Пазаруване от Amazon - тема №46

  • 77 220
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 659
Аз се записвам да дебна за комплект тенджери. И тигани ми трябват... Simple Smile

И аз чакам комплект тенджери,да си подменя и последните по-стари  Grinning

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
За темата   bouquet.
В чуденка съм кое от двете да поръчам - Chicco или VTech. Моля, за мнения, и благодаря Simple Smile

+1 за VTech  и от мен.

Очаквам и аз поредните обувки. И разни Хелоуински  боклучки.

Разправям се за развалената четка за зъби Филипс. Някакъв младеж цял ден се опитва да ме убеди, че гаранцията била за дефектни стоки , а аз като съм я ползвала една година тази четка, значи не е дефектна и ми предлага 20 паунда за утеха , а аз искам четка  Mr. Green

Подаръци за Коледа ще купувам в последния момент тази година, защото дъщеря ми си сменя желанията по 10 пъти и накрая дядо Коледа не бил донесъл това, което тя си била пожелала. И един смазващо разочарован поглед ....

# 47
  • Мнения: 4 032
Нищо не чакам още, само оглеждам

# 48
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Чоколина, благодаря за темата!  bouquet

Шантал, жива да си, че ми напомни за Хелоуин! Laughing
Пета година пропускам да поръчам навреме украса за мъфини.

# 49
  • Мнения: 597
Здравейте,
Някоя от вас поръчвала ли е миналата зима този модел ботуши на Тамарис?
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00KQOPGR2?psc=1&redirect … id=A3P5ROKL5A1OLE
Интересува ме подходящи ли са за широк прасец?
И изобщо дамите с подобни проблеми биха ли ми препоръчали такъв тип черни ботуши, естествена кожа, горе долу на сносна цена Simple Smile
Благодаря!

# 50
  • София
  • Мнения: 424
chockolina    bouquet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
Чакам разни дребни неща,но започвам и аз да се оглеждам за коледни подаръци.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
За темата   bouquet.
В чуденка съм кое от двете да поръчам - Chicco или VTech. Моля, за мнения, и благодаря Simple Smile

+1 за VTech  и от мен.


Добре, че погледнах темата. И аз го поръчах.
Благодаря! Simple Smile

# 52
  • Мнения: 22
Здравейте. Моля, ако някой е поръчвал дрехи или обувки от марката SPRINGFIELD, да сподели дали си струват.   bouquet

# 53
  • Мнения: 2 280
Аз се записвам да дебна за комплект тенджери. И тигани ми трябват... Simple Smile

И аз чакам комплект тенджери,да си подменя и последните по-стари  Grinning
Какво ще кажете за тези? Струва ми се добра цена за комплекта. Аз май тях ще поръчвам, но все пак ще изкачам ЧП..
http://www.amazon.fr/Silit-23684411-Batterie-cuisine-pièces … mp;keywords=silit

# 54
  • Варна
  • Мнения: 355
Малко големички, но на страхотна цена
Dkode  8 UK F - £19.54

# 55
  • София
  • Мнения: 940
Момичета, случвало ли ви се е филтър за Brita да е мокър като го извадите от опаковката?

# 56
  • София
  • Мнения: 4 493
Момичета, случвало ли ви се е филтър за Brita да е мокър като го извадите от опаковката?
Да и даже има описано на опаковката, че това не е проблем  Peace не се притеснявай  Peace аз първият път реших че са фалшиви или ... "развалени"


Това според вас добро ли е http://www.amazon.de/gp/product/B008SO7JZ4?ref_=gbps_img_s-5_238 … id=A3JWKAKR8XB7XF

# 57
  • Мнения: 529
Момичета по- изгодно ли е да се купуват филтри за Брита от чужбина. Купих си кана преди няма и месец. Към нея имаше и два филтъра и още не ми се е налагало да купувам.

# 58
  • Мнения: 319
chockolina, благодаря и аз за темата   bouquet

Изпратих си ролерите обратно - с Еконт излезе по-евтино (52лв), отколкото с БГ пощи (59 лв). Междувременно им писах, че ще излезе толкова доставката и че за нещо счупено, за което съм платила 15 паунда дали си заслужава връщането, и те ми преведоха 20 паунда напред за пощенските Crazy

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
момичета,в акаунта ми пише че поръчката е пристигнала при превозвача,а от там мълчат...?Става въпрос за немски А.Пуснах до адрес на КД шопинг.След колко време известяват?

Общи условия

Активация на акаунт