Златна есен иде вече, гука Юнското човече.

  • 39 803
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 519
Здравейте мамчета!!!Как сте???Димана вече спи....баткото и ММ гледат филм....а аз най-после насаме със себе си!!!Ох....прекрасно е!!!
Димана вече хапва пюренца зеленчукови и  искам да питам...вие слагате ли АМ в тях???Аз сложих веднъж и Димана не пожела да го яде....ще и навреди ли ако не слагам АМ в пюрето???

# 736
  • Мнения: 493
Деси, аз понякога слагам кърма, понякога не-ако е смесено-примерно картоф и морков може и само така без ам/кърма. Но примерно само сварен картоф аз ако ям направо ми изгаря стомаха, ако не го посоля. За бебе няма как да соля,затова слагам кърма
Мимко авокадото от една приятелка открих прекрасен начин за хапване-пробвай за себе си, за да ти хареса-режеш на две по дъшжина, махаш костилката, стискаш лимон, зехтин и сол и ядеш с лъжичка си дълбаеш направо половинката-мн е вкусно
Еле мерси за рецептата
Аз съм потресена от всичко което се случи в париж вчера. Искам да сме живи и здрави и децата ни да живеят в мирен свят заедно с нас. Писна ми тия американци да спонсорират кой ли не само и само за да ни поробят. Бог да ни пази!

# 737
  • Мнения: 350
Благодаря на Кокончето. Hug
Пилетта
, тъкмо щях да питам вие как консумирате. Май основно е на салати. Благодарско, утре ще пробвам...

И спирам до тук, че щях да изпусна тела. Днес имахме госкЕ и доста се постарах. Хайде заспах.....

# 738
  • Мнения: 165
Аз авокадото го намачквам хубаво, слагам сол и много лимон, малко сурови семки понякога и го мажа на филийка. Много обичам. Иначе и на салати слагам.

# 739
  • София
  • Мнения: 5 193
Тя май за бебето пита. Mr. Green

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
То, ясно, че пита за бебето, но е споменала, че на нея не ѝ е харесало и било гадно. За възрастен човек авокадо без нищо си е гадничко, безвкусно, мазно и леко лигаво нещо, но в салатка и поправено си е хубаво. За бебето, иначе се дава натурално смачкано, като може да се смеси и със зеленчук и с плод. Моята рецепта за домашна оризова каша е  супени лъжици брашно в  100 мл. вряща вода, но не съм го правила още.

# 741
  • Мнения: 519
Хеййй лейдис....нова тема???

# 742
  • Мнения: 268
Хе-хеее, аз съм от онези 2% в света, които обожават авокадото чисто. Ям го като обелена и нарязана ябълка. След като порасне детенце ще се опитам да давам от време на време като закуска - намазано на пълнозърнеста филийка със сирене.
Забелязах, че авокадото го затяга, което дойде много добре след разхлабващите тиквички.
Засега заместването на хранене е мираж.
Забравих в предишния пост да спомена за моите килограми. Иде ми да покрия всички огледала у нас. Толкова ме е яд, каточуя някоя бременна, дето е качила 5-10 килограма, че била дебела. Все едно щъркелче с коремче да се оплаква на хипопотам, че е дебело. #Cussing out

# 743
  • Мнения: 519
А по принцип,кога се въвежда авокадото???

# 744
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Аз днес го въведох! Не бих, ако знаех, че затяга, защото при нас пък запека е проблем. Направих смес авокадо /сурово/ + печена /задушена/ тиква.

# 745
  • Мнения: 401
Сисондер и аз така го ям и много го обичам. Голямата ми дъщеря-също, а явно и малката ще е така!
Деси с авокадо даже може и да захраниш!
Момичета има ли бебета дето не пият вода. От както се зхахранихме все бутам шишет п, но бебка ми се смее и само го гризе!

# 746
  • Мнения: 519
От както се захранихме даже пие повече....

# 747
  • Мнения: 401
Пухи не се притеснявай-на нас пък ни действа изхождащо...доста по рядко е ката е яла авокадо и е задължително по два пъти на ден, а цвета е зелен та зелен Mr. Green

# 748
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 779
Здравейте, позагубих се тези дни  Embarassed
Търся си столче за кола от една седмица и не мога да реша...днес бяхме в Хипо /на 20 -петък ще има черен петък и всичко ще бъде с 25% отстъпка/ и си харесах едно с ISOFIX система- уж всички коли след 2003 имат ама нашата се оказа, че няма. Избирането започна на ново. В друг магазин видях на Kinderkrafr comfort от 9 до 36 и май ще го дебна в емаг, че в хипо го няма. Някой ползвал ли е марката, за да каже мнение на мен не ми е позната?
От днес съм в едни тревоги...Sadслед раждането /бях с огромен корем/ забелязах, че имам диастаза, но си казах сигурно ще се оправи.Днес обаче си пипнах корема и не се е оправил има 2 см. цепчица. Четох за упражнение, но мненията са доста противоречиви. Ако имате идей за нещо, което няма да навреди, а може да помогне ще се радвам да споделите. Нямам време за упражнения не съм правила дори и 1 преса след раждането. Бях 57, влязох да раждам 79  Peace, а сега съм 59, отдавам го на многото вода, коята пия и кърменето/по-скоро цеденето/, но ще трябва да  намеря време за упражнения за корема, че сигурно ако се постегна още малко и ще си личи тази зейнала дупка  Sick

# 749
  • Мнения: 1 723
Ох,за проклетите килограми не ми се мисли ooooh!Бях 53,влязох да раждам 78!Сега съм много далече от "моето си" тегло-64кг.Няма изгледи скоро да отслабна,нямам никакво време за упражнения.А и съм си мързел що се касае до упражнения Embarassed Сравнително ниска съм и с тези кг. изглеждам ужасно.
Тъкмо щях да питам от кога се дава авокадо,но гледам че сте отговорили.Преди 12-13 години бях пробвала (салата с лимон)и ми се стори гадно.От доста време се каня пак да взема и да пробвам,сега покрай бебо ще взема най-после  Mr. Green
Знаете ли кога може да се дава биберон за 6+ месеци?Така поставен,въпросът ми звучи тъпо  Joy
Мисълта ми е може ли мааалко по-рано?Сегашните биберони зверчето почна да ги хваща с ръка и да ги обръща и да ги лапа на обатно.Обаче имат едно гадно ръбче и вече два пъти му се заклещват в устата,като отделя очи за миг от него ShockedСледва писък и 20мин. рев.Та взех нови,но такива за 6+ че за 1м. не си заслужава да взимам пак от "бебешките" hahaha

Общи условия

Активация на акаунт