Обща дискусионна тема за въпроси и отговори - презареждане

  • 26 428
  • 503
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 487
Скитър, още веднъж честита малка сбъдната мечта! Нека Мила расте много здраво и щастливо дете! Да ви носи радости и гордост!
Пъпешче честита точица   bouquet На следващия преглед да чуете най-хубавото тупа-лупа   Kissing Heart
Принчипеса развесели ме с тази "доказано ову бепе на 10 и 11 или 12 ден" Доказана О може да имаш с фоликуметрия, или евентуално с тестове за О и БТ и пак не е на 100% деня. Самата овулация е пукането на доминантния фоликул, след това яйцеклетка е витална 12-24 часа. Течения след О могат да се дължат на повишените прогестерон и естроген и са напълно нормални. Не те съветвам да "гадаш" по ЦС за това дали е станало или не. Дори и да е станало този месец, ембриончето тепърва се имплантира  Peace

# 451
  • Мнения: 857
Именно, в по - предишен пост писах, че съм била на фоликуметрия на 11 - ти ден и се видя спукан фоликул, плюс още един доминантен, който достимулирахме с прегнил. Та за това казвам доказана. Едната със сигурност беше на 10 ти ден, а другата или 11 или 12, но нея вече не съм следила. Колкото до Цс, аз не по нея съдя за бременност, просто питам дали се е случвало толкова рано преди М и толкова късно след ову. Та не разбрах кое му е развеселяващото, ама здраве да е .

Само едно не мога да дазбера. Защо почти винаги, когато някоя от по-некомпетентните според вас си зададе някой въпрос, който я мъчи, почвате да давате разяснения за всичко друго, но не и самия въпрос. Извинявам се, ако ви се сторя груба, ама не съм питала какво е овулация, нито колко време след това е годна за оплождане яйцеклетката, нито как се доказва овулация. Все пак благодаря за вниманието. Съжалявам, че исках да си споделя неяснотите. И все пак благодаря на тези, които си направиха труда да ми отговорят на въпроса. Хубав ден ви желая. Стиснати палци от мен.

Пъпешче, извинявай, че те пропуснах. Честита точица и от мен.  bouquet

Последна редакция: ср, 07 окт 2015, 12:36 от la principessa

# 452
  • Мнения: 1 256
Честита точица Пъпешче! Дано и занапред нещата да са ок.

# 453
  • Мнения: 1 487
Принчипеса извинявай, пропуснала съм по-ранния ти пост за фоликуметрията и процедурите при теб.   bouquet Грешката  е моя.
Разяснявам така, защото често идват момичета, които идват тук и си "засичат О" с приложенията на телефона по календарния метод и често се бъркат фертилни дни с овулация. И все пак съм ти отговорила на пинатето - нормално е да има течения след О, което се дължи на хормоните в лутеалната фаза. При мен няколко дни преди М често има белтъкообразна слуз. Стиснати палчета за за положителен резултат.

# 454
  • Мнения: 857
Queen bee благодаря ти. И аз се извинявам за изказването си, ама напоследък се случва мноого често. Както като писах в друга тема, че почвам клостилбегита, и питах кой как се е повлиял, просто за лична "статистика" почнаха да ми обясняват какви изследвания ми трябват, как не били бонбонки... еми. .. малко е неприятно... но както и да е.
Стиснати палци от мен. Чакам ви двете чертички.

# 455
  • Мнения: 1 487
Принчипеса няма проблем, след сливането на темите има и доста нови потребители и трудно се следят историите. А за клостилбегита, нормално веднага да те подхванат за изследванията, защото масово АГта го предписват "като бонбонки", може да е малко по-рязко отношението на моменти, но в повечето случаи е с добро! Ще свикнеш  Mr. Green Важното е скоро да има резултат!  preggo

# 456
  • Мнения: 1 739
Пъпешче, честита точица! Да расте и да се развива добре до термин, а на теб леко бременеене!
Аз да се оплача, че май и този месец няма да е нашия. Изкуших се и направих едни тест сутринта /11 ден от предполагаемата О/ и беше отрицателен. Знам че е рано, но миналия път към 11 ден имах втора чертичка макар и доста бледа, за това си мисля че и този месец не се е получило. Здраве да е! На 22 така и така съм си записала час за преглед и ще видим с докторката какво ще правим с хормоните и кистичките в яйчниците.

# 457
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Пъпеш, ама може да ми подариш един подарък, тип блага вест за РД, аз съм на 8ми! Стискам всички налични палци, да сте добре до термин!
Скитър, страхотна новина! Още веднъж да ти честитя и да пожелая на Малката Мила прекрасно детство и много много радости да ви донесе!
la principessa, значи много зависи как си засякла О, не е чак толкова ненормално да има О на 17ти ден. За две О не може да става дума с толкова голяма разлика във времето. Аз лично съм питала и съм чела за този казус и чисто от хормонална гледна точка е невъзможно. Може да има О в рамките на няколко часа или даже дни, но цяла седмица не може, най-вероятно е или късна О или друг вид течение. Аз обикновено разпознавам О по ЦС, но аз буквално все една седя на кофа с вода! А преди М имам ден два бяло течение или воднисто, но не е като при О, по-водно без мирис и без цвят. Всяко друго течение за мен е притеснително!

# 458
  • Мнения: 3 048
Пъпешче, честита точка  Hug  Да расте и стане здраво бебче и да се гушкате по термин  Heart Eyes

Стиснати палци и успех на всички, на които им трябват  Hug

# 459
  • Мнения: 218
Честито, Скийтър! Да е жива и здрава Мила и много да ви радва!   bouquet

Честита точица на Пъпешче! Simple Smile

Аз пък днес станах леля на момиченце Simple Smile Сестра ми роди, дано сега бързо се възстанови от секциото.

# 460
  • София
  • Мнения: 530
Благодаря ви момичета Simple Smile
Ще минавам на отчет след прегледите, а и като чуем сърчице да ви поръсвам Simple Smile
Пени - честита племенница, да е жива и здрава и много да ви радва, а на сестра ти бързо възстановяване.
Йоли, с удоволствие, но ти пожелавам по-хубав подарък - най-желания да бъде в теб тогава Simple Smile

# 461
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Пени, честита племеница, скоро братовчед/ка да си има!
Пъпешче, благодаря! Дано ... Praynig
Момичета, аз нещо съм си оплескала настройките ... сега видях 10 отговора след моя, а тогава ги нямаше! Кой знае заплесията ми в какви посоки пак е тръгнала и в какви мащаби ooooh!

# 462
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Честитата точица Пъпешче, да растете добре и в здраве   bouquet
На въпроса защо спряхме:
Наложихме си ембарго, заради рязко и неочаквано  утежнената криза   #Cussing out(лоши финансови стечения на обстоятелствата,но факт).Аз лично очаквам балансиране на хормоните и намаляне на стреса.Което към момента няма шанс да стане,само да поесня работая в индиректни продажби,т.е пряк търговски сблъсък между конкуренти,управа,шефове и клиенти.Ако иска някой стрес и му е скучно, може да дойде на проба  bowuu
Това, че с ММ сме замразили нашето желание и проект, не означава че скоро няма да настъпи обрат  Naughty. Надявам се времето да е благосклонно към нас за желаното от нас семейство.Явно освен с бебеправство, първо ще трябва да се справим с някои жизненоважни проблеми.
Пак споделям, че ще ви подкрепям и чета мили момичетя , единствено се отписвам временно от списъчетата за неочакващи, но пък знаели се с тази обратна политика наша.... Whistling

# 463
  • Мнения: 4 696
Мерита, май отдавна не си писала!?
Скорпи, дано скоро се завърнеш на " бойното поле"!
Много гадно време.... Sad

# 464
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Дано  Praynig
И мен ме нерви това време  Sick Искам си лятотоооо  Crazy
Тъкмо приключих работа и вече изгря и усмивка на лицето ми  Laughing от кога чакам от 10 часа  Joy

Общи условия

Активация на акаунт