Съвет за име на момиченце....

  • 20 203
  • 303
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 493
И Лусия, и Мелиса и Катрин, или т.нар. от мен западни имена са благозвучни и красиви, но сами по себе си. В съчетание с българските фамилии ова/ева звучат странно. Напр. Катрин Пламенова. Благодаря отново. Имена като Ралица, Елица не ми допадат, звучат ми толкова стари, колкото на вас Стамена. А за Салвия, Силвена, Силвана?

# 31
  • София
  • Мнения: 44 404
Салвия е билка, нали цветните отпадаха?(все още по напълно неясни за мен причини).

# 32
  • UK
  • Мнения: 4 311
От изброените от теб харесвам малко повече Силвина.

# 33
  • Мнения: 337
Благодаря много за идеите. И на двамата ни допада Ѝоана,но.... той има детенце от друга жена, което се казва Йоан. Ще е много странно да го кръстим Йоана. София също съм го мислила. Със сигурност няма да е Евгения, или Сияна/Сиана. Хората, които познавам с тези имена са лоши и завистливи жени... всеки път ще се сещам за тях. Мислили сме и Михаела/Михаила, но е масово срещано. А аз винаги съм искала момиченце, което да носи по-нестандартно име като моето. Всички мои роднини са с такива различни и не срещани имена, които на някои хора звучат смешно дори. Мисля и за Катина? Или Снежина?
Снежина много ми харесва, бих ти предложила и Стамелина. Имена не помня при запознанство, но когато се запознах с тези дами носещи тези имена веднага ми направиха впечатление. Харесвам още Алина, Славена и Стела.

Последна редакция: пн, 28 сеп 2015, 20:27 от emi777

# 34
  • Мнения: 1 196
Снежина много ми харесва.. Peace
 Помисли и за Северина също.. Peace Heart Eyes

# 35
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 350
Силвена или Силвана ми харесват повече от Салвия.
Савелия-идва от Сава
Савина
Сабина

# 36
  • Мнения: 5 259
Салвия от кога е име Grinning
Пробвайте с нещо по-нашенско, примерно Чубрица, Мащерка, Краставица...
И после защо имало имена като Телефонка и Салфетка...

# 37
  • Мнения: 697
Аз лично , много харесвам имена  като Екатерина, Катина, Натали, Никол,

# 38
  • Мнения: 5 620
Вяра,Катерина,Анастасия,Елина,Елиза,Зара,Луиза

# 39
  • Мнения: 493
Днес ММ се прибра с нова идея Селина/ Силяна?
Никол, Натали под път и над път. По площадките и парковете поне пет от седем деца носят имената.

# 40
  • Мнения: 725
Селина е ок само,че бих заменила И-то с Е Селена  Peace Защо мъжът ти решава ти нямаш ли право на избор?

# 41
  • Мнения: 493
Сигурно allana пак ще ме укори...Еми не. Взаимно си даваме идеи. Аз му предложих Матея. Той ми каза, че ако е момче е ок. Ама то мъжкото е Матей,нали?

# 42
  • UK
  • Мнения: 4 311
Аз харесвам много Селина, точно така с И. Simple Smile Не го предложих, защото мислех, че спада към чуждестранните, които не вървят с наша фамилия. Харесвам много и Лаура от чуждите.
Селена ми звучи като вселена.

# 43
  • Мнения: 1 196
Помисли най-вече за галеното име,че някои имена нямат или са доста кофти на галено... Peace

# 44
  • Мнения: 493
За сега сме се спрели на Ана-София, Селина, Силвена и Владина.

Общи условия

Активация на акаунт