Мами помагайте

  • 7 524
  • 171
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 540
Оф, близките ти ме оставят без никакви думи. То бива, бива...
Положи усилия да се разберете с мъжа ти. То и това е трудна задача, ама според мен в момента е на по - преден план. Само че как, и аз не знам.
Майка ти и тя е... Тя на внучката ли ще се радва или на името?
Вместо да чакат детето с нетърпение, всички са те притиснали за името... Сякаш избират какъв телевизор да купят, та всеки тегли към неговото...
Именно Алекс много добре го описваш,а майка ми явно повечко се престарава знам ли.Втълпила си е,че тя ще я гледа или защото за в момента живеем под нейния покрив ли не знам,но аз така го чувствам.ММ до някъде го разбирам,първо дете му е на него и иска той да даде име,но точно това име не ми харесва,а и не искам да е на баща му уж и той не искал,но как ви звучи дядо Златан и внучка ЗлатЕмира  ooooh!

# 76
  • Мнения: 337
Тоя твоя мъж да не е на 15 години?  Напишете три имена теглете чоп и каквото се падне. Името ли е най важното, ми вие от сега ако не може да се разберете за едно име, как ще го гледате това дете,ужас. Вземи се в ръце, ти си майката и ги успокой малко. То за да угодиш на всички детето трябва да има три имена, после то да страда. Голяма драма  #Cussing out

# 77
  • София
  • Мнения: 44 322
Като иска да даде той името да ти даде избор поне от няколко имена (различни, не производни на Златан, като няма да е на дядото). Дай му задачка да напише на едно листче 10 имена, женски, които му допадат, ако трябва купи му един именник.

# 78
  • Мнения: 1 540
Тоя твоя мъж да не е на 15 години?  Напишете три имена теглете чоп и каквото се падне. Името ли е най важното, ми вие от сега ако не може да се разберете за едно име, как ще го гледате това дете,ужас. Вземи се в ръце, ти си майката и ги успокой малко. То за да угодиш на всички детето трябва да има три имена, после то да страда. Голяма драма  #Cussing out
Права си Еми не е на 15,но се държи като такъв никога не ми е отказвал нещо колкото и да не го е харесвал се е съгласявал с мен сега нещо му стана и се е впънал в това име,ако успея да го убедя да погледне и други имена или както казваш да напишем няколко и което се падне ще е по-добре.Благодаря ви за разбирането момичета,ако можеше и близките така да ме разберат  Sad

# 79
  • София
  • Мнения: 44 322
Ами с разговори ще трябва да стане... с цупене и  отказване да говоришс него и с плач по цяла нощ - надали... само и двамата ще се запъвате все повече и повече, до никъде няма да го докарате така. Трябвало е още в началото да го почнеш този разговор, още в първия момент, в който си чула това име Wink

# 80
  • Мнения: 1 540
Ами с разговори ще трябва да стане... с цупене и  отказване да говоришс него и с плач по цяла нощ - надали... само и двамата ще се запъвате все повече и повече, до никъде няма да го докарате така. Трябвало е още в началото да го почнеш този разговор, още в първия момент, в който си чула това име Wink
Ами трябваше,но точно от това ме беше страх.Аз и за Декември отлагах разговора,но няма да отлагам вече ще говоря,аз съм майка на това дете,аз го нося,аз ще го раждам имам право и аз да изразя мнение.

# 81
  • Мнения: 1 925
Дядо Златан ако е жив, защо не поговориш малко с него да вразуми сина си? Кажи му, че нямаш против да е нещо със З, но Златемира не ти харесва и да поговори с таткото да се съгласи, и да обсъдите и други имена. Доста често, мъжете слушат повече родителите си, отколкото жените си.. Tired
А майка ти, такова извиване на ръце, и то при твоето състояние, направо нямам думи. Бомбандират те със стрес всички наоколо. Thinking

# 82
  • Мнения: 1 540
Дядо Златан ако е жив, защо не поговориш малко с него да вразуми сина си? Кажи му, че нямаш против да е нещо със З, но Златемира не ти харесва и да поговори с таткото да се съгласи, и да обсъдите и други имена. Доста често, мъжете слушат повече родителите си, отколкото жените си.. Tired
А майка ти, такова извиване на ръце, и то при твоето състояние, направо нямам думи. Бомбандират те със стрес всички наоколо. Thinking
Няма как да поговори и баща му с него,а ако кажа,че не съм съгласна със името знам ли дали и те няма да скочат срещу мен,до някъде дядото заслужава детето да е на него,защото до сега веднъж не е казал нещо лошо или да настоява за име,радва се когато заговорим за бебето,но майка ми не разбира.И аз като се замисля нали Баткото е кръстен на баща ми защо да не си кръстя другото дете на другия дядо,но майка ми не разбира щели сме да я заличим и това е ще ли да и се смеят,или на мен да се смеят  newsm78 Като попитам за кое да ми се смеят,тя "Ами мислете малко реални"И като започна да мисля реално си е много реално да е на дядото,но не Златемира.

# 83
  • София
  • Мнения: 44 322
нееее.... мислете малко реално... сериозно,  този съвет бих й го върнала тя да вземе да помисли малко реално... майка ти е страшен образ.

# 84
  • Мнения: 39 633
А бе ти с какви хора живееш?
Я си го кръсти както искаш ти. Проблемът е ако нямате брак и ако бащата иска да го припознае като свое дете ще трябва нотариално заверена декларация, че Памела /примерно/ е моя дъщеря.

# 85
  • Мнения: 4 712
Ох, чета, чета и оставам съвсем без думи.
Не е правилно, но в някаква степен разбирам мъжа ти. Защото му е първо дете, явно и той иска някакви традиции да следва.
Но майка ти не я разбирам грам. Първо защото първото дете е кръстено на баща ти, на твоето семейство и второ защото имаш вече друг мъж, а той пък иска на неговото. Но дори да бяха от един и същ баща децата, тогава пък съвсем щеше да е правото си.

Ето за това на мен ми се струва да се кръщават деца на роднини. Винаги обидени, все някой дърпа към него си, ужасна е тази работа. Аз съм кръстена на баща ми, за да не съм на дядо ми. Що за тъпотия... Но това било едно време

# 86
  • Мнения: 1 540
Момичета много ми помагате,вече се реших с майка ми ще говоря сега,ще и кажа,че сама не мога да решавам да кръстя детето си както си искам ще трябва и бащата да е съгласен,ще и кажа,че няма да я кръстим на никого,а ако решим все пак да я кръстим на някой ще е на дядо си както е Антон(синът ми)И да се цупи ще и мине,а ако не и мине здраве да е поне един товар по-малко.С таткото ще поговоря също и ще му кажа пак,че Златемира не ми харесва,нека да помисли има още време ако е затруднен ще му помогна с няколко имена и ще наблегна на тези със буквата З.

# 87
  • Мнения: 39 633
Зара е чудесно име.

# 88
  • Мнения: 1 540
Ох, чета, чета и оставам съвсем без думи.
Не е правилно, но в някаква степен разбирам мъжа ти. Защото му е първо дете, явно и той иска някакви традиции да следва.
Но майка ти не я разбирам грам. Първо защото първото дете е кръстено на баща ти, на твоето семейство и второ защото имаш вече друг мъж, а той пък иска на неговото. Но дори да бяха от един и същ баща децата, тогава пък съвсем щеше да е правото си.

Ето за това на мен ми се струва да се кръщават деца на роднини. Винаги обидени, все някой дърпа към него си, ужасна е тази работа. Аз съм кръстена на баща ми, за да не съм на дядо ми. Що за тъпотия... Но това било едно време
Аз съм кръстена на дядо си,гордея се с името си,но не ми харесваше до скоро това име,ако трябва да съм честна и сега предпочитам да ме наричат Ани,иначе съм Ангелина,а дядо ми Ангел.

# 89
  • Мнения: 3 156
Мъж да каже , че ще му се затрие името донякъде го разбирам, но майка ти какво се тръшка да не и се затрие името - това не го разбирам.
И аз съм една на майка и татко, но никога, никога не са ми поставяли условия детето да е на някои от тях двамата. Бяха убедени , че ще е на свекърите, но тя не е на никого от родата.
За мен логичното е детето да е на свекъра ти , но там ти си човека да убедиш мъжа си, че ЗлатЕмира не ти харесва ( и на мен изобщо не ми харесва).
Имената със З , които на мен ми допадат са Зара, Зарина, Зорница и Звездица.
Успех  Hug

Общи условия

Активация на акаунт