускате - че между "слаби" и "дебели" има категория "нормално сложени". Което за моя ръст и конструкция варира между 50 и 70 кг. Че даже и до 80.


Да, абсолютно съм съгласна. Да допълня само че едрата жена и тази с голям бюст е обречена да минава за закръглена и/или за дебела. Направо ме изумяват някои коментари, но винаги е било така. Защо мерите кг и сравнявате по тях дали един  човек е дебел или не. Една жена 55кг, и друга 70кг, могат да изглеждат по един и същ начин в зависимост от костната система която имат. Според вас коя е дебела? Един слаб човек си обяснява дебелината на друг с храната. Доста примитивно, но факт. Но за съжаление това е критерии по който се определят приятелства, социална принадлежност и т.н.
За слабите е по-лесно, казва се такъв им е гена, а пък на дебелите се казва, тъпчат се до откат. Въпрос на гледна точка.
Всичко което е под или над нормите не се приема от обществото в България. Подчеравам България, защото в другите държави е различно. Там няма значение дали си слаб или дебел, разрешено ти е да ходиш на плаж, никой не те гледа, коментира и т.н.

# 427
  • Мнения: 619
Моят също уж харесва по.. закръгленките...
В никакъв случаи дебели , ама просто да има .. за къде да се хване.

# 428
  • Мнения: 224
Моят също уж харесва по.. закръгленките...
В никакъв случаи дебели , ама просто да има .. за къде да се хване.

Моя също казва аз искам като пипна да усетя. По назад в темата беше написано че е много важно една жена да се поддържа. Дори и с килца отгоре когато е облечена стилно и усмихната жената тези килца просто изчезват

# 429
  • Варна
  • Мнения: 815
Моят също уж харесва по.. закръгленките...
В никакъв случаи дебели , ама просто да има .. за къде да се хване.

Моя също казва аз искам като пипна да усетя. По назад в темата беше написано че е много важно една жена да се поддържа. Дори и с килца отгоре когато е облечена стилно и усмихната жената тези килца просто изчезват
Напълно подкрепям твоето мнение!  Peace

# 430
  • Мнения: 11 341

Ето пак колко е относително всичко и не може да се съди само от едни мерки.

Да, абсолютно съм съгласна. Да допълня само че едрата жена и тази с голям бюст е обречена да минава за закръглена и/или за дебела. Направо ме изумяват някои коментари, но винаги е било така.
Точно по тази причина минавам за дебела. С огромен бюст съм на нисък ръст и това допълва впечатлението за "дебелост". Ако ме погледне човек в гръб, минавам за нормално сложена Crazy

# 431
  • Мнения: 619
[Точно по тази причина минавам за дебела. С огромен бюст съм на нисък ръст и това допълва впечатлението за "дебелост". Ако ме погледне човек в гръб, минавам за нормално сложена Crazy
и аз съм така  Tired моите приятлки все ми се кефят и се чудят какд а "прихванат" , ама незнаят колко ядове с тия цици ...! Crossing Arms
А иначе и аз покрай бившият (лойто заслужава титлата плазмодии) много се бях комплксирала.
А мойто мъжле.. наистина ме накара да се чувствам добре в кожата си!!!
как да кажа .. блестя с... "апептина " фигура  Crazy , но  сега... с него... като мъж с голям апетит...ми е старшно хубаво.
Е не се заблужадавам.. за манекнека  няма и да мина ..или пък за стройна Simple Smile

# 432
  • Мнения: 3 835
Колко са мъжките мнения в темата? Laughing

Важно е жената да не се изоставя, да се поглежда по-често критично в огледалото. Мъжете са по-облагодеталствани в това отношение, може и по-рядко да го правят. Всички крайности са вредни, и прекаленото вманиачаване да имаш перфектна фигура и прекаленото занемаряване на външния вид и тъпкането с пици и шоколади. няма да зарежа мъжа си заради коремчето, но предпочитам да го няма, ще ми бъде по-приятно. Wink

# 433
  • Мнения: 616
Хехехе, и аз да се включа, по темата за дебелите жени  (аз съм 166/50)
Снощи един приятел , на 35, с жена, каза така: "Лошо е когато жената иска само ти да й обръщаш цялото внимание; когато тя сама си обръща внимание, и аз й обръщам, и всички сме щастливи".  Схващате ли?
Гените... да, определено имат значение за това дали си по-закръглен тук-там, дали си по-широчък, дали си с по-големи гърди... Другото е начин на живот, самоуважение, самочуствие и дисциплина!  Какво си мислят някои - че аз като съм едва-едва 50 кила и ми е лесно? Знаете ли, че аз толкова бързо губя тегло, че ако за два дни си наруша режима (примерно лятото щото е топло и не ми се яде) и ставам болезнено слаба? Кокали само стърчат...  Трябва ми и на мен добра диета, спорт, активност за да си подържам добрата форма! Не е само в килограмите като абсолютна стойнот, а в начина на изглеждане.
Не се оправдавайте с гени (бабите ви дето са били по цял ден на къра едва ли са били дебели! e.g. моята също) или с липса на свободно време! Мотивация се иска! И воля!

А мъжете ни обичат винаги Simple Smile каквото и да казват... без нас не могат!

# 434
  • София
  • Мнения: 4 966
... Сама виждам разликата в погледа на мъжа ми когато бях 45 кг.и сега когато съм 56...Да не говоря за времето ,когато бях 65 ...

Ако ми кажеш, че на 45 кила те е харесвал повече от 56, просто няма да го повярвам  Crazy не знам коко си висока, но според мъжката част, която познавам при среден ръст, предпочитат килата да са 55-60 кг.
Ами нисичка съм.160.
Определено ме харесваше 45 ...
Сега съм дебела още.
Такава мие  структората явно. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт