Сладкарничка за книги - тема 52

  • 31 885
  • 733
  •   1
Отговори
# 75
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Честит рожден ден на нашите три прекрасни рожденички!! 

Лу, Миле, Паяче, да сте здрави и щастливи!! 

На Лу й пожелавам хубави преживявания на новото място, вълнуващи срещи и много творчески успехи!

На Паячето, спокойствие, хармония и повече свободно време за нейните любими занимания!!

На Милето - вълшебства, другото мисля да й го кажа лично.   Flutter

Бъдете живи и здрави, момичета!!
bouquet   bouquet   bouquet






Успешна и весела нова учебна година на всички, които са лично замесени в нея.  Laughing   bouquet  Hug

# 76
  • Мнения: 11 003
Ехе, колко много празници има днес Simple Smile

Миле, Лу, Паяче, честити рождени дни! Да сте живи и здрави!

Миле, пожелавам ти много пътувания по близки и далечни дестинации, дребни и не толкова дребни радости и много поводи за смях!

Лу, пожелавам ти удовлетворение от това, което правиш и много нови и интерсни преживявания!

Паяче, пожелавам ти спокойствие и истински и хубави хора около теб!

Честит първи учебен ден на всички майки с ученици в темата. Дано децата ходят в желание на училище и учат неща, които ще са им полезни.

И накрая, но не последно място, честит първи учебен ден на учителките в темата. Пожелавам ви да успеете да събудите любознателността на децата и да се радвате на плодовете на труда си ежедневно!

# 77
  • София
  • Мнения: 5 423


Честит първи учебен ден на всички деца!Да са здрави и щастливи,да носят само хубави оценки и емоции със себе си!

Успешна учебна година на Нел и Мариет!Да сте здрави,колеги и да водите децата все напред и все нагоре!




Честит рожден ден на Милето,Лу и Паяче!Да сте живи и здрави,обичани жени и да ви се случват само прекрасни неща!

# 78
  • София
  • Мнения: 1 462
Честит рожден ден на Лу, Милето и Паяче. Бъзете мнго здрави, щастливи, обичани и винаги усмихнати.

Честит първи учебен ден.

Хубав ден.   bouquet

# 79
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Честит първи учебен ден на всички ученичета! Пожелавам им много късмет, да имат добри и вдъхновяващи учители, верни приятели, да получат много нови полезни знания и всичко в училище да им доставя удоволствие!



Лу, Паяче, честит рожден ден, момичета! Бъдете здрави, вдъхновени от живота, обичани, успяващи, щастливи!   bouquet




И да ви почерпя за моя празник - напук на суеверия и традиции днес празнувам както винаги, че и повече дори! Щастлива съм, че съм се намерила на тази земя! Всеки ден е празник на живота, ден, изпълнен с обич и благодарност, с възхищение от природа, хора и живот, заобикалящ ни навсякъде!



Слънчев ден ви желая!  Heart Eyes

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Здравейте!

Първо ,честит първи учебен ден на всички ученици и техните прекрасни учителки  Hug  bouquet
Успешна година,дано ви върви по вода !

И сега Честит рожден ден на трите прекрасници Лу, Миле, Паяче ! Бъдете здрави,успешни и все така усмихнати !Весел празник   bouquet  bouquet  bouquet


Желая прекрасен и усмихнат ден на всички а сега е време за лекции Simple Smile вечерта ще ви чета !

# 81
  • Мнения: 476
Честит рожден ден на Милето, Паячето и Лу!!!

Желая ви здраве и нека очите ви винаги да блестят от щастие и обич smile3525

Успешна и спорна учебна година на учениците и техните учители  bouquet

Изчезвам на гости на село, че днес ми е последен ден от отпуската Confused

# 82
  • София
  • Мнения: 5 574
Честит рожден ден, Лу! Пожелавам ти здраве, обич и хубави емоционални преживявания! Много прекрасни пътувания, хубави книги и верни приятели!  bouquet

Честит рожден ден, Миленце! Да си жива и здрава, все така позитивна, силна и успешна! Много хубави моменти с любимите ти хора и късмет в начинанията!   bouquet

Честит рожден ден, Паяче! Пожелавам ти здраве, щастие и много поводи за усмивки и хубави емоции, вълнуваща среща с твоето детенце и много любов в дома ви!    bouquet

Честита нова учебна година на всички ученичета, техните прекрасни мами и страхотните ни учителки в темата! Да са живи, здрави и годината да е успешна! Hug Hug Hug

# 83
  • София
  • Мнения: 3 313
Ах, обичам такива многопразнични дни   bouquet
Честит рожедн ден, Миленце! Да си все така придизвикателна, духовита и да попадаш на най-хубавите книги, колеги и познанства!
Честит рожден ден, Лу! На тебе - много и сериозни концерти, напредък в това, което правиш и късмет!
Паяче! Лека среща с най-пухкавия член на семейството! Да си здрава и мотивирана да движиш многото предизвикателства, които смело си поела!
И на трите ви освен това пожелавам здраве, радост и хубави книги в изобилие!
Не мога да поствам картинки от линокса, затова оставам само с писмените пожелания.
Хубав ден на всиччки ученикоангажирани хора и успех на дечицата!  Heart Eyes
Вени, все се каня да ти кажа за спато с минерална вода в Панагюрище, след като пита за празниците, и все забравям. Аз бях там , много е хубаво! Нямам представа обаче за националните празници инма ли места...

# 84
  • Мнения: 5 776
Леле какъв празничен ден, откъде да започна  Heart Eyes

Миле, Лу, Паяче, много здраве, щастие, време за любимите хора и хубави приключения   bouquet
Честито на всички, чиито деца прекрачват училищния праг! Честито и на всички учителки в темата

# 85
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Честит първи учебен ден на всички дечица в темата ни! Успешна да им е! Само хубави и незабравими моменти с приятели и съученици в класните стаи!

Честит празник и на Нели, Мариетка! Успешна учебна година и за вас, прекланям се пред трудът ви!  Heart Eyes

Честит личен празник и на трите ни грацийки в темата! Живи и здрави да сте! Лу, Миле, Ели - прегръдки от мен!  Hug

Ани, благодаря за благопожеланията!

И много се радвам на една сицилианка, ще чакам снимков материал и подробно разказани впечатления! Приятно изкарване скарамушче!

Хубав ден девойки и да не забравите да се отчетете довечера! Hug

# 86
  • На високо
  • Мнения: 825
Миле, Лу, Паяче, честит рожден ден! Бъдете здрави, щастливи, удовлетворени, неотразими и много обичани!

Малката оставих ревяща и нещастна в детската градина. Все пак събра сетни сили да връчи цветята на госпожата и леличката.
Каката приключи точно за час в училището. Имаше нещо като тържество на двора, но беше много шумно и пренаселено и нито се виждаше, нито се чуваше. Едва намерихме нейния клас. А после ги пуснаха. Така и не видяха новата си класна стая. И учебници още няма. Утре започва сериозно.Този месец ще е първа смяна и трябва да сме в училището в 7.15  Shocked. Голямо приключение ни се очертава сутрин, както сме поспаливи, разпиляни и разсеяни Crazy.
Зори  Hug !

# 87
  • Мнения: 1 107
Честит рожден ден на трите прекрасници- Лу, Милето и Паячето!!! Да сте живи и здрави и с лекота да вървите по пътя на живота! Успех с всички ваши начинания!

Честит празник на страхотните класни Нели и Мариета! Честит първи учебен ден на всички хлапета в темата и не само! Успешна и спорна!

# 88
  • Мнения: 1 735
Леле, какъв хубав празничен ден! Много си го обичам 15-ти септември, въпреки че нямам ни най-малко желание да се върна в ученическите си години.

Честит първи учебен ден на всички дечица и техните родители! Да е успешна годината им, да намерят много нови приятели и придобият много нови знания. Но най-вече да са здрави и усмихнати! На родителите пожелавам търпение и много гордост от успехите на дечицата!

На скъпите ни учители Нели, Мариета и Слив пожелавам много, много успешна година! Бъдете все така всеотдайни, добри и знаещи! Заразявайте с позитивизма и добротата си всички наоколо.  Hug

А колко много рожденички днес, разкошотия!

Миле, Лу, Паяче, честит ви рожден ден! Да сте много здрави, обичани и щастливи! Да се справяте с лекота с всички предизвикателства на живота и да откривате щастието във всеки един ден! Защото животът е дар! Бъдете щастливи!  Hug

Деси, благодаря за темата!   bouquet

Авлига, леле 7.15 сутрин не е ли много рано? Аз ставам чак в 7.30 в момента. Дано бързо свикнете всички и да сте по-организирани сутрин!  Hug

Рейн, въобще не я мисли книгата. Не ми трябва, не се притеснявай, най-малко пък за това.  Hug

Хубав ден и на всички останали, които само работим.  Simple Smile

# 89
  • София
  • Мнения: 6 210
Леле, толкова много писах, а сега не виждам поста си  ooooh!!

На всички момичета, които днес имат повод за радост, желая здраве и весел празник! Лу, Миле, Паяче, бъдете много щастливи и приемете най-искрените ми поздравления!

Чести първи учебен ден на учениците и учителите! Моят ученик вече ми вдигна кръвното  Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт