WIZZ AIR - 19

  • 68 099
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Има ли как да обиколиш света с Wizz Air? Simple Smile



По вода!
Кажи ми, че скучаеш.

# 706
  • София
  • Мнения: 3 771
Има ли как да обиколиш света с Wizz Air? Simple Smile

Отново не на място....

Цитат
И смятам, че това ще е полезна информация за всички тези, които не пътуват за смешните суми, които дискутирате. Това е.

Текста е това и в него става въпрос за "смешни суми", приемам го за всички компании по света, които ги дават.
А те са прекалено много, да ги отхвърлим ли ?
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_low-cost_airlines

Аз лично пътувам на "смешни суми" по целия свят, а и не само аз.

Пак те съветвам, събери повече опит или прочети малко повече.
За да може да си напълно в крак с темите.
Иначе излиза, че просто се заяждаш...

# 707
  • Milano
  • Мнения: 3 672
Беки, на какво е миришело в самолета?

Може ''бежанците'' да са си извадили кюфтетата. Joy

Голям майтап.

Аз мисля, че си е по темата (Беки), изказва негативно мнение за Уиз.


Обаче това, че  ''квалифицира'' другите и не приема различно мнение си е типичен бг манталитет.

Има го в много теми, вкл. и в тази.

# 708
  • Мнения: 1 894
Bled, постът е ясно за Wizz Air, а не генерално за low cost компанииете. В смисъл може да злобееш и да се правиш на остроумна, но ясно се дискутира Wizz Air.

Засега одобрявам easyjet и fly dubai. Не бих ги сложила в една кошница с Wizz. Но цените са им по-високи, отново полетите като цена са близки до цени на стандартни и решението се взема конкретно. Мисля обаче, че ми направихе забележка, че тук се говори само за Wizz air.

Моля, да не нарушавате правилото, което сами поставихте и за което ми правите забележка. Говорете замо за Wizz Air. А не, ние говорим за Wizz, но то важи и за всички други. Най-малкото защото не е така.

# 709
  • Мнения: 1 894
regina, първо мерси, може би единственото бегло позитивно мнение за скромната ми личност.

По принцип изказах мнение, за което получих някои подчертано неласкателни категоризации. Изтрих си постовете, защото ми стана гадно. Но след като прочетох казуса с отменения полет, просто написах, че за точно исканите дати има близък като цена полет и пак ме направиха на нищо. Да, не е редно квалификациите да са само на мой гръб.

Миришеше на пот и гной, което в един момент се съчета с миризмите на силни парфюми (тъй като съседите също се мъчеха и мислеха, че така е по-поносимо), а имам личен проблем със силните миризми на парфюми, защото ме боли глава и прекарах 2 часа в делириум от повръщане и мигренна болка в главата. Пред очите на стюардесата, която вместо да ме премести, ми се караше. И мина 100 пъти по пътеката д апредлоши парфюми с не знам си какво намаление. Точно когато реших, че този мигрантскоподобно пътване е към своя край, самолетът аварира, ама това е друга тема...

И това приключение не срещу 80 лв, а почти колкото BG Air.

# 710
  • София
  • Мнения: 3 771
......................В смисъл може да злобееш ..................................

За какво ???  Не ми отговаряй...
No comment

Цитат
Не бих ги сложила в една кошница с Wizz
За съжаление не знаеш колко компании са под нивото на Wizz по света, дано никога не узнаеш...

Съжалявам, че се намесих, протегнах ръка с истината, но много е трудно да се бориш срещу стена...
Аз се оттеглям, няма смисъл, а и трябва да помисля за поредния полет с Wizz и още две подобни компании.
"Контейнерите" ме очакват, миризмите също/жалко за мен/....

# 711
  • Milano
  • Мнения: 3 672
Беки, аз не изказвам позитивно мнение за личности, гледам да съм обективна.

От твоята позиция, на човек пътуващ винаги с чекиран багаж, плюс салонен и лаптоп, чанта, Уизеър просто не е изгодна компания.

Като прибавим и факта, че на някои места (Париж) кацат на 100км разстояние и билета от Бове струва колкото самолетният, пък съвсем.

По отношение на стюардесите - мисля Брадли беше споменал, че някой е поискал помощ за поставянето на багажа и са му отказали. #Crazy

За миризмата, посто така си случила, но не оправдава поведението на стюардесата, да не обръща внимание и да не откликне на молбата.


Тук всички знаят, че другите лоу кост са на светлинни години пред Уиз. Те не могат да пробият в Западна Европа.


Но хората се оплакват и от Бгеър.

На мен Алиталия ми промени 4-5 пъти часа на полета, така че да си изпусна последния полет за Милано и да трябва да нощувам в Рим.

Та това е нормална практика при всички авиокомпании (с Уиз и Раян не ми се е случвало).

Последна редакция: сб, 28 ное 2015, 16:48 от regina di cuori

# 712
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
За годините, в които чета тази тема съм останала с впечатление, че темата е за взаимопомощ, а не за и против Уиз еър.
Беки идва, надробява сумати глупости в няколко поста, изтрие ги след това, почине 3 дни и дойде отново да плюе.
Е това не мога да го разбера.
Защо не пише в темата за Турция колко хубаво е на море в Гърция например?

# 713
  • Мнения: 19 019
regina de cuori , да, аз го разказах, като скоро пак ми направи впечатление, че багажниците се пълнят безразборно и трябва сам да си ги подреждаш да си направиш място за куфара    Rolling Eyes

Буве е далечко и Мемминген даже е още по-далече от Мюнхен, но то и от големите летища там цената на билета до града е наполовина, така че пътят не се оскъпява чак толкова


За годините, в които чета тази тема съм останала с впечатление, че темата е за взаимопомощ, а не за и против Уиз еър.
Беки идва, надробява сумати глупости в няколко поста, изтрие ги след това, почине 3 дни и дойде отново да плюе.
Е това не мога да го разбера.
Защо не пише в темата за Турция колко хубаво е на море в Гърция например?

защото Уиз не летят до там  hahaha

# 714
  • Враца
  • Мнения: 2 251
Може ли малко помощ /а и да ви отклоня от караницата/.
Чекираният багаж до 23 кг има ли специални размери?
Намерих само едни размери за чекиран, те са 1.49/1.19/1.71- те важат за всички багажи ли?
И още нещо- може ли да пътувам със сак, а не с куфар? Не ми се иска да ми счупат куфара по пътя, ако го сложат под нещо тежко.
Нали няма изискване да е точно куфар?

Реших си проблема със сменените дати, като промених, пак за Рим, за нови дати, вместо с 5 нощувки, с 4.
Не ми се занимаваши да звъня на телефони, нямам нерви да се занимавам с глупости.

# 715
  • Мнения: 19 019
вероятно всички чекирани багажи са с еднакъв допустим максимален размер, който се определя от размера на вратата на багажното

естествено, че може да не си с куфар, а с раница, чанта.....

# 716
  • Мнения: X


По принцип Bliss и няколко други тук са готови и като бежанци в контейнер да ги транспортират, само и и само да е за без пари.



Няма ли модератор да поразчисти целия този мазоч?

# 717
  • Мнения: 1 894
Bliss, много си отракана, но по принцип вместо да хвърляш къчове и по този начин да ти бликат отвсякъде комплексите, че не можеш да задушаваш и блестиш, просто можеш много тихо и практично да натиснеш един бутон в долния десен ъгъл, който се нарича "Информирай модеатор". Описваш какъв ти е проблема и ако модератор прецени, трие всичко.

Подобен пост не дава никаква информация по темата с WizzAir:



По принцип Bliss и няколко други тук са готови и като бежанци в контейнер да ги транспортират, само и и само да е за без пари.



Няма ли модератор да поразчисти целия този мазоч?

Моля те, бъди така любезна като го направиш, да информираш и за настояото ми мнение, както и за тези, в които няколко човека ме обиждате, че малко ме мързи да минавам с метлата.

Надявам се злобата и комплексите ти малко да се стопят с по-качестени пътувания - повярвай ми, уравновесява психиката пъуването да не е само еснафски най-лоу кост, а да има и нещо за душата.  Wink Sunglasses

Хайде със здраве!

# 718
  • Milano
  • Мнения: 3 672
Исках да питам тези, които имат мобилно приложение на Уиз - защо не ми сваля и двете бордни карти, след като съм се чекирала и за двата полета, а само за първия?


пп. освен, че трябваше да сваля и още една апликация за бордните карти.

# 719
  • Мнения: 6 031
Исках да питам тези, които имат мобилно приложение на Уиз - защо не ми сваля и двете бордни карти, след като съм се чекирала и за двата полета, а само за първия?


пп. освен, че трябваше да сваля и още една апликация за бордните карти.
Нали знаеш, че ни е в София си работим с хартийки.  Laughing
Не го ползвам аз приложетието, но на други компании са ми били една под друга б.карти.

Общи условия

Активация на акаунт