Пидисет думата с чушки ръгнах у бурканя, лютиницата в нюанс да стани! - 63

  • 27 826
  • 722
  •   1
Отговори
# 60
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542

П.П. Бе, кукундрели, ку ва дразним с Чумата, чи кументираме ВипУ кажете, ши ида да спамя с нея у актуалната тема... дикат на баннат с Чумата синхронну. Crazy
моа да ида и у диспансерЪ там са пруявя. Joy Joy Joy


Напротиф, напротиф - читем си въ с кеф! Сам дет темата по-бржи ша свръши, ма тя таа пак теП си чака, така чииии... Mr. Green  Пишете си, пишете си, ноу е весело, умиргам ут смех!  Peace Hug
Хихихи, аз също ноу са кефа на Чумева куминтарити.  Joy Joy Joy

Спурид мен оня капут е спал с Джурджано. Щото Джурджану е пял всякакви песни. hahaha hahaha hahaha

# 61
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Интиреснъ пудробнус с Джурданинуту спане. Мъ той мож дъ запей секви песни, мъ ся приел ролята на абажур в хола и не го видим нийде у свен да мий на уная истръпналата Луна съдинкити. Crossing Arms
Учаквъм двамата спретнът идин дуйет дет Мъдона ш' завиди. Naughty

Дуйета ш'пупей нова кумпилация от незабравимити мега хитуви на два'мта испълнители а иминнУ ''тук-там да ли да му дам на купоня"
Ш' бъди мнооу зреШну и ш' събире пойчи гига лайкови от ББ...
Учаква съ и да покурят и сце'нта на МТВ ама тия ут Грами ш' съ бият за тех и шъ съ ф свитовния топ-3 Naughty

Посли ше обсъдим на Кица параванчиту бъдищи кражби на тириторията на напудрената къща Whistling

# 62
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Иии, тоз ВипУ ма запали да гу гльодам. Пуследну гледах оня брадър със семействата. newsm78
Ся Джурджану не е актуалин, тоз капут с дивотии е по. И Кица да забрай параванъ дукат ни са разбире Боги с кого още е спал. Mr. Green
Но ина кумпилация "бягайти крачета към kasi ga6ti" ще е супер. bowuu

# 63
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
начи да кажъ чи ноу благодарску за кументарите за "ВИПУВИТИ" чи нема време за другата темъ пък тука съм ридовна
бичъм въ
Скрит текст:
шъ гледъм да въ читъ ама чух, чи нетъ бил ноу зле на униу място дет утивъм, туй чи от утре дисъпирвам
Hug Hug Hug Hug

# 64
  • Мнения: 2 407
ааа съкън чумиту и цесътъ Дан спират Пухтарям Да н спират с кументарите, че нема да моа го разбера тоз братъра

# 65
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Иии, тоз ВипУ ма запали да гу гльодам. Пуследну гледах оня брадър със семействата. newsm78
Ся Джурджану не е актуалин, тоз капут с дивотии е по. И Кица да забрай параванъ дукат ни са разбире Боги с кого още е спал. Mr. Green
Но ина кумпилация "бягайти крачета към kasi ga6ti" ще е супер. bowuu
Тъка е какчи Grinning Никъф параван за Кица дорде се неразбере кой ощи е плющял Бого Naughty

# 66
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Иии, тоз ВипУ ма запали да гу гльодам. Пуследну гледах оня брадър със семействата. newsm78
Ся Джурджану не е актуалин, тоз капут с дивотии е по. И Кица да забрай параванъ дукат ни са разбире Боги с кого още е спал. Mr. Green
Но ина кумпилация "бягайти крачета към kasi ga6ti" ще е супер. bowuu
Тъка е какчи Grinning Никъф параван за Кица дорде се неразбере кой ощи е плющял Бого Naughty
Дан са окаже накрая, че е Луна? Joy Joy Joy
та за туй сега тя да е такава утнесена ут мухите.
Тая за една муха, щеще си пререже вените. hahaha hahaha
за негледалите - Луна изпадна у нервна криза, призова ГрийпиЙс, УницеФ, НАТО и фундация 4 лапи, щото  фана саквартирантите организирано да гонят да тепат ина муха с хавлиите си. Посли питнайсит минути са жалва кви са тез насилия, кво е туй чуду? Само дет не придложи да я прати в бежански лагер у германски. Mr. Green Тя Луна не е свикнала на насилие над мухи, ко било туй?!?

Чакам ас да фкарат и Криситна Димитрова ут селската къща във Випа, чи да са съберат най-накрая мамутите на бг-естрадата. Учаквам да ми изпее - ти лети, лети, лети.
Ши я пишем таз песен кат панахида за утепаната муха. Sunglasses

# 67
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ох ма... hahaha hahaha hahaha не ти е верно инфото за мухата...мухата имала дубльор и ся нема утепана муха нит мраФка на тириторията на напудрената къща. Naughty
Обачи има нова пудробнуст...Люси е бил в бъсейна...учаква се приливна вълна да навудни Елин Пелин секи мумент...някой, аку е от района си слага плавницити и пояса зъ цунами. Laughing

# 68
  • Мнения: 11 876
Марки приятна почивка и весело изкарване  Hug Hug Hug ......и един кавалерин да си намериш вече дан тъ мислим Flutter



туй ЛунЪтЪ тотално зле...ей ся четох, че правела някакви ритуали из двора съквартирантИтИ се тревожели, че им прай Църни магии  Joy


Нери ко съ стресна бе душа куфар не си ли виждала  newsm78 hahaha



Чуме вече никви молове  Naughty не знайш кой от къде ще те издебне hahaha hahaha hahaha

# 69
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

Чуме вече никви молове  Naughty не знайш кой от къде ще те издебне hahaha hahaha hahaha

Дубре...ш'намалъ моолуванету...чи то верну мноу упасну пу искалатурти Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: чт, 17 сеп 2015, 15:59 от НАРЦИС- Чумата Грей

# 70
  • Мнения: 2 407
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

оф бе мислих си че брадъра тъпня ама сега куту ми разяснихте, не бил той тъп ми аз че не съм гу разбирала. Ся шъ требва да гу гледам нема начин - ни моа да дучакам следващите ви сказки пу темътъ hahaha hahaha

# 71
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ся приключило живуту...има путоп...апаранъта пуд вуда, секи съ държи за на Кица паравана.
Тя сигур крищи с цялу гърлу,ч и да'н съ пусмели да го барат, чи и пу догувор даден Grinning
1-ви удавен е Чикагуту щот потънал от ланеца и не мой изплува...Ката съ държи на ненките и ш' пумага на Чикагута дъ исплува,...ш'има дишане в устата и риинимация ут виновника Люси дет придизвикал беТствиету...сал да не му рипни на рибрата, чи замина Чикагуту бизславно и без Джена ли е ква е таз кикимора Mr. Green

# 72
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ся приключило живуту...има путоп...апаранъта пуд вуда, секи съ държи за на Кица паравана.
Тя сигур крищи с цялу гърлу,ч и да'н съ пусмели да го барат, чи и пу догувор даден Grinning
1-ви удавен е Чикагуту щот потънал от ланеца и не мой изплува...Ката съ държи на ненките и ш' пумага на Чикагута дъ исплува,...ш'има дишане в устата и риинимация ут виновника Люси дет придизвикал беТствиету...сал да не му рипни на рибрата, чи замина Чикагуту бизславно и без Джена ли е ква е таз кикимора Mr. Green

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Луна, Бобич, сигур им прай магии да започнат да пеят кат Джорджану.

А тоа Бонгу либуфчията ни знам къф дърмон ши го чакали навън ут наранени мъже. Придлагам да стои у къщата ду следващия брадър. Crazy

# 73
  • BG
  • Мнения: 2 458

Тъка е какчи Grinning Никъф параван за Кица дорде се неразбере кой ощи е плющял Бого Naughty


Кой си мисУи, че е плЬОщял!  Naughty Mr. Green

# 74
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Утивам на род среща. Избрали са ма другите рудители да са дървя на учителката. /вече си имам ина учителка на групата.../ Никуй ни ма идоса на рабута, ни моа набера сила.  ooooh!
Стискайте ми палци са придставя дубре с дървенето.

Общи условия

Активация на акаунт