Отговори
# 675
  • Мнения: 9 276
Газове нямам толкова, но киселините направо ме подлудяват. Имам ги едва ли не от първия ден, откакто съм бременна, преди това никога  не съм имала такива киселини.  Sad

Момичета, днес си пуснах ТСХ и ФТ4 и резултатите са ми супер: 0,5 и 14,37. Peace
Много съм доволна. Въпреки това утре ще мина през д-р Начев, за да потвърди, че остава същата доза тироксин.

# 676
  • Мнения: 2 009
Аз да чукна на дърво нямам тези екстри. С предната бременност газове имах само 9тия месец,киселините обаче бяха много неприятни,но и те ми се появиха третия триместър. Забелязах,че когато ям лук в сурова форма-на салата например,винаги след това вечерно време се появяеаха

# 677
  • Мнения: 88
Момичета, апелирам към съобразяване с изброяването на вечери, закуски и т.н., защото съм сигурна, че не съм единствената, на която лесно и се прияжда. Няма как да не говорим за хранителни продукти и как ни се отразяват, но нека проявяваме съпричастност една към друга. Благодаря!

Последна редакция: ср, 30 сеп 2015, 15:12 от fifolina_savova

# 678
  • Мнения: 550
Какво да правя с болките в кръста, много ме боли, не мога да мръдна  newsm45

# 679
  • Мнения: 2 134
Момичета, апелирам към съобразяване с изброяването на вечери, закуски и т.н., защото съм сигурна, че не съм единствената, на която лесно и се преяжда. Няма как да не говорим за хранителни продукти и как ни се отразяват, но нека проявяваме съпричастност една към друга. Благодаря!
Това серозно ли е?  Shocked Crazy Като ти се яде, хапвай си, нали сме бременни, сега ни се е паднало  Mr. Green

Последна редакция: ср, 30 сеп 2015, 16:34 от Snowche

# 680
  • Мнения: 63
Момичета, днес бях с приятелка в хирургийте в Пловдив както седях права и говорех по телефона ми пречерня и припаднах. Случвало ли ви се е нещо подобно. Тъй като АГ не си вдигаше телефона, звъннах на мой приятел анестезиолог , който общо взето ме успокои. Но незнам да се притеснявам ли?

# 681
  • Мнения: 2 009
И аз съм така. Мен не ме боли,всъщност не точно кръста,а от ляво на нивото на опашката. Чакам доки да ми каже резултатите от изследванията ми какви са. По- лекият вариант е да приемам допълнително магнезий

# 682
  • Nearby
  • Мнения: 194
Не знам дали може да се направи нещо за болката в кръста. Но ако някой знае, нека сподели  Rolling Eyes
Мен ме побърква просто. Има дни, в които и най-малкото движение е кошмар.

Аз май нямам много газове. И през някакъв период с киселини минах... Понякога още ми се гади. Само кръста ми е основен проблем. И ставам все по-злояда.
Преди все ми се прияждаше нещо, все си готвех разни неща. Сега не. Няма значение какво ще ям. Само да е малко и да има сирене по възможност.

# 683
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Момичета, апелирам към съобразяване с изброяването на вечери, закуски и т.н., защото съм сигурна, че не съм единствената, на която лесно и се преяжда. Няма как да не говорим за хранителни продукти и как ни се отразяват, но нека проявяваме съпричастност една към друга. Благодаря!
Ами сериозно сигурно го казва. Ако нещо и се преяде нали се сещате, че не може веднага да си го приготви, така че има смисъл в молбата и. На мен лично нищо не ми се преяжда и не ми пречи като ми говорят за ядене или чета за такива, но има хора, които много им се преяжда и не е никак приятно, имах такива познати.

# 684
  • Сандански
  • Мнения: 309
Момичета, днес бях с приятелка в хирургийте в Пловдив както седях права и говорех по телефона ми пречерня и припаднах. Случвало ли ви се е нещо подобно. Тъй като АГ не си вдигаше телефона, звъннах на мой приятел анестезиолог , който общо взето ме успокои. Но незнам да се притеснявам ли?
Сигурно кръвното ти е паднало страшно много. И на мен ми причернява понякога като ходя, затова гледам да не излизам сама.

И аз имам много газове, появяват се вечер заедно с киселините.  #Crazy
Ритането на бебето аз го усещам точно като почукване, понякога по-силно, понякога по-лекичко. Момичета, ще има да усещаме доста силни ритници занапред, така че не се безпокойте - ще си наваксате.  Wink Дори днес се зачетох в една тема - една бременелка се оплакваше, че не може да спи от ритниците на бебето.  Grinning

# 685
  • Мнения: 159
Аз от една седмица някъде насам, имам нещо като слаби болки в областта на влагалището, сякаш от вътрешната страна някак си на стената на влагалището, не е матката, нито яйчниците, защото болката е съвсем на повърхността, странно е, не съм имала до момента. В 10 седмица ми откриха гъбички, които по всяка вероятност още имам и си мисля, че може и от тях да е, макар че не знам гъбичките да причиняват болки.

Успокоявам се, че болката не е постоянна, не е силна и не е честа.

В петък съм на ЖК и ще видим какво ще каже доктора, дано да не е нещо сериозно Sad

Простете, днес съм особено споделяща  Laughing

# 686
  • Мнения: 550
Аз от една седмица някъде насам, имам нещо като слаби болки в областта на влагалището, сякаш от вътрешната страна някак си на стената на влагалището, не е матката, нито яйчниците, защото болката е съвсем на повърхността, странно е, не съм имала до момента. В 10 седмица ми откриха гъбички, които по всяка вероятност още имам и си мисля, че може и от тях да е, макар че не знам гъбичките да причиняват болки.

Успокоявам се, че болката не е постоянна, не е силна и не е честа.

В петък съм на ЖК и ще видим какво ще каже доктора, дано да не е нещо сериозно Sad

Простете, днес съм особено споделяща  Laughing
Нещо като бодеж ли усещаш?Остра болка, но за кратко? При мен също го имаше около 10-12 седмица, не знам от какво е, но сигурно е нещо обичайно

# 687
  • Мнения: 159
Аз от една седмица някъде насам, имам нещо като слаби болки в областта на влагалището, сякаш от вътрешната страна някак си на стената на влагалището, не е матката, нито яйчниците, защото болката е съвсем на повърхността, странно е, не съм имала до момента. В 10 седмица ми откриха гъбички, които по всяка вероятност още имам и си мисля, че може и от тях да е, макар че не знам гъбичките да причиняват болки.

Успокоявам се, че болката не е постоянна, не е силна и не е честа.

В петък съм на ЖК и ще видим какво ще каже доктора, дано да не е нещо сериозно Sad

Простете, днес съм особено споделяща  Laughing
Нещо като бодеж ли усещаш?Остра болка, но за кратко? При мен също го имаше около 10-12 седмица, не знам от какво е, но сигурно е нещо обичайно

Да, остра е болката,като бодеж, но не е силна и е за кратко...странна работа, дано е нещо обичайно наистина

# 688
  • София
  • Мнения: 983
Преди малко видях нашата мома Heart Eyes, всичко изглежда добре според лекаря Flutter, записах си час за 2-та ФМ, макар и днешният преглед да беше точно като ФМ. Плацентата се е вдигнала, шийката се е поскъсила още,но засега няма нужда от серклаж WhistlingКолко много радост може да донесе един ехограф Heart Eyes

# 689
  • Мнения: 279
Преди малко видях нашата мома Heart Eyes, всичко изглежда добре според лекаря Flutter, записах си час за 2-та ФМ, макар и днешният преглед да беше точно като ФМ. Плацентата се е вдигнала, шийката се е поскъсила още,но засега няма нужда от серклаж WhistlingКолко много радост може да донесе един ехограф Heart Eyes

радвам се за добрите новини  Hug

И аз имам пробождания, даже оня ден беше бая силно и ме стресна бая. Но го отдадох на непочиването ми , цял ден бях накрак, правих лютеници, туршии ... и то явно си оказва влияние.

Опитвам се сега да си давам следобедна почивка по половин/един час след работа, полягвам на дивана. После се чувствам по добре и се отдавам на готвене и игри с младежа Simple Smile

Офф и аз смятам че имам гъбички,имам течение по стоянно, на моменти силно, но доктора не поиска да ми пусне микробилогия, а направо ми изписа глобули .

Общи условия

Активация на акаунт