LA REDOUTE.FR - 230

  • 103 002
  • 731
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 143
Здравейте, имам две поръчки на два различни акаунта, които са със следния надпис En cours d'enregistrement le 14/11/2015 . Това да не би да означава ръчна обработка, защото и двете нямат номер на поръчка при потвърдителния мейл за покупка. А други две поръчки направени същия ден си имат и номер и вече са En cours de traitement le 16/11/2015 . Означава ли че двете си поръчки без номер няма да ги получа, за да знам какво да правя? Благодаря.

спокойно, не са ръчни поръчки със сигурност, това означава, че поръчките ти се в процес на обработване ще получиш такъв номер преди да бъдат доставени на фр. адрес Simple Smile

# 196
  • Мнения: 52
Благодаря Меги!

# 197
  • Мнения: 300
DeepSpace, благодаря и аз!  bouquet

# 198
  • Мнения: 390
Здравейте, имам две поръчки на два различни акаунта, които са със следния надпис En cours d'enregistrement le 14/11/2015 . Това да не би да означава ръчна обработка, защото и двете нямат номер на поръчка при потвърдителния мейл за покупка. А други две поръчки направени същия ден си имат и номер и вече са En cours de traitement le 16/11/2015 . Означава ли че двете си поръчки без номер няма да ги получа, за да знам какво да правя? Благодаря.
Сестра ми имаше поръчка, със същия надпис, парите й бяха блокирани. След около седмица поръчката изчезна от Suivi de commande - няма такава поръчка. Парите са й все още блокирани,  докато банката  не  ги освободи.

# 199
  • Мнения: 52
Със свито сърце мога да кажа че същото подозирам и аз. Иначе няма как в един и същ ден да пусна 4 поръчки и двете от тях с които всичко е наред вече да получавам за тях потвърдителен имейл Préparation de votre commande... Какво предлагате да им пиша ли...?

# 200
  • Мнения: 1 486
И аз имам поръчка от 14 и много ми се иска да я получа , но все още нямам номер Cry а и кодовете ги изрязаха #Cussing out

# 201
  • Мнения: 52
Моите двете поръчки без номер са направени едната на 13, другата на 14 ноември. Слаба ми е надеждата, като гледам развоя на другите поръчки с които всичко е наред, те даже са общо 5, от които 2 без номер Sad

# 202
  • Плевен
  • Мнения: 992
И аз съм така с поръчка от 13,11, имах надежда, но май няма да ме огрее с тази поръчка PeaceПисах днес, ще чакам да отговорят. Sad

# 203
  • Мнения: 52
Здравейте, да споделя с Вас: Малко се поуспокоих след като писах през двата си акаунта и видях че поръчките, които са със статус подготвят се всъщност си имат номера и те се виждат когато искам да си избера номера на поръчката за която питам и още преди това ето този текст:

Il arrive parfois que les colis en cours d’expédition restent signalés «en cours de préparation».
 
Il s’agit d’une anomalie occasionnelle qui n’affecte en rien la livraison de votre colis.
 
 Понякога пакетите превозът се отчитат "се подготвя".
 
Това е случайна аномалия не засяга доставката на вашия парцел.
Е....моите две поръчки са на En cours d'enregistrement le 14/11/2015, но пък се вижда че имат номера...надеждичка..

# 204
  • Варна
  • Мнения: 58
Момичета моля ви за помощ , къде трябва да пиша на ларедут , че са ми объркали поръчката , вместо горница на Адидас са ми пратили някаква блузка за 6 месечно бебе току що я получих от превозвача ? За първи път ми се случва и незнам какво да правя ! Благодаря ви !

# 205
  • София
  • Мнения: 695
на 1 стр има линк към контактната форма...
по мое наблюдение, от година насам отговарят стандартно на мейлите и молят да им се обадиш по телефона..
аз лично така имах липсващ бански, но така и не ми отговориха нищо конкретно на няколко мейла... лятото мина, бяха за детето... и така и ги прежалих, не ми се занимаваше повече да пиша... не бяха скъпи, та не си струваше изгубеното време...  Peace

# 206
  • Варна
  • Мнения: 58
Писах им от контактната форма сега ще чакам да видим какво ще ми отговорят , не ми се прежалват 50 лв.  Tired , дано да ми пратят стоката обратно ,.

# 207
  • София
  • Мнения: 695
аа за 50 лв ще пишеш...
банските бяха не повече от 10-12 лв..и затова се отказах.  bouquet

# 208
  • Мнения: 327
Здравейте, момичета!
С един тъп въпрос,но не ми се е случвало до сега такова нещо.
Не мога да си видя артикулите в дадена поръчка.Пред колисио номера има едно триъгълниче и като цъкна върху него то или се обръща на дясно или надолу.Вижда се  само номер на поръчката ,стауса на поръчката и сумата за нея,но артикулите в поръчката не мога да видя.
Много моля някой да ме светне ! Grinning

# 209
  • на морето
  • Мнения: 1 396
Здравейте, момичета!
С един тъп въпрос,но не ми се е случвало до сега такова нещо.
Не мога да си видя артикулите в дадена поръчка.Пред колисио номера има едно триъгълниче и като цъкна върху него то или се обръща на дясно или надолу.Вижда се  само номер на поръчката ,стауса на поръчката и сумата за нея,но артикулите в поръчката не мога да видя.
Много моля някой да ме светне ! Grinning
Не цъкай на триъгълничето ,а на самия номер на поръчката Peace

Общи условия

Активация на акаунт