WIZZ AIR - 19

  • 68 083
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 19 007
Имах предвид намалените размери (т.е. откакто въведоха доплащане за голям салонен багаж).

От Райън и аз съм с добри впечатления от двата полета, които имам с тях. Не само, че помагаше екипажът, но и взимаха безплатно кабинен багаж като чекиран, за да облекчат ситуацията (това и Easy Jet уж го правят, макар че ми се сториха малко повече въпрос на настроение там - също 2 полета опит). Говорех по-скоро за редовни АК, че е някаква драма в последните години с багажите. Според мъж ми се носят слухове, че и там ще се въведат повече ограничения.

ами аз подобрение не виждам,
когато въведоха таксата за голям ръчен, имаше условие малкият ръчен да се прибира под предната седалката, това се спазваше няколко месеца, но отдавна вече никой не го прави   

# 736
  • Мнения: 743
Някой знае ли защо вече сметката на ДСК не фигурира нито в сайта, нито на имейла?
Актуална ли е изобщо?
има нов тип банково заплащане SEPA от известно време(според мен повече от година)
и важи суифт кода ,на мен поне не ми излиза вече дългият код на сметката (от Италия)

и,хайде стига сте ги критикували,ако не беше уиз не знам дали щеше да има друга алтернатива

раян от над 15 години летят до всяко село,остров и град из Европа ,без България -очевидно е че не ги интересуваме.

# 737
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Някой знае ли защо вече сметката на ДСК не фигурира нито в сайта, нито на имейла?
Актуална ли е изобщо?

Ето какво написа една съфорумка преди нямокро дни:

Изписват е, поне при мен:
For your bank transfer, the following bank accounts are available:

        SWIFT code: CITIBGSF

    Account number for bank transfers: BG32CITI92501041800600
    Account details: Wizz Air Hungary Ltd.

        SWIFT code: STSABGSF - просто не пише ДСК,

    Account number for bank transfers: BG52STSA93000010455269
    Account details: Wizz Air Hungary Kft
Аз не плащам по банков път и не мога да кажа дали дават и двете сметки.

Август плащах за последно и бяха изписани и двете сметки, а сега се показва само сметката в Ситибанк.
Май ще се наложи да платя там.

# 738
  • Мнения: 147
Днес платих по банковата сметка в ДСК. Преди месец също. Нямам проблем.

# 739
  • Мнения: 6 031
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт