АВГУСТ мина и замина, събра се нашата дружина (1)

  • 73 420
  • 605
  •   1
Отговори
# 525
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Май първият рожден ден си е чиста радост за мама и тати  Laughing Heart Eyes

# 526
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Ние ще съчетаем рожден ден с кръщене.

# 527
  • Варна
  • Мнения: 365
Ехо, здравейтеее Simple Smile
Трябваше да си прегледам публикациите, за да видя откога не съм писала тук- от март  Laughing
Ние сме добре, много активни, не се спира. Вече мога да се похваля, че с общи усилия постигнахме някакъв приличен дневен режим. Невероятно е колко бързо се променят...допреди 2 месеца не можеше да заспи преди 11, а сега започва да търка очички още в 20:30-21 часа.
Храни се доста добре вече, а не ми се вярваше, че някога ще си отвор устата  Laughing
Преди около месец приключихме с кърменето. И в най-смелите си представи не съм предполагала, че ще кърмя близо 10 месеца. Можеше и още да продължи, при по-голямо желание от моя страна, но мисля, че и за двете беше по-доброто решение  Simple Smile ( Режимът ни реално се осъществи след отбиването, иначе беше невъзможно- през 2 часа нервничеше, не можеше да се засити добре явно...) И така...
Настроението й също се промени към добро, вече е много по-приятна компания  Laughing Даже се престраших да я извеждам сред хора, на заведение, на по-дълга разходка...без да треперя, че ще направи някой панаир  Crazy Е случва се, все пак е Лъв, но доста по-рядко от преди.
Вчера направи 3 крачки самостоятелно, но бяха по-скоро инцидентли. Въпреки това предизвикаха голям възторг у дома. Аз изобщо не я насърчавам да ходи, изцяло съм оставила естествено да се развият нещата.
Скрит текст:
Водя каката на басейн и майката на едно от децата в групата идва с бебе септемврийче. През цялото време, докато чакаме да свърши тренировката, го разхожда за ръчички да върви да върви.Нещо се заговорихме и аз казах, че на Ема още не съм и купила сандали даже  Laughing "Ооо, вие сте се забавили"-очуди се тя. А аз й казах, че просто си давам още малко време преди да се сгъна на две  Laughing"

За първи клас виждам, че говорите, големи вълнения са наистина  Heart Eyes При нас мина много добре, безболезнено се справи с прехода. Сега ни предстои наново да преживеем тези емоции, защото ще е в ново училище. А черпенето за РД в у-ще за мен е много по- приемливо- само гледах да е нещо с повече бройки, индивидуално опаковани. В ДГ трябваше за всяко дете да се направи отделна торбичка с почерпка- смятайте 30 бр, то излизаше златно. Е, с нашите августинчета ще избегнем тази кампания хихи Simple Smile wave много ми допада мисленето на вашата кака, аз съм на същото мнение  Joy

Момичета, олях се, но така е като не съм писала от цяла вечност.

# 528
  • Мнения: 180
Еха колко мн за четене. Мн де радвам, че тук отново живнаха нещата. Мима е с диария вече 5 ден и вече ще откача. Отслабна ми детенцето, неще и да яде. На баща й все му се пълнят очите като чуе, че ака. Цяла зима я опазихме, но сега...
Имаме си две зъбчета от 8 месец и до там. Не може да лази, иска да ходи и я водя за ръце, набира се и се изправя почти на всичко. Иска все аз да я гушкам на друг не дава да я померише даже. Почнахмд с ДК и се радвах, че яде, но сега сме на лечебна хумана и аз я ям.
ИнАче е голяма шушумига - казва тате, мама, баба, кака, да, не, коко .
Лека момичета, целувки за вашите бебоци

# 529
  • Мнения: 72
Момичета, как да се включа в групата във ФБ? Има ли си име, за да я потърся?

# 530
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Как сте мамчета?

# 531
  • Мнения: 656
Нещо пак си из оставихме темата. Ние сме уж добре, Дея все така продължава да ми спира тока  Laughing
А вие как сте?

# 532
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Ние също сме добре- много ни мъчат зъбите ,но така е  Whistling Готвим се за ясла и не знам какво да му давам да яде  , та да се храни самичък - тук децата сами се хранят и ще ми е гладно детето  Crossing Arms

# 533
  • Мнения: 2 890
Момичета започват РД  Heart Eyes Heart Eyes Hug Crazy

Аз за компютЪр нямам много време, все си мисля да пиша, ама   Rolling Eyes не стига времето  Hug

Спинка и през деня, ама все съм около нея, бързо и лесно се пробужда
Скоро ни избиха и горните 2 зъба едновременно, и беше доста кисела, не можех до вц да ида, добре че е каката  Praynig

От няколко дни доста напредна с ходенето, задържа се на едно място много дълго  Heart Eyes

Аз търся място за почивка, нещо около Варна и да е само на 1 линия, ама или е скъпо, че е с ОИ или е доста на юг, а е гадно да се пътува с 2 деца  ooooh!

Весело лято
Днес малко захладня  Sunglasses

Пп: каквои закуски и вечери им приготвяте  newsm78

# 534
  • Мнения: 72
Ха, добро утро  Simple Smile

Нещо пак опустя тук...надявам се да е защото всички са на море.

В понеделник Моника стана на 1 г.  newsm38 Толкова ми беше вълнуващо и емоционално...Спомних си неща от преди да се роди и много се разчувствах. Не усетих кога измина времето, хем ми се струва отдавна, хем скоро.
В неделя ще отбележим РД заедно с кръщене, очертава се доста хубаво да стане newsm68

Иначе и ние сме добре, вчера док сложи ваксина и й взеха кръв, та беше малко разстроена през деня. В понеделник пък й пробихме ушите и съм много радостна, вече си е истинско маце  Laughing

Ани, аз най-често давам попара със сухари за закуска или кус-кус. Пробвах и с кисело мляко с бисквити, ама повръща нещо от него. За вечеря яде каша. Правя я по-рядка, за да може от шишето да си я хапва.

Хубав ден, момичета  Hug bouquet

# 535
  • гр. София
  • Мнения: 40
Здравейте, мами и честито на първите бебоци на годинка Simple Smile Да растат, здрави, усмихнати и лъчезарни, да покоряват нови върхове и да не спират да мечтаят Simple Smile
Ние я отбелязва утре - на 04 август.
в тази връзка какви подаръчета подготвихте или имате идея да подготвите за първия рожден ден?
Ще се радвам да споделите Simple Smile

# 536
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Нашият рожден ден беше в сряда.Беше много хубаво и вълнуващо.Към края на месеца ще правим кръщене.
За закуска все още иска само мляко.Иначе през другото време си ядем кухнята и то двойна порция😃

# 537
  • Мнения: 656
Здравейте, мами и честито на първите бебоци на годинка Simple Smile Да растат, здрави, усмихнати и лъчезарни, да покоряват нови върхове и да не спират да мечтаят Simple Smile
Ние я отбелязва утре - на 04 август.
в тази връзка какви подаръчета подготвихте или имате идея да подготвите за първия рожден ден?
Ще се радвам да споделите Simple Smile

Честит рожден ден!
За подарък бях купила уолкър тип количка, но сега ми се върти в главата да взема от тези триколките или както аз им казвам ( каляска )  Laughing Нямам много време за мислене нашия рожден ден е в събота и това ще е и кръщенето.

# 538
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Честито на всички дечица,които имат рожден ден! Нека да бъдат живи и здравички , придружени с едно красиво детство .  newsm38 newsm59

# 539
  • гр. София
  • Мнения: 40
Благодаря, suzimi!  bouquet
Идеята за каляската и ние доста я обмисляхме, но като гледам дечица, които са на две годинки, все още не достигат педалите и не могат да я карат сами. Мисля, че това е една алтернатива на количката, но ние се отказахме, тъй като не може да сгъва, пък и не мисля че е удобна за спане ... Някои мами дори са споделяли, че триколките са доста тежки и дори и на големи дечица им е трудно да ги карат. Аз бих предпочела да купя колело за баланс, но още е рано и за него Simple Smile
Не искам да те откажа от идеята за триколка, разбира се Simple Smile Със сигурност има много теми по въпроса, но не съм имала време да търся.
В крайна сметка купихме образователно кученце на Фишър прайс Simple Smile
Идеята за РД и Кръщене (2 в 1) е чудесна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт