Две чертички през септември значат ЮНСКИ бебчета засмени, сбъднали мечти големи

  • 33 445
  • 714
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 42
Спонтанен... Няма да го мисля сега... Беше напъшно непланирано , но желано...смятам след няколко месеца пак да пробвам. Успех на всички и лека бременност   ylinfant preggo 1stroller txtloves smile3525

# 61
  • София
  • Мнения: 877
За дете не се "пробва". Нито се пробва дали бременността ще се задържи, нито се пробва аджеба как е да си имаш бебенце Simple Smile Обикновено след аборт жените много мислят. Така че мило 18-годишно момиче дай си няколко години почивка от темата Simple Smile Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 225
Съжалявам за загубата ти, но ако спонтанният аборт е бил по "невнимание" от твоя страна само ще ти кажа, че това също може да бъде и опасно. Аборта - спонтанен или не си е аборт, след който следва кюртаж и т.н. Просто се пазете! А ако бебето е желано - пак се пази, но пази бебенцето което носиш. Не вдигай тежко, запази спокойствие. Това е само съвет Simple Smile

Относно лекарите: Аз вече се насочвам към някой, но също мисля да изчакам до към 8-ма седмица за да се чуе сърдечна дейност (дай Боже). Аз живея в чужбина и също ще трябва да отида първо да проверя дали този кабинет работи със здравната каса, към която съм аз и дали ще трябва направление от личен лекар. Та това съм го планувала за другата седмица, а час да си запиша за след още една две седмици Simple Smile

А тези от вас, които имат други дечица как се справяте с тях сега?) Аз все още нямам никакви проблеми от към гадене. Но пък се опитвам да не я вдигам много често и да я нося. Малко повече се изморявам, но пък докато тя спи се опитвам и аз да почина.

# 63
  • Мнения: 14
Здравейте ято  Hug
Много съжалявам за загубата на  wannabeamom,кураж и успех за напред  Hug
Аз също го раздавам спокойно и още не съм си намерила лекар.Ще изчакам поне малко на напредна например 8г.с  за да чуем и ние сърчицето  Praynig Heart Eyes
Надявам се всички да ни чакат едни невероятни мигове  Hug

# 64
  • Мнения: 4
Здравейте! Simple Smile

За лекар - ще ходя при моя си гинеколог, защото му имам огромно доверие, а и вече от доста години си ходя при него. В друг град работи за жалост, но това е положението. В частна клиника работи.

Симптоми нямам все още. Но тя и първата ми бременност доста леко протече, почти без никакви симптоми, с гаденето ми се размина, само глава ме боля и бях станала като ленивец. Laughing Дано и сега така леко мине. Praynig Само имам леки придърпвания, чат-пат ме наболяват и гърдите, но засега това е.

С детето няма да имам проблем, защото тя е голяма - на 7 години е. Simple Smile Единствено ме притеснява тя как ще реагира на новината за новото попълнение в семейството.

# 65
  • Мнения: 347
Мами имате ли някакви симптоми, изглеждат ли ви подути коремите. Мен това чакане да разбера дали съм бременна явно ме побърква и само си внушавам разни симптоми.
Аз имам усещания ниско в корема, като преди цикъл, които се появиха ден-два преди датата ми за МЦ и продължават вече 6-ти ден от закъснението, и лек световъртеж от време на време. Миналия месец си бях внушила много и то силни като усещания симптоми - главоболие, повръщане, болки в корема, какво ли не, а се оказа, че не съм бременна, така че напълно те разбирам. Знам, че няма как да се успокоиш на момента и си в постоянно чудене, но се опитай да си кажеш - каквото е писано, това ще се случи и си намери нещо да те държи заета, докато разбереш. Успех и ни дръж в течение! ( :
О! И съвсем забравих всъщност най-странното за мен - гърдите ми са в пъти по-напрегнати от преди цикъл, мисля, че и видимо са по-големи, зърната ми станаха много чувствителни на допир, изобщо, без сутиен едвам отивам и до банята.. Joy

# 66
  • Мнения: 13
Днес направих парвия си тест за бременност и беше  EFP В четвърта седмица  съм и очакваме бебчето да се роди началото на юни месец 2016.Ще се радвам на компанията на други бъдещи мами тук в тази темичка.Безкрайно щастливи сме и това ще е второ детенце за нас.Вече имаме дъщеря на 9 години и най-после се навихме да си имаме второ  Simple Smile

# 67
  • София
  • Мнения: 225
Момичета (съкратено от жени хихи), а вие усещате ли понякога студ предвид, че не е студено в стаята? И спи ли ви се повече? Аз бях така и предната ми бременност. Но пък не си спомням веднага ли усетих "подуване" в ниската част на корема. Сега е така...леко подут. Усетих го защото в последно време нося дънки с тялия до талията. И при тях ако имаш и най малкото отклонение от фигурата веднага си личи. Май от рано рано ще сменя начина на обличане Simple Smile))

# 68
  • Мнения: 54
Здравейте и от мен
На 28.09 видях втора бледа чертичка, два дни по-късно правих пак, втората беше вече по-наситена. Понеже имам един спонтанен аборт преди по-малко от година, още в петък отидох на гинеколог. Разбира се, още е рано, видя се само точица. Предписаха ми дуфастон 4 хапчето еднократно и след това 3 по 1. Пия и еутирокс, защото имам Хашимото. Обаче да ви кажа, не мога да се отпусна и да повярвам още... Затова неофициално се записвам в темата. Със стрес ходя до тоалетна и непрекъснато ме е страх, че ще видя кръв и ще се повтори предишния път .. После си казвам, че в крайна сметка сега съм взела мерки от началото. Няма какво повече да сторя и всичко си е късмет и съдба. Ако е писано - всичко ще си е наред. Иначе живот и здраве мисля, че около 7-ми юни някъде ще ми се падне термина, понеже аз съм с доста късна овулация (около 17 - 19 ден). Ако всичо е наред към 22 октомври лекаря каза да отида отново на преглед. Моля стискайте ми палци да се успокоя някак и да вярвам, че този път всичко ще е успешно. Благодаря Simple Smile

# 69
  • Мнения: 8
Здравейте,
Бих искала и аз да се похваля на 22.09 видях моите бледи  EFP , толкова много бях чакала този момент, че дори не повярвах  Thinking После мисля,че почти всеки ден си правех тестове и ги наблюдавах...  smile3556 smile3556Това е първата ми бременност.Бях на лекар на 01.10.15 и от там вече потвърдиха  Praynig Praynig Единственото, което ме притесни е, че лекарката каза, че терминът ми е на 02.05.16, но спрямо калкулаторите тук, а и вашите мнения мисля, че се е объркала. Сега на 15.10 отново съм на лекар и ще го коментираме  newsm78 . Искам да ви пожелая безпроблемна бременност и много щастливи моменти  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
luvbed newsm51

# 70
  • Мнения: 8
Момичета (съкратено от жени хихи), а вие усещате ли понякога студ предвид, че не е студено в стаята? И спи ли ви се повече? Аз бях така и предната ми бременност. Но пък не си спомням веднага ли усетих "подуване" в ниската част на корема. Сега е така...леко подут. Усетих го защото в последно време нося дънки с тялия до талията. И при тях ако имаш и най малкото отклонение от фигурата веднага си личи. Май от рано рано ще сменя начина на обличане Simple Smile))

Да напоследък ми е доста студено, дори извадих зимните дрехи и бодита  Blush Blush Blush А относно спинкането, никога не съм спала толкова много  Tired Tired Tired  Мисля, че е нормално  Party

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Цитат
Здравейте и от мен
На 28.09 видях втора бледа чертичка,...
Стискаме палци естествено, а ти не се притеснявай толкова.
Моята бледа втора чертичка видях на 28.09.2014. Не съм си следила овулацията, но по калкулатор и по-късно по развитие на плода термина ми беше определен за 05.06.2015. Съкровището от лентичката обаче се роди чак на 13.06.2015 - трябваше да я почакаме принцесата.
Не съм имала проблеми, като твоите, но ти не се плаши предварително. Правиш всичко, което е необходимо. Описах ти моя календар, за да знаеш, че 28.09 е прекрасна дата за малкото ново начало и всичко ще е наред и при вас, както беше при нас  Hug
.

# 72
  • Мнения: 54

Стискаме палци естествено, а ти не се притеснявай толкова.
Моята бледа втора чертичка видях на 28.09.2014. Не съм си следила овулацията,....
.

Благодаря за подкрепата!  Hug

# 73
  • Мнения: 323
Е момичета и аз видях своите две чертички. От София съм и това ми е втора бременност.
Имам батко на 10,5 месеца. Малко съм стресната , защото не знам как ще се оправя , той е мъничък и е постоянно на ръце. Вие как се справяте гушкате ли си мъниците?

# 74
  • София
  • Мнения: 225
Sunyygirl моето момиченце е с 1 година по - голяма от твоя мъник. Въпреки това си е глезла и обича да се гушка. Само че гледам вече да сме седнали или легнали за да не я нося. Разбира се мрънка понякога да я нося по стапалата или на улицата, но си опитвам и там да измислям нищо с игри и закачки. Разбира се нося я като се налага и се моля всичко да е наред Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт