Дванайсетокласници - 2016/2017

  • 113 898
  • 752
  •   1
Отговори
# 90
  • София-Младост
  • Мнения: 24 177
Здравейте,
а моят син иска да си повишава оценката по химия от 10 клас. Знаете ли кога се случва това и как протича? newsm78
Споменаха на последната РС за това повишаване...обаче така и не се заслушах много.
След 12-ти клас е повишението
Раздел IV.
Изпити в процеса на обучението
http://www.lex.bg/bg/laws/ldoc/2135466179

# 91
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 821
+ 1 за право, но в UK. Въпросът е какво право да е....

# 92
  • Мнения: 16 168
... на Европейския съюз...

# 93
  • София
  • Мнения: 214
Да раздвижа темата Laughing
Здравейте момичета!
Да се запиша и аз в темата.Преди пет години се тресохме от нерви с матурите...Другата година пак..При мен ще са двойни :дванадесети и седми клас #Crazy
Да сме здрави!Бая труд ще трябва..

# 94
  • София
  • Мнения: 1 654
Здравейте,
Не съм влизала повече от месец в профила си...
Май повечето сме родили бъдещи лекари, химици, биолози. Щеше ми се да "избяга" от моята сфера, мина за кратко през международните отношения, но за кратко. Нейна приятелка, която сега завърши и има седмица до подаването на документи, още не е решила какво да учи. Допускам и този вариант  #Crazy
Да са здрави, спокойни и да стане това което е добро за тях!

# 95
  • София
  • Мнения: 3 360
Честито завършване на учебната година и весела ваканция на децата! bouquet

Аз съм доволна от Косьо, годината му беше много добра -  завършва с общ успех 5.27. Има шестици по 6 предмета, между които физика, химия, биология.

Приключиха и седмокласните драми, девойката е приета във френската паралелка на 18-то СОУ и е доволна. За нас е също добре, че вече познаваме училището (батко й учи там). Яд ме е, че положи толкова труд през годината, а учителките й по БЕЛ и математика решиха да й оставят петици за годината, което много й понижи бала, но това ще ми е обеца на ухото, дано си взема поука най-накрая и да преместя номер №3 в друго училище след четвърти клас. Thinking

Какво ще правят вашите тийнейджъри през лятото? Косьо смята да стои в София. Запалил се е по гейм стрийминг и ще си посвети свободното време да печели популярност и нови последователи, като амбициите му са да започне да изкарва и някакви пари от това. Имат планове да ходят с приятелката му за по 1-2 дни извън София, обаче аз твърдо отказах финансиране и му казах да си търси отделно почасова работа. Идеи за нещо подходящо?  newsm78

# 96
  • София
  • Мнения: 1 811
На моя образ невъзможен му предложих да се включи в промоциите-семплинги (основно в тях работят студенти и все около неговия набор), които правим, но той се възмути, че били ник'ви парите и не издържал на жегата, остави ме със зяпнала уста и потрес в съзнанието колко хабер си няма той от заплащане и труд, както и съвсем безидейна като как съм пропуснала и този житейски урок да му предам  Confused

# 97
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
а, моят миналото лято ходи на морето да работи през лятото, като продавач. Каза, че това не е неговата работа и това лято отказа  Laughing Доколкото разбирам те искат да започнат трудовата си кариера като менидджър продажби със заплата 2000 лв.  newsm78

# 98
  • Мнения: 16 168
а, моят миналото лято ходи на морето да работи през лятото, като продавач. Каза, че това не е неговата работа и това лято отказа  Laughing Доколкото разбирам те искат да започнат трудовата си кариера като менидджър продажби със заплата 2000 лв.  newsm78
Да и аз имам такова усещане Wink

# 99
  • Варна
  • Мнения: 4 295
а, моят миналото лято ходи на морето да работи през лятото, като продавач. Каза, че това не е неговата работа и това лято отказа  Laughing Доколкото разбирам те искат да започнат трудовата си кариера като менидджър продажби със заплата 2000 лв.  newsm78
Да и аз имам такова усещане Wink

 Joy  Joy  Joy  Мисля че това лято и моя ще се приземи и ще си вземе тоз урок!

# 100
  • София-Младост
  • Мнения: 24 177
Нищо, животът ще ги шамароса рано или късно;)
Моята девойка кара в момента шофьорски курсове, планира море с приятели навръх 18-тия РД и това е май...тя ваканцията не е дълга.
А от/къде им намирате работа или те сами си търсят?

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 1 701
Сина и той кара в момента шофьорските курсове , август сме на море за 1 седмица  . Това лято мисля да му е последното дето не работи.

# 102
  • Мнения: 16 168
Явно този сезон са на мода шофьорските курсове-само чакат да навършат 18 годинки и записват.Превантивно ще са въздържам да ходя по улиците Wink ,ех ако можех и да летя Joy
За работа-намира се нещичко с познати,но и от джобсбг има предложения-предимно обслужване по заведения,дори и за непълнолетни.Близко девойче започна така-настанява посетителите през уикенда в един руски ресторант.Миналото лято беше в китайски ресторант в кухнята.
Весело лято и приятна ваканция и на пораснали дечица и на техните родители! Hug

# 103
  • Mladost
  • Мнения: 137
      Привет !
Чудесно е, че темата се раздвижи Simple Smile
И ние сме от потенциалните опасности на пътя - на 8 сме на изпит. За работа категорично отказа, било последното свободно лято....добре съгласих се. Предложих да се включи в  Free Sofia Tour поне езика да тренира, отговора беше за без пари няма да стане  Shocked
Ще ми е интересно да прочета децата ви насочиха ли се към специалност и използвахте ли услугите на кариерен консултант за това. Девойката ми се лута, а аз изпадам в паника....
Хубаво лято от мен  grinning039

# 104
  • под Витоша
  • Мнения: 181
Здравейте, и ние приключихме учебната година с отличен успех и страхотен резултат на SAT /за съжаление едва ли ще й свърши работа тъй като не мисли да учи в Щатите/.  В момента е на море с доооста голяма група приятели - на Градина.
През Август ще гостува на братовчетка си в Германия - тя кара магистратура в Мюнстер, което е близо до Холандия и двете ще пообиколят няколко Холандски университета, които си е набележила - "да усети атмосферата" и да реши къде иска да учи.
За работа не си и помисля, а шофьорските курсове ги е планирала наесен...

Хубаво лято и приятна почивка и от мен  sun

Общи условия

Активация на акаунт