АВГУСТ мина и замина, събра се нашата дружина (1)

  • 73 248
  • 605
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 656
N-Joy не си ме разубедила, просто и аз не съм много убедена че я искам, но мм държи да е това. А темата и за тях е доста обширна, едни са доволни, други не. Като със всичко.

# 541
  • гр. София
  • Мнения: 40
N-Joy не си ме разубедила, просто и аз не съм много убедена че я искам, но мм държи да е това. А темата и за тях е доста обширна, едни са доволни, други не. Като със всичко.

Както се шегуваше една приятелка - голяма част от играчките ги купуваме заради татковците  Laughing

# 542
  • София
  • Мнения: 689
Честито и от мен на направилите вече годинка бебоци! Да са живи, здрави и много, много щастливи! Дано да сбъдват мечтите си и да вървят смело напред!   Heart Eyes

Ние днес бяхме на консултация - расте девойката. Иска да ходи, ама не може  Laughing и само се кара и размахва пръст на всички! Много е смешна и сладка  Heart Eyes  Днес избрахме тортата за РД (батко й я избра - най-розовата от всички, че била момиче  Grinning ). Ще се събираме само семейството. На кръщенето ще каня приятели и познати, но ще го правя чак октомври. Искам си 2 празника  Party 

Триколките - на мен не са ми удобни и няма да взимам. Братовчедка ми я предпочиташе пред количката. Както казахте - въпрос на усещане. Помолете някоя мама от площадките да сложите детето вътре и да видите дали ще му хареса и на него и на вас.

# 543
  • Мнения: 2 885
И аз не харесвам триколките, по причините изброени от Н_жой  Peace
имам лятна количка от каката и от 3 мес я ползваме, по-лека и отворена, винаги може да спи на нея  Peace
 Hug

# 544
  • Мнения: 656
Да се похваля и тук, че днес нашата принцеса Дея става на една годинка. Желаем й едно безгрижно детство, изпълно с много смях и забавни игри. Днес е и нейното кръщене.  Честито и на астралните близначета.

# 545
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Честита рожденничка да ви е жива и здрава,много игрива и да слуша мама и тати ( е малко и да ви ядосва  Laughing ) . Честито и на другите , не съм гледала кои други дечица имат. Весели тържества на всички и хайде минавайте да разкажете как е минало,как са се чувствали децата  Heart Eyes

# 546
  • Мнения: 656
Честита рожденничка да ви е жива и здрава,много игрива и да слуша мама и тати ( е малко и да ви ядосва  Laughing ) . Честито и на другите , не съм гледала кои други дечица имат. Весели тържества на всички и хайде минавайте да разкажете как е минало,как са се чувствали децата  Heart Eyes

Благодаря.
Да си похваля госпожицата, държа се много добре. Мислех че ще надвика попа, защото по принцип е много ревлива и не признава никой друг освен мен, но ето че ме изненада. Знае как да се държи пред хората  Laughing пък после иди разправяй колко е ревлива.

# 547
  • Мнения: 72
suzimi, честито християнче  bouquet

И нашето кръщене мина много добре. Притеснявах се дали в църквата няма да плаче , а тя не спря да си говори нещо през цялото време, даже попа я изчакваше  Grinning После в ресторанта продължи да се държи много добре, радваше на всички, че дори и поспа  Grinning

# 548
  • Мнения: 656
Рали Благодаря
Ми знаят децата как да се държат пред хората  Wink

# 549
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Здравейте момичета.Вчера мина и нашето кръщене.Плака малко като я къпаха.После заспа.
http://prikachi.com/images.php?images/885/8884885V.jpg

# 550
  • София
  • Мнения: 689
Честито християнче!   bouquet 

Янче, страхотна малка госпожица си имаш вече! Да й нащипеш сладките бузки! И каква прическа има... моето момиче не търпи нищо на главата. Скубе, дърпа, но докато не падне не мирясва  Laughing

# 551
  • Мнения: 656
Здравейте момичета.Вчера мина и нашето кръщене.Плака малко като я къпаха.После заспа.
http://prikachi.com/images.php?images/885/8884885V.jpg

Честито християнче! Жива и здрава да ви е! Голям бонбон е малката.

# 552
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Много ви благодаря.

# 553
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Честит първи учебен ден на всички батковци и каки!Нашата кака е трети клас.Да знаете като започнат училище годините минават много бързо.
Ели е добре.Има вече 7 зъбчета,не върви,още я мързи хах.Биха ни ваксината за шарките.

# 554
  • Мнения: 2 885
Yana честит първи учебен ден и на вас!
Ние сме с кака първокласничка - големи емоции и вълнения  Crazy
И ние още не ходим сами, но не смея да я пусна - много бързаме  Grinning
Имаме само 4 зъбчета но като гледам как я сърбят, скоро ще имаме още толкова сигурно  Party

Обаче много лапа всичко, което й попадне  ooooh!
Айде лека  Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт