За Павел- Моля, помогнете със знанията си с информация за евентуално лечение !!!

  • 59 275
  • 359
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 329
Много сили за Павчо и родителите му. Сигурна съм, че ще успеят, с толкова много вяра и надежда, подкрепа от хората.
Все още се събират сумите, така че съвсем скоро ще се събере цялата сума за лечението. Репортажите продължават, както и отзвука в социалните мрежи. Самата аз днес пуснах малка сума пари, така че се надяваме Бог да е с тях и им пожелавам успех.

# 61
  • Мнения: 2 222
И аз преведох днес и от сърце се надявам на успех в лечението на детенцето!  Hug

# 62
  • Мнения: 13 665
Успех на Павел в Израел. Днес по новините съобщиха, че заминава. Някой знае ли дали кампанията продължава?

# 63
  • София
  • Мнения: 462
Аз влизам също да кажа, че познавам тези хора и за съжаление всичко това е истина. Искрено вярвам, че заедно ще успеем да помогнем на това страхотно дете!  Praynig

# 64
  • София
  • Мнения: 377
Да, продължава. Ще са нужни много средства.

# 65
  • Враца
  • Мнения: 2 405
Да, продължава. Ще са нужни много средства.

Средствата са много, ако ги събира един човек, или 10, или20.
Но помислете си така- 1000 чвека по 100 лева- ето ги събрани парите.
Или 10 000 човека по 10 лева. А 10 лева например, не са сума, която може да обърка значително нечий бюджет.
Да се мисли позитивно, и да се действа!

Хубаво е, че родителите са се обърнали към телевизията, иначе проблемът едва ли щеше да придобие толкова голям отзвук.
Радвам се, че са заминали вече, и си мисля, че Павел ще оздравее напълно!

 Hug Hug Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 377
Имах предвид, че са нужни много средства, защото 100 000$ са само първоначалните които искат. След това ще трябват още.

Разбира се, че ще успеем да ги съберем. Много са добрите хора! Много добрина, човечност и съпричастност видях тези дни!
Бъдете здрави и щастливи всички!

# 67
  • Мнения: 4 195
Моля се всичко да мине по най - добрия начин за Павел, помогнах с каквото мога, колеги също се включиха.
Сега се чака да мине всичко в Израел нали?

# 68
  • Русе
  • Мнения: 520
Не знам дали някой от вас вчера гледа предаването на Гала, бях си пуснала телевизора да шуми за фон. Разказаха за момиченце Зари, за което преди години са организирали благотворителна кампания, тя тогава е била на 10 години. Диагнозата е била тумор на гръбначния мозък, детето се е обездвижило, но след операция в Германия и рехабилитация сега всичко е наред. Зари е вече на 14 години и организира благотворителни изложби в помощ на други болни деца.
Не гледам Гала, но през вчерашния ден явно е имало защо да забравя да сменя канала.
Павел ще се оправи, нека всички силно повярваме в това и да се помолим за него. Такова умно момченце, такава сладка душица. Сигурна съм, че го чакат още много весели игри.

Последна редакция: пт, 25 сеп 2015, 12:19 от парашутани

# 69
  • Варна
  • Мнения: 2 098
Павел и семейството му са в молитвите ни! Вярвам, че ще пребори коварната болест и ще живее!  Hug
Не съм чела цялата тема, може и вече някой да е споменал, но да кажа и аз, че на базара Между приятели в Спортна зала, също се набират средства(има кутия) и могат да се оставят дрешки като парите от продажбата да бъдат също дарение. Дрехи се събират до днес 19,30ч., следващите дни до 29.9.вкл. е разпродажбата. https://www.facebook.com/mejdupriqteli?fref=ts

# 70
  • Мнения: 802
А в кои дни и къде е организирана тази разпродажба, предполагам там ще има и дарителска кутия за парични суми?

# 71
  • Мнения: X
В Бургас, целият град събира пари за едно младо момиче-Нина, има тема и във форума за нея.
В много магазини има поставени кутии-в тези на мобилните опратори, в хранителни вериги, където напливът е най-голям.
Мисля, че това е много адекватна форма за събиране на спешни пари, защото знаете как е с банките, ограничено работно време, което обикновено съвпада с това на другите хора, почивни дни и т.н.
А така всеки минава, оставя парички за секунди в кутията. Не знам дали това е направено  и за Павел, но святам, че е доста добра идея.
Кураж на родителите на детенцето, всичко ще бъде наред! Hug

# 72
  • Мнения: 498
Вярвам че ще се оправи милото дете, нека всеки помогне с колкото може, няма малки суми!

# 73
  • Мнения: 10 874
Преведох и аз малка сума днес, но от все сърце. Силно се моля да се съберат парите и лечението да бъде успешно! Praynig
Не знам дали знаете, но и офисите на Еконт предлагат тази услуга (само че не знам дали важи за всички банки), аз обикновено оттам превеждам и таксата е някакви стотинки. Така може да се преведе по-голяма сума, вместо банките да прибират по 2-3 лв такса.

Може би ще е хубаво в първия пост да се напишат всички сметки, както и начините за превод на пари. Peace Някой в страницата във Фейсбук беше направил много хубаво и подробно описание, ще си позволя да го копирам:
Скрит текст:
1. Да отидете в банка ОББ, да им покажете преписаните реквизити на сметката и да внесете на каса (струва 2-3 лв допълнително)
2. Да отидете във вашата банка и през вашата сметка да направите превод по сметка на бащата на Павел (реквизитите са същите). Това струва според ценоразписа на банката ви, обичайно 1-2 лв
(в основанието за плащане пишете "Дарение за Павел Гуцало")
3. Да отидете в офис на Еконт, да внесете парички и да предоставите отново банковите реквизити. Сумата ще постъпи пак по сметката, в същия работен ден. Това струва 10 ст на всеки 10 лв - най-изгоден вариант, ако ще внасяте до 200 лв.

# 74
  • Мнения: 2 222
Понеже чаках над половин час в ОББ и не ми дойде реда, а бързах, накрая отидох и платих в Изипей. Таксата за превода беше 1.19 лв.

Общи условия

Активация на акаунт