90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 312

  • 26 763
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 2 921
Тинки,   bouquet !

# 16
  • Мнения: 601
Мими Ехе Мими страхотни хазяй сте си намерили значи.

Аз днес сякаш хапнах повече, че сега май ми е тежко, ама може и от МЦ да е не знам, ще видим след утре как ще е.
 Та какво стана днес: З: круша О: чабата с лютеница В: филия с лютеница, салата и РЧШ  Laughing миналия път не ядох шоколад, че малко се овличам с него, ама за сега е добре.
За утре съм се запасила с ябълки, банани и праскови. Надявам се да мине добре.

Лека вечер на всички.  Hug

# 17
  • Мнения: 217
А аз да се запиша в новата тема.
Ужасния плодов най-накрая свърши. След малко ще лягам.. ужас с тази диета ще намразя плодовете, а по принцип ги обожавам.

# 18
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
Мими  Hug какъв режим, приятелче  newsm78 ТИ СИ НА ПОЧИВКА!!!  В Тасос си, по дяволите. Наслаждавай се на всичко максимално, греби с пълни шепи   bouquet  bouquet

Лека нощ на всички   bouquet Hug  bouquet

# 19
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Охх, нова тема имало...
Аз докат сколасам..
Тинки  Heart Eyes   bouquet
vangobiii  Heart Eyes , как си?
Попрочетох миналата тема последните мнения, признавам отгоре отгоре..   Embarassed
Има новички, добре дошли , успех!!!  Hug
Оооо, Мимии, кой кат тебе?!?!, айде цопни се у морето на Тасос и от мен, и си дай на душичката кото сака ..  Mr. Green
Аз нали съм последни дни от диетата. . Имам още две четворки до края, но нещо не свалям... Все едни кила..
Иначе пак съм под орехи и асми, разбирайте не сеУо...  chef  Crazy
Много, много  Hug на всички... Отивам да си направя 140 те клека, че лееекичко ги забраих неска..      Party
Ако wi fi позволи, по-честичко ще ви навестявам...  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 27 752
Здравейте, минавам набързо.  Hug
Ир, да е жив и здрав баща ти!  bouquet
"Глад за промяна" е много мотивиращ, прекрасен филм. И аз го гледах преди месец-два.
Скрит текст:
Аз го гледах на ввв.документални. ком или бг- не помня точно  Laughing
На мен клековете ми се отразяват на дупето и кръста най-много, та ги карам много бавно, докато дойде време за истинското предизвикателство. Mr. Green
Добре дошли на новите! Hug Hug
Не пиша менюта, но в последните дни ги решавам ден за ден, на сутринта. Wink
Пожелавам много минусчета на всички! Hug

# 21
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
   За всички ви - мнооооого  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug.

                       

# 22
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
Добро утро, банда   bouquet  bouquet

ИРКА
  Hug Hug Hug Hug БЛАГОДАРЯ!   bouquet

Банда, ето резултата от гроздовия ден - ЛАУРА  Hug Hug Амиии.... Много е хубав резултата - МИНУС 1,2 кг. Макар че плодовия ден се получи инцидентно и необмислено предварително, много се радвам, че стана така. Вече ще си знам, че освен бананите, гроздето също засища много добре и дава добър резултат. Само дето е толкова сезонен плод.

Аз както обикновено ще съм на работа през почивните дни, може би само в неделя ще ми се размине  Praynig Praynig Днес и в понеделник ще работя само в магазина, а във вторник и в редакцията. Не ми се работи, спи ми се. Искам да изляза на разходка, да пътувам......

Менюто днес: З - грозде, О - бистра зеленчукова супа, ФПХ и огромна салата; В - пилешко на скара или катък с кисело мляко и печени чушки - едно от двете
Започнахме ударно консервния сезон и вкъщи се пекат едни пипери, редят се камби с карфиол и моркови, печем патладжани, бланшираме зелен боб - като гледам фризерчето, направо не знам къде влиза всичко това  newsm78 А предстои и свинския период  newsm78

Желая ни всички прекрасен почивен ден   bouquet Hug  bouquet

# 23
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
   Курдов,  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

                


    Слагам закуската преди да е дощла Пещеходката  Wink Heart Eyes Wink и отивам да лягам, че съм скапана.
     Лек съботен ден на всички, аз утре съм на работа!

  Вили, имам осем дечица тази учебна година, започнахме преди две седмици!  Hug Heart Eyes Hug

# 24
  • Габрово
  • Мнения: 582
Добро утро!
Ир,благодаря ти,че винаги ме събуждаш с твоето ухаещо кафе  Hug
Лаура Hug
Мимииии,следващия път вземаш и мен,искам узо и маслини,и кашкавал,и всякакви гръцки вкусотии.Наслади се на почивката,на вкусната храна,нали средиземноморската диета е много полезна,а гърците се хранят така- с много зехтин,зеленчуци,маслини,наслаждават се на храната,после си почиват...Бе що не мина аз на такава диета newsm78
Курдов,стахотен резултат,но още искам телефона на жена ти аз  Grinning
Хайде Гени,днес 130 клека.
Лек ден,приятели! Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 4 142
Добро утро  bouquet
Ир, тази сутрин ме озадачи, 5 мин. се взирам, за да разбера какви са тези топченца до таблата с кафето и пак не разбрах ooooh! Грабвам закуската, че днес ми е плодов и от кафето ще си пийна, ама кажи какви са тези топчетаааа?
Juliette, Heart Eyes добре съм, благодаря. Радвам се, че сте на село, че вчера сутрин, май беше гледах репортаж от Русе, че пак ви обгазяват Cry Сега една поръчка от мен, отиваш под орехите, внимателно се оглеждаш под тях и намираш 3 паднали ореха. После ги даваш на твойто мъж да ти ги счупи (няма да си цапаш ръцете я) и ги изяждаш вместо мен Mr. Green Обожавам ги Heart Eyes Нацелувай малката буболечка  bouquet
Курдов,  Shocked от къде кажи го свали това кило пък и двеста от горе Shocked Днес ми е плодов, та ще пробвам и аз като теб на грозде и точно бяло имам Mr. Green
dolce miele,  bouquet
Мими, топни се в морето и заради мен  bouquet
Днес, както казах ще пробвам само на грозде, а утре втори воден, но за мен първи, защото първия не го карах. Малко ме е страх и не знам ще се справя ли, но в случай, че не успея минавам на белтъчен  Mr. Green Иначе днес отбелязвам точно 10 килограма от началото на диетата Grinning
Прекрасен ден на всички и до после  bouquet

Илианка, видях те и те прочетохххх Heart Eyes

# 26
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
ИЛИАНА  Hug Hug Тц! Не го давам. Това в съда го тълкуват като "неизбежна самоотбрана".  Peace Peace

ВАНГОБИ
  Hug Hug Нали предния ден бях качил 1,5 кг - та от там ги свалих сигурно  newsm78 newsm78 ЧЕСТИТА ТИ ДЕСЯТКА   bouquet

# 27
  • Мнения: 59
Добро утро  Wink

Тинки   bouquet  bouquet  bouquet
Ир   bouquet Жив и здрав да е баща ти още дълги години!   bouquet

След белтъчен - ( - 0,300 ) ; Вчера - варива - З - круша ; О - печени картофи,зелева салата с краставици + ФПХ ; В - пълнена чушка с ориз,морков и грах, картофена салата и зелева салата с моркови;
След варива - ( - 0,500 )  Party
Днес - въглехидрати
З - круша
О - лучник + домат на разсол и маслини - обезсолени са доста безвкусни,но пък много ги обичам
В - сладка - имам от лимоновите сладки, ама май ще взема и нещо друго за разнообразие - вафли + РЧШ

Лек и ползотворен ден!  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 19 сеп 2015, 10:19 от Цвете_93

# 28
  • София
  • Мнения: 4 142
Курдов,   bouquet

# 29
  • Габрово
  • Мнения: 582
Вангоби,супер резултат,браво! Hug
Ееее,изложих се,Тинки,благодаря! Hug

Общи условия

Активация на акаунт