за дебелите жени...

  • 59 455
  • 507
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 463
Аз съм кльощава дори и след като родих. Е, два месеца след раждането съм с пет кг. по- тежка от приди да забременея. Та , по въпрожса за пълните жени: Не знаете какво желание имам да имам още някой друг кг. отгоре. Според мен една жена е по- женствена когато има месце по нея. А пък аз спрях да кърмя и цици нямам вече.
Към по- пълните жени:
Имайте самочувствие, защото не знаете какво е да си кльощав и кокалите ти да изкачат!!!
[/color]

# 436
  • Мнения: 302
Колко са мъжките мнения в темата? Laughing

Важно е жената да не се изоставя, да се поглежда по-често критично в огледалото. Мъжете са по-облагодеталствани в това отношение, може и по-рядко да го правят. Всички крайности са вредни, и прекаленото вманиачаване да имаш перфектна фигура и прекаленото занемаряване на външния вид и тъпкането с пици и шоколади. няма да зарежа мъжа си заради коремчето, но предпочитам да го няма, ще ми бъде по-приятно. Wink

Хареса ми!  Peace

Нямам нищо против пълните жени, не изпитвам лоши чувства. Не са сексуално привлекателни за мен. Имаме такива приятели и много си ги обичаме даже.  Heart Eyes

Когато говорим за сексапил хубавата фигура е само един щрих от голямата картинка. Има още толкова много фактори:

- приятно личице;
- топла и сърдечна усмивка;
- грациозна походка;
- маниери;
- глас, разбирай тембър;
- начин на говорене - нервно, припряно или спокойно, уравновесено и с усмивка;
- и т.н. и т.н.

Така, че една жена с далеч от перфектната фигура, но с изобилие от другите качества, може да сложи в джоба си и най-засукания модел. Примери, всеки има около себе си.

Лично познавам такива жени и за мен са много по-привлекателни, отколкото приятелките им с перфектните фигури, но с бездушния и алчен поглед, с постоянните клюки, интриги, злобеене и т.н. Такава жена и Моника Белучи да е (тя ми е #1  Wink) я зарязвам за някоя сладка пухкавелка. И сигурно всички ще си мислят, че съм супер малоумник, ама мноо важно.  Grinning

Поздрави!

   

# 437
  • Мнения: 45
Българският мъж харесва по-закръглени жени. А аз харесвам пълни мъже. Слабите, с едни такива тънки крачета - никакъв сексапил Flushed

# 438
  • Мнения: 6 167

Когато говорим за сексапил хубавата фигура е само един щрих от голямата картинка. Има още толкова много фактори:

- приятно личице;
- топла и сърдечна усмивка;
- грациозна походка;
- маниери;
- глас, разбирай тембър;
- начин на говорене - нервно, припряно или спокойно, уравновесено и с усмивка;
- и т.н. и т.н.


   

Mисля, че трябва да започнеш да водиш колонка в българското издание на Космополитън  Laughing

# 439
  • София
  • Мнения: 3 883
Българският мъж харесва по-закръглени жени.

Значи ще си търся мъж, който не е българин. Екстра. Явно всички български мъже, които са ме харесвали досега, имат нещо сбъркано в манталитета си.

# 440
  • Мнения: 3 268
Българският мъж харесва по-закръглени жени. А аз харесвам пълни мъже. Слабите, с едни такива тънки крачета - никакъв сексапил Flushed

Много обобщено казано.Не съм съгласна.Мъжете,които познавам не харесват пълни жени,но не правя генерални заключения.

# 441
  • София
  • Мнения: 3 883
И аз не познавам нито един български мъж, който да харесва пълни жени, даже мисля, че чужденците са по-толерантни към по-закръглените дами, отколкото нашенците.

# 442
  • Мнения: 7 474
Аз пък мисля, че мъжете не харесват нито слаби, нито пълни  Rolling Eyes
По скоро такива, които са малко над манекенският стандарт и
 по-които има какво да се пипне, но не са дебели  Flutter
Тип Дженифър Лопес  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 05 ное 2007, 15:42 от L е о

# 443
  • Мнения: 3 268
Истината е,че за всеки влак си има пътници и добре,че е така.Само си чешем езиците тук.

# 444
  • Мнения: 463
Цитат
А аз харесвам пълни мъже. Слабите, с едни такива тънки крачета - никакъв сексапил

Аз съм на същото мнение. Изглеждат ми като момчета, а не като мъже.

# 445
  • Мнения: 1 610
Явно всички български мъже, които са ме харесвали досега, имат нещо сбъркано в манталитета си.
Аз ти казах, кое им е сбърканото преди една страничка, Интересно защо още се чудиш... Laughing
Апропо, не съм дебела и комплексирана, забравих да ти отговоря. bowuu  Виж, корем имам, но ако ти познаваш една бременна в 8мия месец с коремна преса на културист, я похвали от мен  Mr. Green

# 446
  • София
  • Мнения: 3 883
Явно всички български мъже, които са ме харесвали досега, имат нещо сбъркано в манталитета си.
Аз ти казах, кое им е сбърканото преди една страничка, Интересно защо още се чудиш... Laughing

Твоето твърдение относно педофилията предизвика доста искрен смях тук, най-малкото излиза, че 90 % от мъжете са педофили. Бе може и така да е, като гледам разни 50-60 годишни чичковци с 18-годишни девойчета...

# 447
  • Мнения: 3 447
Впрочем, когато мъжете казват, че обичат да има какво да хванат, вероятно имат предвид големи гърди, а не шкембета, паласки и бричове  Simple Smile

# 448
  • Мнения: 1 517
Мнооого лекичко закръглена, с нормален - едър бюст (но не огромни цици), да си има дупе, но не и корем - така каза моя мъж. А аз си имам от всичко  Mr. Green малко и в излишък.

# 449
  • Мнения: 463
Цитат
Мнооого лекичко закръглена, с нормален - едър бюст (но не огромни цици), да си има дупе, но не и корем - така каза моя мъж.
Така е!

Общи условия

Активация на акаунт