Пазаруване от Amazon - тема №46

  • 77 224
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
В една ще са.

# 736
  • София
  • Мнения: 3 167
Здравейте !Харесах си някой неща от амазон на които продавача е амазон,но са на различни марки.Въпроса ми е ако поръчам различни марки ,при продавач амазон ,дали ще дойдат в една поръчка или не ?  newsm78
Едва ли някой може да отговори със сигурност на такъв въпрос.

# 737
  • София
  • Мнения: 2 401
Наистина не може да се предвиди дали няма да разделят пратката на части. Особено досадно е, ако се случи различните части от поръчката да хванат и различни курсове на превозвача. Така една чаша, която пуснах само за да си допълня поръчката до 20 паунда пътува в отделен курс и ми излезе доста над пазарната си стойност. Поне е хубава  Laughing

# 738
  • Мнения: 12
Благодаря за отговорите  bouquet

# 739
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
И има данък само на стоките, които се продават от склада. Ако артикула е нов или го купуваш употребяван от друга фирма/лице - данък няма. Това също ми е странно............

Не е така! Има сейл такси и на нещата, които са си от амазон (никога не съм купувала от складовете). Последната ми поръчка е само с дрехи за дъщеря ми и на тотал от $173 имам $9,94 такса.

Аз в момента гледам лаптопи. Такава такса, която установих, че е 9% върху сумата, излиза само на стоки от склада.  Peace На Used, но от друг продавач или нов артикул - няма.
Досега друго от Амазон не съм поръчвала. Поръчвала съм от iHerb пак до адрес в Щатите. Там пък въобще няма никаква такса.
Трябва да пробвам с нещо различно от електроника да видя какво ще излезе.......... newsm78

# 740
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Заповядайте в новата тема! Hug

# 741
  • Мнения: 4
Здравей,

и аз гледах този таблет за дъщеря ми, и видях, че има 8 GB вътрешна памет (5GB свободна за потребителя), както и опция за добавяне на microSD карта с размер до 128 GB

# 742
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
Момичета търся портфейл, кожен, но спортен, като за момче тинейджър. Някой, ако е срещал нещо интересно, като предложение? Благодаря.  Peace

# 743
  • Мнения: 1 285
момичета,Има нова тема!

Общи условия

Активация на акаунт