Мартенско-априлска седмичка без рима (27.03 - 01.04)

  • 9 517
  • 323
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 514
Честит рожден ден на Диме! Лети високо и надалеч, не позволявай никой да ти попречи!

Хайде да задам поредното глупаво въпросче Simple Smile Има ли значение колко е голям фоликула?

# 271
  • София
  • Мнения: 1 067
Диме, Честит Рожден Ден!

 nbirthday   newsm67

Много щастие и любов, и скоро да получиш най-желания подарък!

Моят отчет от вчера е, че точката ми е станала 1,5 см, но за сърчице било раничко още. След две седмици ще се гледаме пак. Но пък видях едно нещо в точката дето от него се хранело бебчето... много обяснителен моят Док...

Весел петък и много усмивки!



Последна редакция: пт, 31 мар 2006, 10:34 от Фъстъчка

# 272
  • Мнения: 7 914
lea   Praynig и ти стискам палци!


*vera е-е-е страхотен мъж си имаш ама ти вече си го знаеш, нали?  smile3503

Момичета , другата седмица като отворим нова темичка...дано да е само с хубави новинки Hug Hug Hug и с много по 2 дебели черти   bouquet!

# 273
  • Мнения: 2 120
Честит Рожден Ден, Диме. Бъди много щастлива и усмихната.
Леичка стискам палци до синьо.
Жабче, ти ходи ли на лекар за цикъла си. С хормонални можеш да го регулираш.

# 274
  • Мнения: 9 990
Честит пожден ден Диме!!!Много любов и късмет ти желая!!!  bouquet
На бременните момичета-леко бременеене-чакат ги много щастливи мигове!
Аз май ще се нанеса малко по-трайно при вас.Все влизах за малко, после си казвах-не се вглеждай толкова, спри да чакаш.Да, но все си четях тук-ами тегли ме към вас-какво да правя.Явно споделено чакането не е толкова мъчително.
Имам сега малко притеснение аз-имам странни усещания в областта на яйчниците, а ову-то мина...Малко ме и наболява като че ли-нош па дали ще ми помогне, че са малко неприятни усещанията... Confused

# 275
  • Мнения: 2 120
Пенелопа, не се вглеждай толкова, нормално е малко след ову да те наболяват яйчниците. Ако е много леко не пий нищо. Ще отшуми. ако не мине тогава нош-па.

# 276
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Здравейте мадами! Преди малко се върнах от последното данъчно да подам последната декларацияяяяя....хип хип ура! Joy
   Радвам се че тук цари щастие, предуикедно настроение и валят точки - кои по 5 мм, кои по 15. Важното е точки да има!  Mr. Green
  В календар на събитията има темичка за ДИМЕТО, включете се и там! Нека й направим един незабравим ден пълен с красиви пожелания! Целувки на всички ви!

# 277
  • Мнения: 9 990
Даре-и аз така реших.Аз винаги си имам в чантата.Ако се засили-тогава.Иначе аз избягвам да се вглеждам.

# 278
  • София
  • Мнения: 2 045
Здравейте мацки HugДиме  newsm59-останалите пожелания са ти в календара GiftЛеичка стискам ти палци много силно за кукла Praynig Heart EyesФъстъчка ,хайде скоро-точица със сърчице ти желая Heart EyesАз за първи път днес мерих температура,по никое време на цикъла,орално и направо щях да падна-35.8,е нормално ли е това??? newsm78Как ви се струва?Желая на работещите мадами по-бързо да свършва петъка,а на всички останали-един приятен ден  bouquet

# 279
  • Мнения: 1 768
Таман си идвам, Cry

Ами кво да ви кажа..Много се притесних и цялата се иЗпотих и ми се насълzиха о4ите от страх като вляzох.Докторката ме усети и като вика,абе моми4е,аz няма да ти сторя ни6о не се притеснявай..Я виж тук на стената имам едно българко бебе Симеон се каЗва,твоето 6е е следва6тото българско."Погледа ме с вагинален видеоЗон гледа гледа и каЗва," хайде покажи се де,zа6о си се скрило" и не можа ни6о да види..КаЗа в понеделник да отида пак и тогава,ве4е 6е каже със сигурност..Но каЗа,4е се е появила киста на единия яй4иник..Май те се каzва на български и каЗа,4е не е тевожно,понеже на много бременни се появява това..
И каЗа,.4е ако сега прокървя да не се притеснявам,4е 6е е от прегледа и 6е спряло.
Ами това е от мен.Нямам zа сега хубави новини май. Rolling Eyes Sad

# 280
  • Мнения: 4 310
Весе, я се дръж! Ми мъничко е бебето още, не са го видяли сега. Ще мине събота и неделя и ще го видите!
danielad и аз като си мерих температурата орално съм имала такива стойности.  Crazy Жива си, споко  Mr. Green

# 281
  • Мнения: 7 914
Таман си идвам, Cry

Ами кво да ви кажа..Много се притесних и цялата се иЗпотих и ми се насълzиха о4ите от страх като вляzох.Докторката ме усети и като вика,абе моми4е,аz няма да ти сторя ни6о не се притеснявай..Я виж тук на стената имам едно българко бебе Симеон се каЗва,твоето 6е е следва6тото българско."Погледа ме с вагинален видеоЗон гледа гледа и каЗва," хайде покажи се де,zа6о си се скрило" и не можа ни6о да види..КаЗа в понеделник да отида пак и тогава,ве4е 6е каже със сигурност..Но каЗа,4е се е появила киста на единия яй4иник..Май те се каzва на български и каЗа,4е не е тевожно,понеже на много бременни се появява това..
И каЗа,.4е ако сега прокървя да не се притеснявам,4е 6е е от прегледа и 6е спряло.
Ами това е от мен.Нямам zа сега хубави новини май. Rolling Eyes Sad


Vessito не се тревожи, де! Hug Hug Hug
Трябва да си спокойна ! В понеделник ще го видят! Малко търпение само след 2 дена! Hug Hug  bouquet

# 282
  • София
  • Мнения: 2 045
Веси,споко бе душа HugМного ти е мъничка точицата и не може да се види NaughtyНе се притеснявай,всичко ще е ок HugВерче,забравих и друго да уточня-меря я с дигитален,сигурно и за това е по-ниска newsm78

# 283
  • Мнения: 9 990
Веси-спокойно бе душичко-аз бях така с първата ми бременост-гледат, гледат-нищо не виждат, така се беше вгнездило скритичко.Другата седмица ще се покаже къде е. HugАз щото тогава влезнах в кабинета невярваща, и тя като ме запита-ама вие сигурна ли сте, че сте бременна-викам как да съм сигурна-нали за това идвам-вие да ми кажете...

# 284
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Веси спокойно миличко-ще се види там е,потърпи още малко. Hug

Общи условия

Активация на акаунт