ТУЕС - 8 тема

  • 116 778
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 155
Здравейте. Извинявам се, че нахлувам в темата, но имам един въпрос. Не знаех къде другаде да го отправя. Има ли родители, чието дете учи паралелно в държавно училище (моят син е 11 клас, но не е в ТУЕС, а с технологичен профил в друго училище е) и в СофтУни? Защото в момента ми се струва, че учителите в училището му правят проблем заради това, че понякога отсъства. Ще съм благодарна някой да сподели опит ако може и да каже отсъствията, които се налагат поради занятия или изпит в СофтУни-то занапред през годината с медицински бележки ли да ги извинявам, с такива по домашни причини или може от СофтУни да се вземат някакви, предназначени за ученици?  newsm78 Мерси и успех на всички способни и ученолюбиви деца! Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 4 349
Привет snejna,
Конкуренция сте ни значи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Шегувам се.
На една от родителските срещи миналата година изрично бяхме предупредени, че съгласно новите изисквания (май не споменаха какви са те) не можело децата да отсъстват от училище, пък било и то заради предметите, които на практика не се преподават като хората в училище. Всички извънкласни занимания трябвало да са във време, което не съвпада с учебното. Такива бележки от СофтУни или ТЕЛЕРИК нямало да имат стойност пред училищните власти  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Така че извиненията ще трябва да се фабрикуват.


# 32
  • Мнения: 4
Успех на всички нови (зайци) ученици в ТУЕС (разбира се и на тези които не са вече зайци). Избра ли са най-доброто училище по ИТ.
Е аз съм един горд Татко, чийто син завърши тази година. И вече е студент и успоредно с това работи по специалността си, която завърши в ТУЕС.
Още по горд съм че ме наследява в професията си.

Още веднъж Успех на всички. И нека не се отказват от трудностите с които ще се сблъскат. Не се става лесно ИТ, а и цял живот ще им се налага да учат, така че най-лесното е в училището.

# 33
  • София
  • Мнения: 4 349
Успех на всички нови (зайци) ученици в ТУЕС (разбира се и на тези които не са вече зайци). Избра ли са най-доброто училище по ИТ.
Е аз съм един горд Татко, чийто син завърши тази година. И вече е студент и успоредно с това работи по специалността си, която завърши в ТУЕС.
Още по горд съм че ме наследява в професията си.

Още веднъж Успех на всички. И нека не се отказват от трудностите с които ще се сблъскат. Не се става лесно ИТ, а и цял живот ще им се налага да учат, така че най-лесното е в училището.


И къде следва, ако не е тайна  newsm78 newsm78 newsm78

# 34
  • Мнения: 155
Привет snejna,
Конкуренция сте ни значи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Шегувам се.
На една от родителските срещи миналата година изрично бяхме предупредени, че съгласно новите изисквания (май не споменаха какви са те) не можело децата да отсъстват от училище, пък било и то заради предметите, които на практика не се преподават като хората в училище. Всички извънкласни занимания трябвало да са във време, което не съвпада с учебното. Такива бележки от СофтУни или ТЕЛЕРИК нямало да имат стойност пред училищните власти  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Така че извиненията ще трябва да се фабрикуват.


Благодаря ти, Надя.  Hug Не звучи добре, но какво да се прави, ще се придържаме към възможностите.  Mr. Green Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 4 349
Официална покана  Hug Hug Hug

Какво ще кажете на 12 ноември, четвъртък, в 18.15 - 18.30 часа в Три уши
http://www.halbite.com/halbite/index.php?option=com_content& … ши smile emoticon????

Събирам бройка
До тук - 4 човека

# 36
  • София
  • Мнения: 3 824
Щом поканата е за всички, пиши ме и мен. Ще се радвам да се запознаем Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 4 349
До тук 6 човека.
Другите да не сте сърдити  newsm78 newsm78 newsm78

# 38
  • София
  • Мнения: 157
Такаа, много сърдити много нещо. Ама то си е за сърдене, де. Амаха. Я мен ме преброй за двама, Наде. То и без това толкова място си заемам....  Grinning Mr. Green

# 39
  • Мнения: 4
Успех на всички нови (зайци) ученици в ТУЕС (разбира се и на тези които не са вече зайци). Избра ли са най-доброто училище по ИТ.
Е аз съм един горд Татко, чийто син завърши тази година. И вече е студент и успоредно с това работи по специалността си, която завърши в ТУЕС.
Още по горд съм че ме наследява в професията си.

Още веднъж Успех на всички. И нека не се отказват от трудностите с които ще се сблъскат. Не се става лесно ИТ, а и цял живот ще им се налага да учат, така че най-лесното е в училището.
ТУ София, Телекомуникации

И къде следва, ако не е тайна  newsm78 newsm78 newsm78

# 40
  • Мнения: 5
Здравейте,
за срещата/на 12 ноември, четвъртък, в 18.15 - 18.30 часа в Три уши/ може да добавите твърдо още 2 човека.

# 41
  • София
  • Мнения: 4 349
ОК

# 42
  • София
  • Мнения: 222
здравейте Simple Smile
до сега не съм писала в тази тема и нека първо да се представя.

майка съм  на седмокласник, с намерение да учи в ТУЕС. даваме си сметка, че е доста трудно и влизането и завършването, но поне ще си опитаме късмета Simple Smile

изглежда обаче, че аз съм по-нахъсана от него и преливам от въпроси. надявам се да не съм прекалено досадна и да получа отговори от ветераните в темата.

силно се интересувам от специфичния изпит по математика - върху какъв материал е, включва ли се нещо по-различно от изученото по математика в 6 и 7 клас? има ли някакви помагала за самоподготовка за този изпит? посещавали ли са вашите деца курсовете, които се организират от ТУЕС и кои от изброените на сайта им - продължителен, ваканционен, или ускорен? много ли е труден изпита? и т.н и т.н....

благодаря ви предварително за отделеното време да ми отговорите...

успех на вашите деца!

# 43
  • София
  • Мнения: 1 058
Привет  eternity. Добре дошла в нашата тема.
Не се притеснявай, при 7мокласниците е така - много рядко някой от тях знае какво иска.
Изпитът по математика в ТУЕС не е по-различен от другия. Покрива материал, изучаван в училище. Има техен сборник, който можете да си закупите.
Моят син посещаваше курса им през пролетната ваканция. Напълно достатъчен му беше.
Ако още нещо те интересува - питай!
Успех в тази толкова тежка година  Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 3 824
Здравей, eternity. Миналата година моят младеж мина по този път. Купих му тази книжка
от канцеларията на училището.
Мислех да го запиша и на курсовете в ТУЕС, но ми казаха, че там решават от същата книжка и се отказах. Изпитът е много подобен на НВО, но задачите са малко по-трудни. Специалната подготовка на моят син беше тази, че месец преди изпита изрешава задачите от книжката. Чак тогава се амбицира достатъчно Simple Smile Изкара 4,90, но можеше да е доста повече. Просто беше уморен след всичките НВО-та.
Приеха го КМ.

Последна редакция: вт, 10 ное 2015, 11:53 от Елл

Общи условия

Активация на акаунт