Две чертички през септември значат ЮНСКИ бебчета засмени, сбъднали мечти големи

  • 33 446
  • 714
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X


Аз при установена бременност  увеличих еутирокса от 75 мг на 100 мг,  но сега направих изследване и TSH от 1.59 (преди месец ) сега e паднало на 0,12 Sad  ще трябва да намаля дозата. newsm78

Фея, а ФТ4 пусна ли?
Аз бих те посъветвала да не рискуваш и сама да си определяш дозата, а да се допиташ до ендокринолога си.
Плюс бременността , идва и зима, нуждите на организма ще са по-завишени, та не знам...
Аз другата седмица ще пускам, да видим как ще са стойностите.

И при мен има такова течение - воднисто, без цвят, точно все едно пишкам  Embarassed  Мислех, че е от Утрогестана, даже питах АГ-то мин.седмица, но тя не обърна внимание на това.

# 691
  • Мнения: 144
Здравейте, момичета.

При мен също има течение - бяло, но по-гъсто (така да се каже). На докторката ми хич не ѝ харесва това. ХУбавото е, че също е без мирис и оцветяване. Но ще слагам глобули 6 дена...  Thinking

Вече се обърках с изчисляването на седмиците, а и докторката не ми помага много. Simple Smile По цикъл съм 11 г.с., а по ехограф - 9 г.с. Днес ходих на преглед и шушулката беше измерена 3.5 см!!  Shocked Ако съм 9 г.с. е супер много това, а и докторката се зачуди. Има вероятност, разбира се да е измерено грешно, ама все пак. Всичко си има и прилича на човек вече. Simple Smile

На 5 декември съм на ФМ в МЦ Фемина (София). Там бях преди 5 години и ми допадна. Тогава всичко им беше ново и модерно, а и докторите бяха внимателни. Записваш си час и общо взето, който се падне. Сега ще съм при д-р Врагалева. Ако някой е чувал за нея, приемам обратна връзка. Simple Smile

Спирам всякакви по-интензивни спортове - зумба, фет бърн и се обръщам към йога, че и с тия проблеми в кръста и без физиотерапия... Неразположението ми идва от "напрегната матка". За тази цел продължавам с но-шпа-то още няколко дни и за мое щастие приключвам с Дуфастона в неделя.

# 692
  • Мнения: 90
На 5 декември съм на ФМ в МЦ Фемина (София). Там бях преди 5 години и ми допадна. Тогава всичко им беше ново и модерно, а и докторите бяха внимателни. Записваш си час и общо взето, който се падне. Сега ще съм при д-р Врагалева. Ако някой е чувал за нея, приемам обратна връзка. Simple Smile
Миналата година бях на ФМ и останах очарована от док. Икономова. Сега пак ще си запиша час при нея, но по натам освен ако не се налага друго.

# 693
  • Сф
  • Мнения: 4 792
Здравейте мами,искам да попитам тези ,които са са си правили БХС в Майчин дом правиха ли ви ултразвук там или само взеха кръв,аз съм в 12 седмица и мисля другата седмица да свърша и тази работа Simple Smile препоръчаха ми "verde",а цената там е 110 лв
Само кръв. Ултразвук ( фм) аз ходих в МЦ Марковс
При кой ходи в Марковс ? Доволна ли си и хубава ли е апаратурата?
Апаратурата е наистина уаууу... доста модерна и нова. Аз съм при др. Стойкова, а на прегледа бяха тя и единия от братята Маркови, но не знам кой. Очарована съм от др Марков, невероятен човек и специалист.

# 694
  • Мнения: 323
Благодаря ти,Мираж.  Hug И аз ще ходя там и ми беше интересно дали им е хубава апаратурата  , надявам се и на мен да ми кажат пол , като на теб Simple Smile

# 695
  • България
  • Мнения: 3 622
tankata ИР се установява с едно изследване -глюкозо-толерантенн тест се казва. На ммен на гладно захарта в повечето случаи си е добре. Измерва се инсулин и кр. захар на гладно, после се изпива една глюкоза и през 1ч. пак се измерват стойностите. При мен има рязко вдигане и на двата показателя при прием на въглехидрати. Имам си глюкомер и се следя. При теб н знам дали е това, може случайно да е билаа висока. Ако те притеснява пусни си пак.
маарго, аз   не смятам да го правя това изследване,, но ще  чакам с интерес да разкажеш Peace
Добре дошли на новите майчета и честито  на новите сърчица в групата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 Heart EyesЗа течението с първата бременност си имах, даже когато  ми закъсня цикъла,, такова  теччение имах, че се  ходех да проверявам дали ми е дошло. Когато ми пуснаха МБ, излязоха гъбички, но те май се лекуваха  чак след 3м. ако си спомням добре. Сега нямам течение.
И да питам , аз ще се консултирам и лекарката де, но дали е добре за бременни киснене в мин. вода , напр. старозагорските мин. бани  Grinning , че колегите гласят екскурзиия 

# 696
  • Мнения: 611
Момичета, аз ви напускам. Във вторник не отркиха пулс на бебето и го загубихме. Вчера ми беше операцията.

Желая на всички вас много здраве и успех и догодина здрави и ревливи бебчета.

# 697
  • Мнения: 323
Ванесита, много съжелявам! Каквотоо и да ти кажем няма да спре болката ти. Бъди силна! И скоро отново да си в отчетните теми!  Hug

# 698
  • България
  • Мнения: 3 622
Съжалявам, миличка,  Hug Hug Hug

# 699
  • София
  • Мнения: 620
Момичета, аз ви напускам. Във вторник не отркиха пулс на бебето и го загубихме. Вчера ми беше операцията.

Желая на всички вас много здраве и успех и догодина здрави и ревливи бебчета.

Много съжалявам за загубата ти! Sad
Имаше ли някакви симптоми, в коя седмица беше?

Пожелавам ти бързо възстановяване и скоро да ти се усмихне щастието отново!

# 700
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Здравейте мили юнки, тъй като виждам че темата се е отправила към 50та страница да ви питам - кой ще прави следващата тема?

ВЕЧЕ ИМА АНКЕТА за заглавие - гласувай народе  Crazy

Чак сега се докопах до работещ компютър, че моя нещо сдаде багажа и ви гледах само през телефон. Та, всички бремелинки, които са ми пратили съобщение са вече на първа страница.

Хубав ден на всички и много усмивки!  preggo

Последна редакция: сб, 21 ное 2015, 10:05 от Mrs Fiore

# 701
  • Мнения: 623
Момичета, аз ви напускам. Във вторник не отркиха пулс на бебето и го загубихме. Вчера ми беше операцията.

Желая на всички вас много здраве и успех и догодина здрави и ревливи бебчета.


Vanesita съжалявам за случилото се.
Може ли да споделиш какво се случи,понеже и ти си в УК като мен и се притеснявам малко

# 702
  • Сф
  • Мнения: 4 792
Ето ги подаръчетата от Майчин дом
http://prikachi.com/images.php?images/785/8474785z.jpg

# 703
  • Мнения: 611

Vanesita съжалявам за случилото се.
Може ли да споделиш какво се случи,понеже и ти си в УК като мен и се притеснявам малко

Не се притеснявай, така ни е било писано, въпреки дългият път който извървяхме и 3г. надежда. Нямах никакви симптоми, нищо не ми е подсказвало това. Имах час в Аплетон Юнит, това е за бременност до 12гс, и като отидох ми казаха, че бебето няма сърдечна дейност. 3 лекари ме прегледаха и тримата го потвърдиха, бях почти 11гс. Пак повтарям, че не трябва да се притесняваш. Това, че живеем тук не означава, че ако съм била в България не е могло да ми се случи. Надявам се скоро да си стъпя на краката и следващият път да бъде успешен до край.

# 704
  • Мнения: 611
Та, всички бремелинки, които са ми пратили съобщение са вече на първа страница.

Мен можете да ме махнете.

Общи условия

Активация на акаунт