Звездни компромати - 260 част

  • 93 536
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Всеки път на интервю Календерска се излага . Говори заучени фрази и тази песен с линейките и Цариградско шосе ми омръзна. На изборите ще се види доколко и има основание самочувствието. Аз лично залагам че няма да хване и 1%.

# 46
  • Мнения: 3 819
Дженифър Анистън бременна с близнаци?!
http://hollywoodlife.com/2015/09/16/jennifer-aniston-ivf-pregnan … s-justin-theroux/
Дали е вярно?

Календерска ми е адски неприятна.  ooooh!

# 47
  • Мнения: 162
Дженифър не спряха да я забременяват от години .... Crossing Arms Те последно официално са женени с онзи нейния, нали? Вече се уморих да ги следя кой сгоден, кой женен, кой разведен  Crazy

# 48
# 49
  • Мнения: 1 365
Хотелът изобщо не ми харесва Crossing Arms

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 9 733
Бен Афлек и Дженифър Гарнър с децата, тя май отслабна покрай драмата и ми се струва разхубавена от този факт

Нанито пропадна някъде. Thinking

# 51
  • Мнения: 5 435
Бен Афлек и Дженифър Гарнър с децата, тя май отслабна покрай драмата и ми се струва разхубавена от този факт

Нанито пропадна някъде. Thinking
Нанито си е нани, жената си е жена! Е не всеки път важи това правило...

# 52
  • Мнения: 2 265
Наистина се е разхубавила Дженифър Peace .

# 53
  • Мнения: X
Току що видях Гущеров младши по бански в Папараци  Sick

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Пропуснах Календерска. Симпатична ми е визуално, но имам чувството, че говори добре за Бареков само за пред камерите. Според мен отношенията им хич не са розови.
За какво са се чепкали трите?

Бен Афлек и Дженифър Гарнър с децата, тя май отслабна покрай драмата и ми се струва разхубавена от този факт
Джен изглежда по-добре от Бен. Явно е изпаднал в немилост.

Чак ми е жал за Есмер. Поредната заблудена девойка, която ще бъде публично и международно унижена.

# 55
# 56
  • София
  • Мнения: 749
А пък тая Комбина е толкова зле... Веднъж ги гледах и не мисля да повторя.

# 57
# 58
  • Мнения: 4 864
Не знаех, че Ненчо има син. Пък той даже е първокласник  Embarassed

# 59

Общи условия

Активация на акаунт