Изневяра ! А децата ?

  • 11 864
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofiq
  • Мнения: 10
 ""....А , аз съм бял ,висок , добре сложен , много образован , с висок статус , 5 цифрена заплата , а и много хора ме определят като "душата на компанията"""
  Взимам те и без 5 цифрената заплата, с 2-те  деца и всичко останало........ с едно условие домакинските задължения са твои. Аз просто нямам време, а и 6 цифрената заплата е по-добра от 5 цифрената. Ще е добре да има кой да ме глези когато се прибера. Време за изневери нямам. Взимаш ли ме ???  Joy

# 76
  • Мнения: 958
КОЗАТА СИ САКА ПРЪЧ...туй по повод на заплатата, красотата и високия статус!

# 77
  • Мнения: X
Аз пък се притесних,че може "много образован, с висок статус, 5 цифрена заплата", да пише неграмотно. Не ми се мисли,ако не беше много образован...В случай,че всичко това е истина,жалко за образованието в България...

# 78
  • Мнения: 6 627
примерен план за разрешаване на ситуацията:
първо, авторът не се занимава повече с жена си, продължава да си съжителства с нея и я оставя да си има личен живот;
второ, радва се максимално на децата си и се грижи за тях;
трето, намира си любовница (да споделя по-често за дохода, това ще му помогне съществено в изпълнението на тази точка);
четвърто, записва се на курс по български език или минава учебния материал по български за 3-5 клас;
пето, след като децата отлетят от семейносто гнездо, се развежда.

# 79
  • Мнения: 1 127
Случайно мернах тая "изповед", за нечия "гледна точка":

http://mall359.com/%D0%B8%D0%B7%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%B4-%D … -1286-obiavi.html

-----
 Съвет не мога дам, сложна ситуация, и последното важно нещо е правописът.

# 80
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Е що до кръста, нека до коленете поне. Crazy

Ето ги....

# 81
  • Мнения: 14 171
Joy Благодаря, добих представа. Joy

# 82
  • Мнения: 30 802
... да се сравнява с мъжете с които му е изневерявала. и ДА ВИжда , че е много над тях.

Сравнението е нечестно: той вижда това, в което ги превъзхожда с лекота, но пропуска да види, че може да има неща, в които те го превъзхождат. Например, възможно е да си много образован, но да си пълен глупак и да ти липсва далновидност и аналитичност.

"първо, авторът не се занимава повече с жена си, продължава да си съжителства с нея и я оставя да си има личен живот;
второ, радва се максимално на децата си и се грижи за тях;
трето, намира си любовница (да споделя по-често за дохода, това ще му помогне съществено в изпълнението на тази точка);
четвърто, записва се на курс по български език или минава учебния материал по български за 3-5 клас;
пето, след като децата отлетят от семейносто гнездо, се развежда."

Най-добрият и прагматичен план за действие.

Между другото, при мъж с 5-цифрени доходи има жени, които преглъщат повече от 2-3 изневери "в името на децата".

И авторът трябва много добре да си помисли какво иска от жена си: дали иска да я привлече, така че тя автентично пак да се влюби в него, или иска да я подчини, така че "да не прави повече така". Ако е второто- гаранция, че ще го направи напук. Защото дори да си виновен, после е много гадно да те държат под лупа, да те следят на всяка крачка. Сближаването има две страни, не може само от жената да се очаква да върти опашка като кученце.

С други думи: да се погледне в огледалото и да си признае честно на жена си ли държи повече, на брака, на спокойствието, на егото си, на какво точно...

# 83
  • Мнения: 39
Към автора: ти сериозно ли се чудиш защо ти изневерява жена ти?....
Не си и достатъчен, нещо в секса с теб не и стига...Това е природата.
Не че вярвам темата да е истинска.....но ..

# 84
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ох боже...., бях женена за един такъв като теб, направо сте си копи-пейст. Да знаеш, не знам колко цифрената ти заплата и това, че те определят като душата на компанията нищо не означава. Какъв си удома? Защото, след като се зтавореше вратата аз виждах един деспотичен, направо тираничен мъж. Държащ нещата да се случват само по неговият начин, незачитащ чуждото мнение, стиснат, искащ, но недаващ. Е, мерси...
 Ако има интерес към децата си и сега може да ги вижда, когато поиска. Но се наслушах на високопарни изказвания колко му липсват, но не се сеща да дойде да ги вземе и да излезе с тях. Та ясни са ми такива като теб. Или си промени отношението към нея, или "вдигай гълъбите".

# 85
  • Мнения: 1 127
Много съчинения, ако ролите бяха разменени, и жена бе авторката?


Скрит текст:

Последна редакция: пн, 12 окт 2015, 17:29 от Sєlla

# 86
  • Мнения: 27
Много е показателно кои свои характеристики изтъква човек, когато цели да създаде възможно най-синтезирана представа за себе си Rolling Eyes

# 87
  • Където си искам
  • Мнения: 2
Много съчинения, ако ролите бяха разменени, и жена бе авторката?


Скрит текст:

Щяхте да го изядете с парцалките, нали? Мъжа имам предвид. Тя щеше да е невинна жертва, а той-чудовище... Най-странното е, че и сега май почти го докарахте до това положение...

# 88
  • Мнения: 1 127
Много съчинения, ако ролите бяха разменени, и жена бе авторката?


Скрит текст:

Щяхте да го изядете с парцалките, нали? Мъжа имам предвид. Тя щеше да е невинна жертва, а той-чудовище... Най-странното е, че и сега май почти го докарахте до това положение...

Не ме брой съфорумецо, и аз съм Скорпион.
С останалото съм съгласна, но е безсмислено да се дълбае.

# 89
  • Мнения: 2 695
Жените много зачекнаха пет цифрената заплата, но по другите теми искат мъжете им да ги издържат, женят се по сметка и т.н.. Няма угодя на тези жени и това е.
С пет цифрената заплата половината форум те желае, сигурно вече валят предложения за брах на лични съобщения Simple Smile
А за изневярата, в днешният свят е напълно нормална мисля. 80-90% от жените са изневерявали, а отделно не знам дали си чел други теми, но ако една жена се чъди дали да изневери, то 90% от съветите са да си изживее тръпката, но да си седи при мъжа.
Всичко си е напълно в реда на нормалното Simple Smile

п.п. има изключения, но големият процент си е така.

Общи условия

Активация на акаунт