♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 14

  • 34 914
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 16 938
Аз да кажа че най не ми харесва Йомер без чорапи и че панталоните когато е седнал се повдигат нагоре.

# 46
  • Мнения: 162
   Зравейте моми4ета !!! Багодаря за превода и коментарите на  Статуса !!!  Много хубав сериал , вси4ки играят перфектно , а Серен  за  нея нямам думи    !!!  Тя разсмя  Памир  когато се напи И той едва удържа ролята си в този момент !!!  Моми4ета по  полека с Джан  !!! Той  и млкия ми сладък кундус са моите   фаворити и   ,без тях няма да го има този 4удесен сериал !!!

# 47
  • Мнения: 162
   Зравейте моми4ета !!! Багодаря за превода , новата тема  и  коментарите на  Статуса !!!  Много хубав сериал , вси4ки играят перфектно , а Серен  за  нея нямам думи    !!!  Тя разсмя  Памир  когато се напи И тои едва удържа ролята си в този момент !!!  Моми4ета по  полека с Джан  !!! Той  и млкия ми сладък кундус са моите   фаворити и   ,без тях няма да го има този 4удесен сериал !!!  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: нд, 27 сеп 2015, 16:47 от ju12345

# 48
  • София
  • Мнения: 5 334
Ехооооооо! Whistling Как стееееее? Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 49
  • IT
  • Мнения: 3 704
Тинче, как си душа? Настани ли се, аклиматизира ли се? Училище почна ли?

# 50
  • София
  • Мнения: 5 334
Тинче, как си душа? Настани ли се, аклиматизира ли се? Училище почна ли?
Настаних се, Алекс. Болна съм сега, което се очакваше - една седмица не стъпих в общежитието, само спях тук по 3-4 часа. hahaha Лекциите почват от утре. Hug

# 51
  • Мнения: 11 987
Тинче, Wink

Пак минах на верев през  Статуса, дали защото Джан е гадняр в тази серия но Берк Октай ми се струва че е изморен, личи си в погледа му има сенки под очите...Дали е от напрегнат график или Мерве ханъм го изморява?
И кога трябва да пуснат фрагман?

# 52
  • IT
  • Мнения: 3 704
Скрит текст:
Тинче, как си душа? Настани ли се, аклиматизира ли се? Училище почна ли?
Настаних се, Алекс.
Болна съм сега, което се очакваше - една седмица не стъпих в общежитието, само спях тук по 3-4 часа. hahaha Лекциите почват от утре. Hug[/i][/center]
Дано да ти хареса магистратурата и да ти надмине очакванията. Като минеш покрай някой Топ Шоп, спомени ме, барем скоро ме довее вятъра на там. Или покрай Селфриджис, в краен случай Хародс  Mr. Green
Славе, може всичко накуп да му се е събрало, нали е поплувал и попекъл сега, нови сили са му дошли.

# 53
  • Мнения: 9 540
Не знам дали ще испея да изкарам снимка от видеото. С едни мега умрели къси гащи на цветя е

Ето тези ли?  hahaha hahaha hahaha hahaha /дай не преглед на изображението за по- добър кадър  Mr. Green Mr. Green/



Ето и Айшегюл анъм в цялата й прелест... дълъг ръкав, къси гащи и това недоразумение на главата...  hahaha hahaha hahaha





Предишната вечер беше една идея по- добре..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green



И незабравимия финал..  Whistling Whistling Whistling

# 54
  • IT
  • Мнения: 3 704
Елиф е като наакана с тези панталони, как са и се събрали отпред.
Нещо я постригаха май Серен, косата и в първите епизоди беше мн яка, по на масури и по-дълга. Изсветлиха ли я, кво я направиха не знам.
Махмурлийските и очила са отвъд всякаква мода.

# 55
  • Мнения: 11 987
Темпи, точно в десятката newsm10

Добре де на Елифа тоалета е the best  откъдето и да го погледнеш., прилича ми на пелена само безопасната игла липсва отпред..ще огледам модела, пък може да си спретна такива кюлотки и аз newsm78

# 56
  • Мнения: 2 229
Тинче,привет Hug Разходи ли се подобаващо из Лондон Hug
Леко да ти е учението Hug
Странно защо,но въпреки че гледах кор.версия и знам какво ще се случи,всеки път чакам с огромно нетърпение серийката Crazy И вече не се ядосвам чак толкова на Джан,защото е влюбен и самия той също страда Tired Когато и се караше и я принуждаваше да чисти,му гледах лицето-виждаше се,че се тормози ooooh! Но не можа да измисли по-добър начин да я накара да се откаже от него #Cussing out Точно затова му се ядосах-имаше и други начини,нямаше нужда да и причинява толкова страдания #2gunfire Отсега се вижда,че с Елиф няма да са щастливи Naughty Че кой влюбен си отива с облекчаваща въздишка от дома на любимата Sick

# 57
  • Мнения: 9 540
Че кой влюбен си отива с облекчаваща въздишка от дома на любимата Sick

Явно влюбените Дървета така показват любовта си...  hahaha hahaha hahaha

# 58
  • Мнения: 2 229
Че кой влюбен си отива с облекчаваща въздишка от дома на любимата Sick

Явно влюбените Дървета така показват любовта си...  hahaha hahaha hahaha

Темпи,те са били приятели дълги години.Когато бяха в дома на Елиф,ясно си личеше колко им е неудобно и колко неловко се чувстват.Чак фризера го успокояваше,че ще свикнат hahaha
Ако е по кор.версия,изобщо няма да има време да свикнат Mr. Green Направо ще се разделят Peace
Ама тук дали Катерицата ще е такава светица  Twisted Evil

# 59
  • IT
  • Мнения: 3 704
Сетих се още нещо за модните недоразумения-а за чантичкине на Айш и на Аслъ какво ще кажете  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Дядото на Джан нали подари на Айщ модерни чанти, що пак я дават с тези от преди 20 години?

Джан е комплексар във филма. Защо трябва да наказва момичето? Въобще защо трябва да стои с онази егоистична и грозна пр**ла?

Общи условия

Активация на акаунт