Златна есен иде вече, гука Юнското човече.

  • 39 795
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 27
Добро утро и от мен. Много успешна и усмихната година на учениците! Моето Николче отказва вода, пробвах биберон, лъжичка не иска и това е.  Не я подслаждам. Само на кърма е, мисля че ако има нужда ще пие и не подсладена. Ще захранвам на 6 месеца. Поне за сега от прочетеното и от разговори с  педиатърката съм на това мнение. Прекрасен ден ви пожелавам Hug baby_neutral

# 46
  • Мнения: 1 849
Сисондър, ти си знаеш сигурно, но да ти кажа- един ибупрофен 400мг и 2 таблетки лецитин 1200мг вършат чудеса. Може да повториш 2-3 пъти през деня и после минаваш само на лецитин 3х1. Ако пиеш лактогонен чай, го спри.

# 47
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Здравейте и от нас. Ние отново се пуснахме по морето. Този път с кемпер  Mr. Green Много е хубаво. Пуканка по цял ден е на вън боса по пеленка. Разнасях я по водата и да й докоснат крачетата пясъка. Голяма забава. А вечер под душа такъв хилеж и игра, че в момента в който спра водата става драма- рев на поразия, повече от час я успокоявам. В резултат на кърмаческата стачка сме на поискване и кърмя правя, разхождайки се из къмпинга и полюшвайки я. Единствено прането е малко тегаво, че е на ръка и гладенето е табу, но изобщо не бих заменила кемпера на прекрасен къмпинг с пет звезден хотел  Peace
Прекрасен ден на всички!

# 48
  • Мнения: 42
Ехааа,звучи страхотно.... Кемперът ваш ли си е или под наем?

# 49
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Наш си е Simple Smile ходим и на ски с него понякога ама сега сефтосахме с бебето.

# 50
  • Мнения: 401
Фиорче приятно изкарване!

Да ви кажа и аз напоследък забелязвам малко странност в бебка при храненето и ми се струва, че не й е достатъчно, но тя самата си се храни по толкова...обръща глава и не иска повече newsm78 newsm78 newsm78...отгоре на всичкото както си се събуждаше сутринта сега започна да се събужда да яде и към три часа...не знам дали ще изкараме до шестия месец, но в крайна сметка колкото - толкова Hug

Притеснявам се за Елле. Ако е имала време да пише въвфейса, моля някои да ни каже!

# 51
  • Мнения: 165
Пише. Подобрява се, другата седмица живот и здраве ще я изпишат. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 401
Благодаря ти Немезида.😘

# 53
  • Мнения: 42
Фиоре,завид:)
Ние сме с палатка....ама не смея още...на пролет ще е, живот и здраве, сефтето с бебчо.

# 54
  • София
  • Мнения: 5 193
Фиорче, и аз завид! Много хубаво да си изкарате! Hug

# 55
  • Мнения: 133
Оххх кърмещи майчета, дебелеете ли с кърменето, защото аз направо се освиних и ходя, като клошарка с едни и същи анцузи ... Влезнах да раждам 78,някклко дена след изписването бяй свалила 2-3 кг и бях 68, а сега се премерих БУУУМ 75,6... Направо ми иде да заплача... С какво се храните посъветвайте ме нещо.. Изпадам в някаква дупка. ММ мо купи нови свински дрехи и вече и те ми умаляват бавно и славно...

# 56
  • Мнения: 165
И аз май качвам ама не се тегля. Догодина ще слабея, сега съм решила да не се стресирам с килограми, а да си хапвам и да имам кърма. Не се тъпча разбира се, но не спазвам диета. Лошото е, че хапвам на нощните ставания, това поне трябва да спра.

# 57
  • Мнения: 401
Дилянче и аз съм така...като тръгна да излизам и цялата плувам във пот т нерви, че нищо не ми става...преобличам се няколко пъти и направо се отчайвам от вида си...да не говорим,че съм на 40 и метаболизма ми е на друго ниво.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Пълен отчет за кг.
Забременях 88 кг., даже според д-р 90 кг. Влязох да раждам /5 дни преди раждането/ 104.5 кг. Излязох 93 или 93,5. Понеже съм си с наднормено тегло гледам поне да не качвам повече. Нося си дрехите, които носех, като бременна /може би това е ужасно в очите на околните/, но те ми стават и са ми свободни. Не желая сега да се панирам много на тема кг. Не ям през нощта, но за сметка на това ям много сладки неща или неща похапнати на бързо, всъщност дневно може би имам едно хранене с нормална храна, а другото са неща тип сандвич /макар и домашен/, колбас без хляб понякога и сладки неща. Веднъж се теглих към 95 кг. и реших да ходя повече. Сега се опитвам да поддържам 93,5 кг., но да сваля сега не виждам как  Sad

# 59
  • Мнения: 410
Здравейте и от мен Simple Smile

Със закъснение честито на всички мами с ученици! Много успех и усмихнати дни в илище желая на вашите дечица!

Аз забременях 65 кг, влязох да раждам 81 кг, излязох от родилния дом 73 кг. За сега гледам да не качвам. Не се ограничавам от хранене, старая се да ям предимно сготвено, само сутрин сандвич. Не ям
никакви сладкиши ( единствено сладолед). Наблягам на плодове. Хапвам по 3 пъти на ден, промеждутъците плодове и ядки. През останалото време ако усетя позив за похапване пиивам чаша вода. Това е моята рецепта поне да не наддавам.
Повечето ми дрехи ми стават, но не ми стоят добре и не ги нося. Страя се да не се ядосвам, че съм пълничка, но е факт че се чуствам адски тъпо като не мога да се "наглася". Като цяло и прическата съм занемарила-постоянно съм вързана Simple Smile но...като ми се усмихне моято зайче осъзнавам, че всичко това си заслужава

Хубави почивни дни!

Общи условия

Активация на акаунт