Пидисет думата с чушки ръгнах у бурканя, лютиницата в нюанс да стани! - 63

  • 27 967
  • 722
  •   1
Отговори
# 75
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
И по-следвъщия Цец...оно ся кат го налазат некви Бирми, Суринами, Африки, ЧикагУ тоз онзи...ни нам ко ш'прай  Joy hahaha
Аааа, Луна не сакя си контактува с тая измет у къщата щот не са напудрИни и не знаят съ барват кът нея. Удари буЙкот на целата паплач там. Те са й под нивоту, а Кица съ била ублякла на толкоз архивнии гудини в мрежа...кай за кво съ й спретнала така...риба ли ши луви...съ чуди Луна пред Джоджо... Naughty
Оня па сал мига кат плъх у брАшно и не кай нищу. Crazy
Убачи има напредък при Джоджо...неска казъл изричението "Луна дубре ли си"
Туй дубре, че съ притесних да ней унемял #Crazy

# 76
  • Мнения: 11 913

Туй дубре, че съ притесних да ней унемял #Crazy

тццц пази си гласа, че послИ найш колко участия ш гу чакат кат излези  Joy Joy Joy



Цецку успех с РС-то Hug

# 77
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ух, ко са сетих.
Абе, трандафори софийски, ние нал щяхми са виждами? Среща туй,онуй, трету,пету?
Ай мислети утри шгу (ши гу уПсъдим) Peace

# 78
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

Туй дубре, че съ притесних да ней унемял #Crazy

тццц пази си гласа, че послИ найш колко участия ш гу чакат кат излези  Joy Joy Joy



Цецку успех с РС-то Hug
Ъф корс Party Party Party Мислим да зееме гу менажирами кат излезни и иступа пудрата Joy Joy Joy

Цецун, успех й да ги разбиийш тез даскалици... Hug

# 79
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ух, ко са сетих.
Абе, трандафори софийски, ние нал щяхми са виждами? Среща туй,онуй, трету,пету?
Ай мислети утри шгу (ши гу уПсъдим) Peace
ас съм ЗА Peace

# 80
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 219
Цец успех на родителската! Всички разчитат на теб Sunglasses

# 81
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055


 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 82
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Куку. Придставих съ на ниво на срещата, посли са запихми компания рудители и дица в пицария.
Стървах ВипУ, ма утре ши гу слушам на рабута. Sunglasses
Час и кусур ни четуха правилника на ДГ, посли ощи половин час нещо друго, ни го помня, щото правилника ми приспа мозъчнити клетки. Накрая ма побутна ина майка да гуворя и гуворих. Набутах съ в родителския съвет, набутах и дружката там. Mr. Green Ся вечи сми превзели си-чку!
Директурката ма идоса приди срещата и за туй няя им пълня гушите на тея с ноу допълнителни придмети. Crossing Arms Саму ингилийски и ино плувани пробну. Ку са издразня и на плуваниту, иптен да ма забраят. Читалища у квартала бол, там ши оди на спорт. Crossing Arms
Ни можили да дадат кратко резюме на секи рудител дал детето му става за тея спортове, много били децата. Ма моат скубят по 20-30 кинта на месец за идиния спорт саму, тугас не са им много децата. Crossing Arms Директурката вместу да каже - ми трябва, тя ми каза, чи съм била единствената дето иска такова нещо. Фитка. Crossing Arms

Ся ви казвам лека нощ, а утре ши гласувами за срещата. Hug

# 83
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Чуме, ти разбра ли как Лиляна ни плюе в брадърската тема, която била станала ужассссна заради  "включването на някакви с изкълчен език."

# 84
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чуме, ти разбра ли как Лиляна ни плюе в брадърската тема, която била станала ужассссна заради  "включването на някакви с изкълчен език."
Дрее ми Whistling Ти кът караш, аз щъ съпортна мноооу яснУ Naughty
Мнооу и знай устата на тая Лиляна Брезинска,- прУфесУрката, ма ше путърпя ощИ малкУ и ше й срутя темата на главата Whistling
За сига съм предприела стъпки ''утепай прУстака с мълчание". Grinning
Си гуорим какчи как си искаме, кой не му харесва да не ни чИте...ние сме си самудУстатъчни Crossing Arms

# 85
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ух, чИ съ възпалих, та забрайх дъ пухваля Цецуня дет съ набутала у влъста Hug
Саму така...кУнтрол тря'а на тез пудкупни директурки. Crossing Arms

# 86
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Цец, била си нИудържима   bouquet

# 87
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Хюлоу. bowuu



Цец, била си нИудържима   bouquet



Напрау връхта бях. hahaha hahaha hahaha

# 88
  • Мнения: 2 409
гутен сабахлен



сес - браууу - вкарай ред - само ред и дисциплина инъчиии .... - 20 лв за извънкласна - гъзариии ейй - нас ни брулят по пиисет #Crazy

# 89
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409
Гутен морген, диър кукундрелс!
Ай уиш ю найс енд хот Twisted Evil фрайдей Grinning



Пъпе, на кой махаш толкус


А, де, въпросчи с пувишена трудност Thinking Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
На свекитата, че вчера ги пусрештах Wink
И така ме е яд, чи испуснах купона дет вихрити Peace

Мноу, ама мноу сички сте във форма, жасали сте смехории на килогарам, ни моа са спра тая сутрин да са хиля сама Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Така ми стана убаво, чи си мисла как пупаднах тука, какъв късмет Heart Eyes На место си дуйдох у форумо Joy Joy Joy Страотни сти, с чуство за хумор и авто такова, което е най-трудното. А, на мен най-любимото Laughing
Яз па ква съм луда ут сутринта започнах с вечерни теми за обяснения в либоФ hahaha Шма извинити, мъ времету ни ми стига тия дни, за тува да си гу кажа Hug
Ловя и гушам Hug

Мимси, тенкс кака за кайвету, люскам гу винага Crazy

Цецу, брау каксън Hug
Саму да та успокоя, че у наишио район сичките ДГ са такиви. И нашта, при нас идинтично.
Ас нали ривах тук , у форумо миналата гудина за ония танци, дет го пращаха без да съм го писала, па ми зимат после парити Mr. Green
Вечи ходи саму на плуване и английски от мин. година. Друго им ни ща Naughty

Последна редакция: пт, 18 сеп 2015, 09:45 от Hushpuppy

Общи условия

Активация на акаунт