Златна есен иде вече, гука Юнското човече.

  • 39 788
  • 751
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 350
Здравейте!!
Малко дъра-бъра от мен  Party
Днес дадох пащърнак, открих го в Кауфланда. Еми все едно цял живот пащърнак е яла. Laughing

От 2-3 дни много ми нервничи тва дете следобедите и надвечер- само мрънка и не знаяя какво иска. Чак се стига до плач със сълзи. За сметка на това ( да не ми е уроки) вечер ми заспива в 23 и не се събужда даже за биба - става за закуска в 9-10. Чудя се неразположение от зъби може ли да е в следобедните  ooooh!часове, или по- скоро е колика. Но пък предните 2 дни нямаше нова храна. newsm78

И към мамите, които още не са захранили - тактиката с ледчета ми допадна много.  Комбинирам й ги всякак пюретата. Хем лесно за мен, хем разнообпазно за нея!

Момичета, как сте с кекса?
Скрит текст:
Последните 2 пъти Яница се събуждаше. И не да си кротува или пак да заспи с биба, а рев с очаквате да я взема. Та всичко се разваляше. Много съм тъжна, че ММ напоследък е много, мил, отзивчив и отговорен, а когато дойде време за нас, малката калпазанка се намесва.
А как сте с цикъла. Аз очаквам 3-ти път и пак доста ми закъснява. Миналия път ме посети на 40-45 ден.
Пухито, как е Мадлен? newsm78
Сибил То тия биберони 6+ (т.нар. залъгалки) , според мен са ориентировъчно зададени. Различното май е, че балоните са по- големи, защото муцунките на бебетата растат и да са им по-удобни, а и вероятно са съобразени със зъбиизлизането. Не е фатално, че даваш сега. Подкрепям те Hug
Скрит текст:
Яница е с много дребна главичка и дребна челюст, имам чисто нови биби 0+ и вероятно скоро просто ще ги сменя. Муцунката й е толкова малкаа, че тия 6+ ми изглеждат с много голям балон и ще взема доста по-нататък. И как иначе - моята челюст е толкова дребна, че освен мъдреци ми липсват и долните кътници, и вероятно дори нямам и зародиши на зъби там. Laughing
А ако говориш за тези за шишетата - нямам си представа.

Последна редакция: пн, 16 ное 2015, 00:34 от ~Mimko~

# 751
  • Мнения: 163
Здравейте дами  bouquet

Моля, заповядайте в новата тема.

Общи условия

Активация на акаунт