Дванайсетокласници - 2016/2017

  • 113 898
  • 752
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 44
Успех и от мен!  newsm10

# 376
  • Мнения: 687
Късмет на децата!

# 377
  • гр. София
  • Мнения: 5 012
Cikoni, ana74, благодаря ви за поздравленията!  bowuu
Късмет и успех и днес на матурата по БЕЛ!!!!!  Simple Smile

# 378
  • Най-накрая на безкрая
  • Мнения: 282
Добро утро и успех на децата!

Някой знае ли кога ще разберем каква тема се е паднала за ЛИС?

# 379
  • Пловдив
  • Мнения: 1 545
Успех и късмет на децата и от мен!
В ранните новини тази сутрин казаха, че децата ще разберат темата за ЛИС някъде към 10 часа.

# 380
  • София-Младост
  • Мнения: 24 175
Стискам палци всички да се представят отлично!  bouquet

# 381
  • Пловдив
  • Мнения: 1 701
Успех и от мен на всички дванайсетокласници и всички седмокласници.

# 382
  • Мнения: 1 155
И аз прескачам от седмокласната тема, за да ви пожелая късмет и удовлетворение.

# 383
  • София
  • Мнения: 1 654
Успех на всички bouquet
А дали вече се знае по кой автор ще пишат?

# 384
  • София
  • Мнения: 214
Още не се знае,в момента тече втори модул.След това ще отворят пакета с темите...
След 10ч. Thinking

# 385
  • Мнения: 438
Някой ако има инфо за темата да сподели  Rolling Eyes

# 386
  • Мнения: 687
Хайде, чакаме с нетърпение.

# 387
  • София
  • Мнения: 1 266
Късмет с изпта на зрелостниците! Вискоки оценки и удовлетвореност! Да мине без проблеми  Peace

# 388
  • гр. София
  • Мнения: 5 012
В нета сутринта попаднах на информация, че е тема номер 24, каквото и да означава това.... А автора ще е известен в 12-12,30ч.  Peace

# 389
  • София-Младост
  • Мнения: 24 175
В нета сутринта попаднах на информация, че е тема номер 24, каквото и да означава това.... А автора ще е известен в 12-12,30ч.  Peace
Чак тогава Sad Иначе тема 24 и аз видях, а на 7-ми клас вариант 2.
А преди да влезе на изпит е получила мейл, че не я взимат в университета където искаше в Щатите, взимат само нейната съотборничка, а в последните разговори искаха  идвете, всичко беше едва ли не сигурно... Sad И дано не се е паднал Пенчо Сл., Пейо Яв. или Димчо Д., тях не ги искаше за съчинение.

Последна редакция: пт, 19 май 2017, 19:10 от Ала-Бала

Общи условия

Активация на акаунт