ОКТОМВРИ иде, време не остана, бебче скоро ще се гушка в мама! - еп.16

  • 33 590
  • 676
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 202
Веси Барабеси Честито бебче, а на теб бързо оправяне!
Лелеее колко снахи се появиха  hahaha айде и някой мъж вече, време ни е и на нас да отсрамим мъжкия род!  baby_neutral Действайте момичета!  Laughing
Аз като питах за водите, ми казаха- ако са бистри имаш 30 мин да идеш, ако не са- нямаш 30 мин  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 304
Най-добре, като тръгнат водите да тръгваме към родилното. Докато лежах в ТК миналата седмица едно момиче така роди в приемния кабинет. Изтекли й водите, викнала линейка и с нея към болницата. В Линейката казала на докторката, че нещо не е съвсем наред, а тя й отговорила "То не става толкова бързо" и на финала в приемния кабинет - преглед. К'ъв преглед братче, тя главичката се показала hahaha hahaha Та не се знае , знае ли се...

# 62
  • Мнения: 1 034
Оф леле, страшни истории! То от раждане до раждане има голяма разлика - някои се мъчат по повече от 24 часа, други не могат да стигнат до болницата...Аз се притеснявам, че сме на 1 час път от болницата. Каквото е писано...

# 63
  • Мнения: X
Аз пък си мислех, че и да изтекат водите пак може да се отиде след най - много час примерно. Имам познати, които са ходили така. Явно ако са зелени не става. Но ако са бистри?
Вече ако има кървене наистина звучи като спешна ситуация.
Ох, трябва да сме все на тръни. Аз още багажа не съм приготвила. То на теория имам доста време де, ама на практика знае ли се...

# 64
  • София
  • Мнения: 70
Здравейте и от мен. Благодаря за хубавата тема. Честито на новите мами. Да са здрави бебоците и бързо възстановяване на мамите!

# 65
  • Мнения: 1 743
Честито и на мама Веси! Нека малката госпожица расте здрава, щастлива и красива.   bouquet
За водите разбрах, че зависи от цвета им. Но да попитам и вас, че още не съм говорила с АГ, ако има кръв  не трява ли да се извика по спешност линейка, мисля, че не е удачно дори да ставаме. Преди време на една позната й се наложи спешно секцио в следствие на кръвоизлив и й бяха казали да не мърда докато не дойде линейката. Та за това така мисля. newsm78

# 66
  • Мнения: 1 034
Аз не съм убедена, че с линейка ще се стигне по-бързо до болницата. АГ ми каза да тръгваме в такъв случай, като ми обясни за т.н. тапа и че тя не е индикация за начало на родова дейност. Т.е. да не правя нищо.

# 67
  • Мнения: 252
Честито на Веси и Шмокси! Много вяра, надежда и любов да им донесат малките слънчица...
Хайде, зарочва се с бебевалежа, тези дами много нетърпеливи и любопитни Wink

# 68
  • Мнения: 515
За водите аз знам, че ако са бистри до час, час и половина трябва да си в болницата. Ако са зелени - веднага. При всички случаи ако има изтичане, веднага трябва да се чуем с док и да му кажем и той ще ни инструктира. Мойта док каза и за контракциите, че ако 2 часа усещам регулярни контракции да отивам в болницата.

# 69
  • Мнения: 133
Ох,че хубави новини  Hug
Честито на мама Веси и на мама Шмокси-да са ви живи и здрави малките принцеси,а на вас вързо възстановяване.
Чакам с нетърпение някоя от родилите мами да разкаже за раждането при първа възможност. Hug
Честито на всички именнички днес   bouquet
Много се вълнувам за всяко появяващо се бебче,хайде и следващите скоро ще се наредят.
Благодаря за прекрасната ни тема,само с хубави новини и емоции да я напълним.

# 70
  • Мнения: 613
Брей, брей, какъв бебевалеж настана. Всички да са живи и здрави е най-важното Simple Smile И аз чакам с нетърпение някое разказче. Ама тези моми наистина много бързат да излизат на бял свят. Simple Smile

# 71
  • Мнения: 150
Привет мамита  Heart Eyes
Първо,честити две нови бебчета.Да са живи и здрави,а на мамите първо възстановяване  Hug
Честити именници,бъдете живи и здрави всички   bouquet
И честита темичка,както винаги  е прекрасна
Аз вече всичко съм приключила като пране,чистене,подреждане и багаж готов имам  Sunglasses И сега по цял ден нищо  Crazy Излизам разглеждам по магазините,разходки и си търся работа из нас  Crazy
Утре съм на преглед да видя как са с килограмите бебките,тонове също  Peace Peace
Нещо гърлото започва да ме боли,надявам се да не се разболявам,че това шантаво време ту студено,ту топло не знам как да се обличам вече  Whistling
17 часа съм за последен ден на йога  Blush И вече спирам  Whistling
36 седмица +1 ден съм вече  Party Надявам се скоро и моя момент да дойде,въпреки че грам признаци нямам  hahaha

# 72
  • Мнения: 84
Цоп цоп в новата тема да си имаме многооо живи и здрави бебчета Simple Smile,

# 73
  • Мнения: 190
Благодаря за темата 😊
Честито на мама Shmoksi и на мама Vessi Barabesi!
За водите, аз като раждах първия път, потекоха води няколко часа след тапата. Не съм бързала, изкъпах се, оправих се и два часа и нещо след това бяхме в болницата. А доста си изтекоха вкъщи. Но текат ли, няма връщане.

# 74
  • Мнения: 56
Честито и тук на мама Веси и на мама Шмокси! Да са ви живи и здрави слънчицата, а на мамите бързо възстановяване!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт